2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 588 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 21880 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 513876602 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 90242966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9138108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 26019 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 414469509 мың теңге;
2) шығындар – 501217672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 937661 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9101023 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8163362 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20155864 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 20155864 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8434595 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8434595 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11344138 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8101875 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5192332 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.10.2021 № 115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) Корпоративік табыс салығы бойынша:
Ақтоғай ауданына – 27 пайыз, Қарағанды қаласына - 50 пайыз, Бұқар-Жырау ауданына – 70 пайыз, Теміртау қаласына – 75 пайыз, Жезқазған қаласына - 84 пайыз, Абай, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Теміртау қаласына – 44 пайыз, Балқаш қаласына – 47 пайыз, Жезқазған, Қарағанды қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 57 пайыз, Қаражал қаласына – 70 пайыз, Нұра ауданына – 74 пайыз, Жана-Арқа ауданына – 75 пайыз, Ақтоғай ауданына – 76 пайыз, Бұқар-Жырау ауданына – 78 пайыз, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Приозерск, Саран қалаларына - 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 95 пайыз, Абай ауданына – 96 пайыз, Шахтинск қаласына – 97 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

Об областном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Карагандинского областного маслихата от 10 декабря 2020 года № 588. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2020 года № 21880.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 513876602 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 90242966 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9138108 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26019 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 414469509 тысяч тенге;
2) затраты – 501217672 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 937661 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 9101023 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8163362 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20155864 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20155864 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8434595 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8434595 тысяч тенге:
поступление займов – 11344138 тысяч тенге;
погашение займов – 8101875 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5192332 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.10.2021 № 115 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) Корпоративный подоходный налог:
Актогайского района – 27 процентов, города Караганды - 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 70 процентов, города Темиртау – 75 процентов, города Жезказган – 84 процента, Абайского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Шахтинск – по 100 процентов;
2) индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
города Темиртау – 44 процента, города Балхаш – 47 процентов, городов Жезказган, Караганды – по 50 процентов, Каркаралинского района – 57 процентов, города Каражал – 70 процентов, Нуринского района – 74 процента, Жанааркинского района – 75 процентов, Актогайского района – 76 процентов, Бухар-Жырауского района – 78 процентов, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Приозерск, Сарань - по 80 процентов, города Сатпаев – 95 процентов, Абайского района – 96 процентов, города Шахтинск – 97 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша:
Балқаш қаласына – 45 пайыз, Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 63 пайыз, Қаражал қаласына – 70 пайыз, Ұлытау ауданына – 74 пайыз, Осакаровка ауданына – 76 пайыз, Шет ауданына – 78 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Жана-Арқа, Нұра аудандарына, Приозерск, Саран қалаларына – 80 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 96 пайыз, Абай ауданына, Шахтинск қаласына – 97 пайыздан;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.10.2021 № 115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған Қарағанды қаласынан облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулардың көлемі 398821 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 78159816 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына – 5809961 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 3873346 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 8596323 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 5811926 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 7017239 мың теңге;
Нұра ауданына – 5178328 мың теңге;
Осакаров ауданына – 5924155 мың теңге;
Ұлытау ауданына – 197163 мың теңге;
Шет ауданына – 6038883 мың теңге;
Балқаш қаласына – 5308471 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 2396619 мың теңге;
Қаражал қаласына – 2077704 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2235312 мың теңге;
Саран қаласына – 4580916 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 5801899 мың теңге;
Теміртау қаласына – 1402309 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5909262 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 326500 мың теңге сомасында бекітілсін.

3) по социальному налогу:
города Балхаш – 45 процентов, города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 63 процента, города Каражал – 70 процентов, Улытауского района – 74 процента, Осакаровского района – 76 процентов, Шетского района – 78 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского районов, городов Приозерск, Сарань - по 80 процентов, города Сатпаев – 96 процентов, Абайского района, города Шахтинск – по 97 процентов;
4) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет-100 процентов.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.10.2021 № 115 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города Караганды в сумме 398821 тыс. тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 78159816 тыс. тенге, в том числе:
Абайскому району – 5809961 тыс. тенге;
Актогайскому району – 3873346 тыс. тенге;
Бухар-Жыраускому району – 8596323 тыс. тенге;
Жанааркинскому району – 5811926 тыс. тенге;
Каркаралинскому району – 7017239 тыс. тенге;
Нуринскому району – 5178328 тыс. тенге;
Осакаровскому району – 5924155 тыс. тенге;
Улытаускому району – 197163 тыс. тенге;
Шетскому району – 6038883 тыс. тенге;
городу Балхаш – 5308471 тыс. тенге;
городу Жезказган – 2396619 тыс. тенге;
городу Каражал – 2077704 тыс. тенге;
городу Приозерск – 2235312 тыс. тенге;
городу Сарань – 4580916 тыс. тенге;
городу Сатпаев – 5801899 тыс. тенге;
городу Темиртау – 1402309 тыс. тенге;
городу Шахтинск – 5909262 тыс. тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2021 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
7. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2021 год в сумме 326500 тысяч тенге.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.06.2021 № 80 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтыны 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 25.06.2021 № 80 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2021 год, согласно приложению 6.
9. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2021 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.

1 155 290
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 589 567
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
182 494
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 099 001
261
Облыстың білім басқармасы
3 019 365
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 401 845
037
Әлеуметтік сауықтандыру
260 633
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
356 887
2
Әлеуметтiк көмек
132 634
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
31 190
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
31 190
261
Облыстың білім басқармасы
101 444
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
101 444
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 351 153
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 093 995
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 692
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
148
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58 634
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
26 790
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
65 065
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
254 384
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 450 282
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 000
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 000
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
229 158
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 155 290
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 589 567
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
182 494
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 099 001
261
Управление образования области
3 019 365
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 401 845
037
Социальная реабилитация
260 633
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
356 887
2
Социальная помощь
132 634
256
Управление координации занятости и социальных программ области
31 190
003
Социальная поддержка инвалидов
31 190
261
Управление образования области
101 444
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
101 444
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 351 153
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 093 995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
238 692
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
148
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58 634
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
26 790
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 384
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 450 282
263
Управление внутренней политики области
28 000
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 000
270
Управление по инспекции труда области
229 158
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

5 693
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 529 107
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7 231 865
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 859 585
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
80 574
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 133 602
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
135 612
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
9 115
066
Жайылымдардың тозуымен және шөлейттенумен күрес жөніндегі іс-шараларды жүргізу (құнарландыру, түбегейлі жақсарту, топырақты дайындау, біржылдық және көпжылдық шөптерді егу, органикалық тыңайтқыштарды енгізу)
9 408
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
188 029
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
188 029
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 067 684
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 063
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
32 700
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
76 501
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
32 711
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
20 100
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
142 584
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 476 714
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 561
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

5 693
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 529 107
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 231 865
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 859 585
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
80 574
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 133 602
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
135 612
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9 115
066
Проведение мероприятий по борьбе с деградацией и опустыниванием пастбищ (окультуривание, коренное улучшение, подготовка почвы, подсев однолетних и многолетних трав, внесение органических удобрений)
9 408
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
188 029
020
Развитие объектов сельского хозяйства
188 029
719
Управление ветеринарии области
2 067 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
225 063
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
32 700
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
76 501
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
32 711
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
20 100
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
142 584
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 476 714
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 561
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

1 752 657
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 880
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 880
9
Басқалар
2 131 649
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
158 493
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
158 493
257
Облыстың қаржы басқармасы
329 312
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
326 500
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 812
261
Облыстың білім басқармасы
1 058 486
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 058 486
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
142 868
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
142 868
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
430 167
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
430 167
727
Облыстың экономика басқармасы
12 323
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
12 323
14
Борышқа қызмет көрсету
3 271 260
1
Борышқа қызмет көрсету
3 271 260
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 271 260
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 265 319
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 941
15
Трансферттер
92 929 704
1
Трансферттер
92 929 704
257
Облыстың қаржы басқармасы
92 929 704
007
Субвенциялар
78 159 816
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

1 752 657
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
27 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 880
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
42 880
9
Прочие
2 131 649
253
Управление здравоохранения области
158 493
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
158 493
257
Управление финансов области
329 312
012
Резерв местного исполнительного органа области
326 500
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 812
261
Управление образования области
1 058 486
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 486
285
Управление физической культуры и спорта области
142 868
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
142 868
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
430 167
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
430 167
727
Управление экономики области
12 323
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
12 323
14
Обслуживание долга
3 271 260
1
Обслуживание долга
3 271 260
257
Управление финансов области
3 271 260
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 265 319
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 941
15
Трансферты
92 929 704
1
Трансферты
92 929 704
257
Управление финансов области
92 929 704
007
Субвенции
78 159 816
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

5 978
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
453 393
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 836 670
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
88 608
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 095
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 119 921
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
324 598
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
53 758
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
69 591
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
129 272
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
20 904
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
143 174
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 294 964
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
6 005
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
77 655
2
Су шаруашылығы
191 772
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
191 772
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
191 772
3
Орман шаруашылығы
689 788
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
689 788
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
601 588
006
Жануарлар дүниесін қорғау
88 200
4
Балық шаруашылығы
32 596
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
32 596
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
32 596
5
Қоршаған ортаны қорғау
113 555
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
113 555
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 978
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
453 393
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 836 670
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
88 608
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 095
719
Управление ветеринарии области
2 119 921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
324 598
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
53 758
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
69 591
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
129 272
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
20 904
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
143 174
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 294 964
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 005
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
77 655
2
Водное хозяйство
191 772
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
191 772
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
191 772
3
Лесное хозяйство
689 788
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
689 788
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
601 588
006
Охрана животного мира
88 200
4
Рыбное хозяйство
32 596
255
Управление сельского хозяйства области
32 596
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
32 596
5
Охрана окружающей среды
113 555
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
113 555
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

9 075
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
684 934
05
Денсаулық сақтау
3 511 058
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2 419 001
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 419 001
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
550 261
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
1 868 740
3
Мамандандырылған медициналық көмек
535 024
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
535 024
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
535 024
4
Емханалар
28 519
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
28 519
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
28 519
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
79 910
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
79 910
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 910
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
448 604
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
448 604
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
353 873
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 610
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
86 121
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 816 111
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 667 415
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 893 644
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
958 538
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
3 026 204
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
143 686
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

9 075
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
684 934
05
Здравоохранение
3 511 058
2
Охрана здоровья населения
2 419 001
253
Управление здравоохранения области
2 419 001
006
Услуги по охране материнства и детства
550 261
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
1 868 740
3
Специализированная медицинская помощь
535 024
253
Управление здравоохранения области
535 024
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
535 024
4
Поликлиники
28 519
253
Управление здравоохранения области
28 519
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
28 519
5
Другие виды медицинской помощи
79 910
253
Управление здравоохранения области
79 910
029
Областные базы специального медицинского снабжения
79 910
9
Прочие услуги в области здравоохранения
448 604
253
Управление здравоохранения области
448 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
353 873
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 610
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
86 121
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 816 111
1
Социальное обеспечение
7 667 415
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 893 644
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
958 538
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
3 026 204
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
143 686
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

97 671
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12 511 664
1
Ауыл шаруашылығы
11 310 204
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 111 712
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
176 558
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
551 030
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 320 274
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
268 907
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 449
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
22 163
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
61 099
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 277
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
476 063
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 128 504
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
93 038
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 350
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 198 492
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
325 815
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
56 177
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
72 723
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
135 736
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
21 845
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
149 617
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 348 737
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

97 671
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 511 664
1
Сельское хозяйство
11 310 204
255
Управление сельского хозяйства области
9 111 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
176 558
002
Субсидирование развития семеноводства
551 030
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 320 274
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
268 907
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 449
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
22 163
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
61 099
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 277
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
476 063
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 128 504
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
93 038
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 350
719
Управление ветеринарии области
2 198 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
325 815
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
56 177
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
72 723
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
135 736
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
21 845
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
149 617
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 348 737
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.10.2021 № 115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
165 356 727
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
93 070 462
Нысаналы даму трансферттері
65 496 946
Бюджеттік кредиттер
6 789 319
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
93 070 462
оның ішінде:
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 450 946
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 309 577
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
141 369
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 351 091
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 090 148
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
130 943
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
130 000
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 520 274
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
713
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
606 991
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 279 628
Саламатты өмір салтын насихаттауға
39 842
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
188 106
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
48 355
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
204 272
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 367
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 344 763
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
2 344 763
Облыстың білім басқармасы
49 922 032
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.10.2021 № 115 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
165 356 727
в том числе:
Целевые текущие трансферты
93 070 462
Целевые трансферты на развитие
65 496 946
Бюджетные кредиты
6 789 319
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
93 070 462
в том числе:
Управление культуры, архивов и документации области
1 450 946
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 309 577
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
141 369
Управление физической культуры и спорта области
1 351 091
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 090 148
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
130 943
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
130 000
Управление здравоохранения области
3 520 274
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
713
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
606 991
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 279 628
На пропаганду здорового образа жизни
39 842
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
188 106
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
48 355
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
204 272
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 367
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 344 763
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
2 344 763
Управление образования области
49 922 032
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования

4 179 053
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
14 321
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
329 916
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
2 095 297
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
26 416 833
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
9 295 960
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
151 348
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
774
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
7 513
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
2 303 104
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
2 491 348
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
423 941
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
56 196
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
658 552
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
353 721
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
117 074
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыты бойынша төленген сомаларды өтеуге
106 341
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

4 179 053
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
14 321
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
329 916
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
2 095 297
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
26 416 833
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
9 295 960
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
151 348
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
774
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
7 513
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
2 303 104
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
2 491 348
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
423 941
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
56 196
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
658 552
На увеличение оплаты труда медицинским работникам организаций дошкольного образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
353 721
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций среднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
117 074
На увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
106 341
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

920 740
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 777 378
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 319 896
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
47 614
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 263 841
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
65 065
Еңбек нарығын дамытуға
2 371 899
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
2 704 592
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Облыстың ішкі саясат басқармасы
2 800
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 800
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 912 659
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
7 231 865
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
80 574
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
3 133 602
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
70 495
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
210 000
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
186 123
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 817 231
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
3 843 971
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 973 260
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
7 293 066
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
27 000
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге

920 740
Управление координации занятости и социальных программ области
7 777 378
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 319 896
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
47 614
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 263 841
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 065
На развитие рынка труда
2 371 899
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
2 704 592
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
Управление внутренней политики области
2 800
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 800
Управление сельского хозяйства области
10 912 659
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7 231 865
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
80 574
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 133 602
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
70 495
На субсидирование развития семеноводства
210 000
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
186 123
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 817 231
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 843 971
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 973 260
Управление предпринимательства области
7 293 066
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025"
27 000
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов

7 266 066
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 235 237
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
898 135
Арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және олардың тұрғын үй төлемдеріне төлеуге
309 346
(COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемеақылар төлеуге
12 006
Ішкі істер органдары азаматтық қызметшілерінің қатарындағы медицина қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға
15 750
Облыс әкімінің аппараты
442 985
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
438 169
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
4 816
Нысаналы даму трансферттері:
65 496 946
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 164 861
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
4 164 861
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 357 381
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 364 405
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
6 691 604
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1 058 347
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
243 025
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
30 974 704
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 002 341
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 994 602
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
8 045 026
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
3 620 354
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 236 937
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
315 229
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
2 760 215
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
20 000 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
Бюджеттік кредиттер:
6 789 319
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
366 112
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
366 112
Облыстың экономика басқармасы
1 022 519
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 022 519
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

7 266 066
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1 235 237
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
898 135
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции
309 346
На выплату надбавок медицинским работникам задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19)
12 006
На повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел
15 750
Аппарат акима области
442 985
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
438 169
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
4 816
Целевые трансферты на развитие:
65 496 946
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 164 861
На развитие транспортной инфраструктуры
4 164 861
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 357 381
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 364 405
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 691 604
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 058 347
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
243 025
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
30 974 704
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
5 002 341
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 994 602
На развитие газотранспортной системы
8 045 026
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
3 620 354
На развитие систем теплоснабжения
8 236 937
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
315 229
На развитие индустриальной инфраструктуры
2 760 215
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
20 000 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
20 000 000
Бюджетные кредиты:
6 789 319
в том числе:
Управление предпринимательства области
366 112
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
366 112
Управление экономики области
1 022 519
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 022 519
Управление сельского хозяйства области

4 400 000
Жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 600 000
Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
1 800 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000 688
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
1 000 688
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 588
шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.10.2021 № 115 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
84 293 425
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 248 145
Нысаналы даму трансферттері
51 210 369
Бюджеттік кредиттер
3 834 911
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
29 248 145
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 450 282
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
167 418
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 319 896
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 290 385
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
2 296 213
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 471
Еңбек нарығын дамытуға
2 371 899
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
168 020
Спорт ұйымдарын ұстауға және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
64 069
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік мекемелердің медициналық қызметкерлеріне еңбек ақы төлемін арттыруға
3 951
Бұқаралық спортты дамытуға
100 000
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
912 027
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
717 804
Мәдениет ұйымдарының жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға
52 854
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

4 400 000
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 600 000
Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
1 800 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 000 688
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 000 688
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 10 декабря
2020 года № 588
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2021 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.10.2021 № 115 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
84 293 425
в том числе:
Целевые текущие трансферты
29 248 145
Целевые трансферты на развитие
51 210 369
Бюджетные кредиты
3 834 911
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
29 248 145
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
7 450 282
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
167 418
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 319 896
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 290 385
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 296 213
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 471
На развитие рынка труда
2 371 899
Управление физической культуры и спорта области
168 020
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
64 069
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
3 951
На развитие массового спорта
100 000
Управление культуры, архивов и документации области
912 027
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
717 804
На ремонт и укрепление материально-технической базы организаций культуры
52 854
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

2020 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 588
шешіміне 6 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 10
желтоқсандағы
№ 588
шешіміне 7 қосымша
2021 жылға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда науқасы ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

от 10 декабря 2020 года
№ 588
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2021 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
285
Управление физической культуры и спорта области
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
05
Здравоохранение
253
Управление здравоохранения области
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Приложение 7
к решению
Карагандинского областного
маслихата
от 10 декабря 2020 года
№ 588
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2021 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь