"2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 ақпандағы №78 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 731 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4832 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 19 февраля 2020 года №78 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 10 декабря 2020 года № 731. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2020 года № 4832
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы " Шу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 78 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 болып тіркелген, 2020 жылғы 24 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын

1. Внести в постановление акимата Шуского района от 19 февраля 2020 года № 78 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4510, опубликовано 24 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Сегізбайұлы Жақсыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы Шу ауданының әкімі Н. Календеров
Шу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 731 қаулысына қосымша
2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Рет саны
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (жергілікті бюджет)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (толық күндік шағын орталықтар)
1
Шу қаласындағы шағын орталықтар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Нурлана Сегизбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шуского района Жамбылской области Н. Календеров
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 10 декабря 2020 года № 731
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
№ п/п
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанника
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (местный бюджет)
Государственные дошкольные организации (миницентры с полным днем прибывания )
1
Миницентры в городе Шу