"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 70-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 4707 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 49-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4699 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4476 болып тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"24129903,1" сандары "23912031,1" сандарымен ауыстырылсын;
"20576956,1" сандары "20359084,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"27853129,1" сандары "27635257,1" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 24 августа 2020 года № 70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 августа 2020 года № 4707
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 13 августа 2020 года № 49-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4699) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24129903,1" заменить цифрами "23912031,1";
цифры "20576956,1" заменить цифрами "20359084,1";
в подпункте 2):
цифры "27853129,1" заменить цифрами "27635257,1".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының мәслихатының
сессия төрағасы А. Жандабаева
Шу ауданының
мәслихат хатшысы Е. Умралиев
Шу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамыздағы
№ 70-2 шешіміне қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 57-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Шуского
районного маслихата А. Жандабаева
Секретарь Шуского
районного маслихата Е. Умралиев
Приложение к решению
Шуского районного маслихата
от 24 августа 2020 года № 70-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 24 декабря 2019 года № 57-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

219920
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1423291
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1423291
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2594231
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59788
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
213900
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
42841
023
Әдістемелік жұмыс
34311
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30498
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
853963
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1355430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3037219
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1323785
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1323785
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1709
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1709
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1593830
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1171022
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21500
006
Тұрғынүйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82676
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7275
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106064
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
103729
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87466
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117895

219920
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1423291
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1423291
464
Отдел образования района (города областного значения)
2594231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
59788
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
213900
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42841
023
Методическая работа
34311
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
30498
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
853963
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1355430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3037219
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1323785
005
Государственная адресная социальная помощь
1323785
464
Отдел образования района (города областного значения)
1709
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1709
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1593830
002
Программа занятости
1171022
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21500
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82676
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7275
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106064
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103729
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87466
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117895

001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39729
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
56862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
900
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12404
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
2415824,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
333400
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
30000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
300900
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
140065
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
140065
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
680523
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
25000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
655523
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12633
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12633
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
642681
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
71224
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
168071
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
35822
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
367564
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
606522,1
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
64124,1
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
190520
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
351878
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
734579
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39729
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
56862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2415824,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
333400
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
30000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
300900
464
Отдел образования района (города областного значения)
140065
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
140065
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
680523
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
25000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
655523
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
12633
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
642681
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
71224
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
168071
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
35822
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
367564
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
606522,1
015
Освещение улиц в населенных пунктах
64124,1
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
190520
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
351878
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
734579
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

3753
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2200
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
93075
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18132
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14879
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3253
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43983
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
43983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122086
466
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
122086
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
34846
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
85240
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000
12
Көлiк және коммуникация
2827302
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2777302
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
221569
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
52699
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2503034
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
50000
13
Басқалар
782972
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
81456
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
81456
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23216
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
23216
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106990
055
Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
106990
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
571310
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

3753
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2200
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
93075
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18132
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14879
004
Организация работ по зонированию земель
3253
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43983
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
43983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
122086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
122086
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
34846
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
85240
015
Капитальные расходы государственного органа
2000
12
Транспорт и коммуникации
2827302
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2777302
022
Развитие транспортной инфраструктуры
221569
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
52699
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2503034
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
50000
13
Прочие
782972
452
Отдел финансов района (города областного значения)
81456
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
81456
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23216
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
23216
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
106990
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программ
106990
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
571310
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"