Қарағанды қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 12/01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 04/01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 5812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 12/01 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5081 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппаратының басшысы С.С. Асылбековаға, Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан әкімі Н.Б. Рыстинге, Қарағанды қаласы Октябрь ауданының әкімі М.М. Кожуховқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Аубакиров
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 27 сәуірі
№ 04/01
шешімге 1 қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы "19" желтоқсаны № 12/01
шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан бойынша сайлау учаскелері
№1 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Костенко көшесі, 13 үй.
Шекаралары:
Алалыкин көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
Ерубаев көшесі – 10, 12, 16;
Жамбыл көшесі – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
Костенко көшесі – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
Ленин көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Панфилов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Тиішбек Аханов көшесі – 39.
№2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 22 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Алалыкин көшесі – 11;
Гоголь көшесі – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ерубаев көшесі – 20/2, 24;

О внесении изменений в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Караганды от 27 апреля 2020 года № 04/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2020 года № 5812
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, аким города Караганды РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2018 года):
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Караганды Асылбекову С.С., акима района имени Казыбек би города Караганды Рыстина Н.Б. и акима Октябрьского района города Караганды Кожухова М.М.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение 1 к решению
Акимат города Караганды
от 27 апреля 2020 года
№ 04/01
Приложение 1
к решению акима города Караганды
от "19" декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району имени Казыбек би города Караганды
Избирательный участок №1
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №1" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Костенко, дом 13.
Границы:
улица Алалыкина – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
улица Ерубаева – 10, 12, 16;
улица Жамбыла – 1, 3, 7, 19, 19/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
улица Костенко – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
улица Ленина – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Панфилова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Тишбека Аханова – 39.
Избирательный участок №2
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский гуманитарный колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 22.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
улица Алалыкина – 11;
улица Гоголя – 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Ерубаева – 20/2, 24;

Ленин көшесі – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Тиішбек Аханов көшесі – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
Чижевский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 28, 29.
№3 сайлау учаскесі
Орталығы: "№2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл көшесі, 17.
Шекаралары:
Алмазный тұйық көшесі– 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Волжский тұйық көшесі– 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
Литовский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
Мраморный тұйық көшесі– 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
Аманжолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
Волгодонская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Гоголь көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
Громовая көшесі – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
Доскей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Ерубаев көшесі – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
Жанғозин көшесі – 6, 11;
Жамбыл көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
Кузнецов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ленин көшесі– 36, 38, 40, 42, 44;
Нестеров көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Панфилов көшесі – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сәрсеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Сәтпаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
Тиішбек Аханов көшесі– 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
Тюленин көшесі– 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Телевизионная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
Хрустальная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кронштадская көшесі - 10,16;
Физкультурная көшесі - 5.
№4 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 60 үй.
Шекаралары:

улица Ленина – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Тишбека Аханова – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
улица Чижевского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 28, 29.
Избирательный участок №3
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Жамбыла, 17.
Границы:
переулок Алмазный – 1, 2, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Волжский – 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22;
переулок Литовский – 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17;
переулок Мраморный – 1, 5, 7, 9, 15, 17, 18, 21, 23;
улица Аманжолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Волгодонская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Гоголя – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
улица Громовой – 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Доскея – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ерубаева – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
улица Жангозина – 6, 11;
улица Жамбыла – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 20а, 24, 26, 28а, 30, 30/2, 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42а, 44, 45, 46, 48, 48а, 49, 49а, 50, 52, 53;
улица Кузнецова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ленина – 36, 38, 40, 42, 44;
улица Нестерова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Панфилова – 8/1, 25, 26, 26/2, 26/3, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сарсекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Сатпаева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27-2, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/3, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 58;
улица Тишбека Аханова – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 34, 38, 40;
улица Тюленина – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Телевизионная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 45, 46, 48, 50, 50а;
улица Хрустальная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кронштадская - 10, 16;
улица Физкультурная - 5.
Избирательный участок №4
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Лицей №2" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ленина, дом 60.
Границы:

Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
Цветочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Аюпов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
Гоголь көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
Жамбыл көшесі – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
Ленин көшесі – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
Поспелов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
Сәтпаев көшесі – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Шәкіров көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
Чижевский көшесі – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Цикличный тұйық көшесі – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
№5 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Бийский тұйық көшесі – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Модельный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Утренний тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Утренний өтпе жолы– 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
20-шы партсъезд көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Айвазовский көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Аманжолов көшесі – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;

проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48а, 52, 54;
переулок Цветочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Аюпова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица Гоголя – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
улица Жамбыла – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;
улица Ленина – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59а, 61, 61/2, 62, 63, 64;
улица Поспелова – 3, 5, 7, 9, 11, 19, 25;
улица Сатпаева – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Шакирова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
улица Чижевского – 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
переулок Цикличный – 2, 3, 7, 13, 14, 18, 35, 40, 45, 50.
Избирательный участок №5
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №88" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Мустафина, дом 28.
Границы:
переулок Бийский – 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Модельный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проезд Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10/5, 11, 11а, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 29, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 43, 44, 45;
улица 20-го партсъезда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Айвазовского - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Аманжолова – 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197;

Арқалық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Вишневский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
Волгодонская көшесі – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;
Гоголь көшесі – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
Дегтярев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ермолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
Жамбыл көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
Космодемьянская көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7;
Кронштадская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
Кузнецов көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Куприн көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ленин көшесі – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
Перов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Писарев көшесі – 40, 42, 44, 46, 46а;
Поспелов көшесі – 18, 20;
Сәтпаев көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
Сеченов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Столетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Федченко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Художественная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Шевцова көшесі – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Шекспир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
№6 сайлау учаскесі

улица Аркалыкская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Вишневского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18;
улица Волгодонская – 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96;
улица Гоголя – 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
улица Дегтярева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Ермолова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30;
улица Жамбыла – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 117, 117а;
улица Космодемьянской – 1, 1а, 3, 5, 7;
улица Кронштадская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53;
улица Кузнецова – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Куприна – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ленина – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
улица Перова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Писарева – 40, 42, 44, 46, 46а;
улица Поспелова – 18, 20;
улица Сатпаева – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
улица Сеченова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Столетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Федченко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Художественная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Шевцовой – 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шекспира – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а.
Избирательный участок №6

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№88 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Мұстафин көшесі – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
Жамбыл көшесі – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
Гастелло көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;
Пригородная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хмельницкий көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Космодемьянская көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Терешкова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
Писарев көшесі – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
Утренний тұйық көшесі – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Гастелло көшесі – тұрғын алабы 23.
№7 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 56 үй.
Шекаралары
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 62, 74, 76, 78, 80;
Терешкова көшесі – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
Мұстафин көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
Гастелло көшесі– 28, 32, 34.
№8 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерінің 6505 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 93 үй.
№9 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Мұрагер" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 46а үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/2, 56/3, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №88" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Мустафина, дом 28.
Границы:
улица Мустафина – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
улица Жамбыла – 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 134/2, 135/2, 136, 138, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 150, 150/1, 151, 152, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157;
улица Гастелло – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/4, 18, 20, 20а, 22, 24, 25, 27;
улица Пригородная – 2, 4, 6, 8, 8-1, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-1, 39а, 39в, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хмельницкого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Космодемьянской – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Терешковой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32;
улица Писарева – 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69/2, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79;
переулок Утренний – 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Гастелло - жилой массив 23.
Избирательный участок №7
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 56.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 62, 74, 76, 78, 80;
улица Терешковой – 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Мустафина – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;
улица Гастелло – 28, 32, 34.
Избирательный участок №8
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6505 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Сатпаева, дом 93.
Избирательный участок №9
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Мурагер" управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, дом 46а.
Границы:
улица Гоголя – 50/1, 50/2, 51/3, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/2, 56/3, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68;

Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы- 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
№10 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Байтұрсынұлы атындағы №41 гимназия мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 37/1 үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158у, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
Новоселов көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
Пичугин көшесі – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186;
Әбдіров даңғылы – 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 50/1, 50/2;
Алданская көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№38 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әбдіров даңғылы, 30а үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
Әбдіров даңғылы – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
№12 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік медицина университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Гоголь көшесі, 40 үй. Шекаралары:
Гоголь көшесі – 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
Әлиханов көшесі – 30/2, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
№13 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы №52 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 38/2 үй.
Шекаралары:

проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 63, 65, 65/1, 59, 61, 57, 55.
Избирательный участок №10
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Гимназия №41 имени А. Байтурсынулы" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Абдирова, дом 37/1.
Границы:
улица Бакинская – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158у, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
улица Новоселов – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Пичугина – 71, 72, 72/1, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186;
проспект Абдирова – 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 50/1, 50/2;
улица Алданская – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок №11
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №38" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Абдирова, дом 30а.
Границы:
улица Гоголя – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
проспект Абдирова – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
Избирательный участок №12
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный медицинский университет" Министерство здравоохранения Республики Казахстан, улица Гоголя, дом 40.
Границы:
улица Гоголя – 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;
улица Алиханова – 30/2, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
Избирательный участок №13
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №52 имени академика Е.А.Букетова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Гоголя, дом 38/2.
Границы:

Әлиханов көшесі – 35, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 33, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45;
Гоголь көшесі – 36а, 36/2, 36/3, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
№14 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Еңбек гигенасы және кәсіби аурулар ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұстафин көшесі, 15 үй.
№15 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 25 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 27, 27а, 29, 31;
Лобода көшесі – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
Гоголь көшесі – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.
№16 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№63 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лобода көшесі, 26 үй.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы– 11, 13, 17, 17а, 17/2;
Ерубаев көшесі – 32, 32а;
Лобода көшесі – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
Гоголь көшесі – 39, 41.
№17 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы әкімдігі Қарағанды облысы мәдениет басқармасының "Кеншілер мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 32 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 26, 28, 28а, 30, 34, 36, 38, 38а;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
Ерубаев көшесі– 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
Лобода көшесі – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
№18 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№93 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлиханов көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Ерубаев көшесі – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
Әбдіров даңғылы – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
№19 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы, Әлиханов көшесі, 11а үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 42, 44, 46, 48, 48а, 50;
Әбдіров даңғылы – 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
Әлиханов көшесі – 8, 8а, 10, 10а;
Ерубаев көшесі – 50, 52, 54.
№20 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар мен жеткіншектер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ерубаев көшесі, 44 үй.
Шекаралары:

улица Алиханова – 35, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев - 33, 41, 41/2, 43, 53/1, 53/2, 53/3, 53, 51, 51/1, 49, 47, 49/1, 45;
улица Гоголя – 36а, 36/2, 36/3, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
Избирательный участок №14
Центр: Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр гигиены труда и профессиональных заболеваний" Министерства здравоохранения Республики Казахстан, улица Мустафина, дом 15.
Избирательный участок №15
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №3" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Нұрсұлтан Назарбаев, дом 25.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 27, 27а, 29, 31;
улица Лободы – 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 46, 48, 50, 56;
улица Гоголя – 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.
Избирательный участок №16
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №63" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Лободы, дом 26.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 11, 13, 17, 17а, 17/2;
улица Ерубаева – 32, 32а;
улица Лободы – 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 27/3, 28, 29, 29/3, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
улица Гоголя – 39, 41.
Избирательный участок №17
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры горняков" акимата Карагандинской области управления культуры Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 32.
Границы:
проспект Бухар жырау – 26, 28, 28а, 30, 34, 36, 38, 38а;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
улица Ерубаева – 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
улица Лободы – 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
Избирательный участок №18
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №93" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Алиханова, дом 24.
Границы:
улица Ерубаева – 48/1, 50/2, 50/3, 52/2;
проспект Абдирова – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
Избирательный участок №19
Центр: Филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, улица Алиханова, дом 11а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 42, 44, 46, 48, 48а, 50;
проспект Абдирова – 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
улица Алиханова – 8, 8а, 10, 10а;
улица Ерубаева – 50, 52, 54.
Избирательный участок №20
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец детей и юношества" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ерубаева, дом 44.
Границы:

Әлиханов көшесі – 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30, 30/1;
Ерубаев көшесі – 44/2, 46, 48, 48/2;
Лобода көшесі – 25/3, 27/2, 29/2.
№21 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№92 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерубаев көшесі, 43а үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
Әбдіров даңғылы – 6, 8/2, 10, 12/2, 14, 16, 16/2;
Ерубаев көшесі – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
№22 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№58 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Әбдіров даңғылы – 17, 19, 23, 25;
Бакинская көшесі – 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
Ермеков көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
Комиссаров көшесі – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Новоселов көшесі – 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
Пичугин көшесі – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
№23 сайлау учаскесі
Орталығы: "Орталық - Қазақстан Академиясы" жеке меншік мекемесі, Пичугин көшесі, 259 үй.
Шекаралары:
731 км көшесі;
Ермеков көшесі – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
Ерубаев көшесі – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
Пичугин көшесі – 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 256, 257, 258, 259.
№24 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№45 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұқар жырау даңғылы, 72а үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 46/2, 48, 50, 52;
Бұқар жырау даңғылы – 68, 70, 72, 74, 76;
Пассажирская көшесі – 8, 8а, 9, 11, 12а, 13, 14, 16.
№25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды кәсіптік- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 15 үй.
Шекаралары:

улица Алиханова - 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30, 30/1;
улица Ерубаева – 44/2, 46, 48, 48/2;
улица Лободы – 25/3, 27/2, 29/2.
Избирательный участок №21
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №92" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ерубаева, дом 43а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
проспект Абдирова – 6, 8/2, 10, 12/2, 14, 16, 16/2;
улица Ерубаева – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
Избирательный участок №22
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №58" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ермекова, дом 9.
Границы:
проспект Абдирова – 17, 19, 23, 25;
улица Бакинская – 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234;
улица Ермекова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9а, 9б, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6;
улица Комиссарова – 1, 2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4а, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Новоселов – 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191;
улица Пичугина – 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236.
Избирательный участок № 23
Центр: Частное учреждение "Центрально - Казахстанская Академия", улица Пичугина, дом 259.
Границы:
улица 731 км;
улица Ермекова – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
улица Ерубаева – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
улица Пичугина – 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 256, 257, 258, 259.
Избирательный участок № 24
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №45" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Бухар жырау, дом 72а.
Границы:
улица Ермекова – 46/2, 48, 50, 52;
проспект Бухар жырау – 68, 70, 72, 74, 76;
улица Пассажирская – 8, 8а, 9, 11, 12а, 13, 14, 16.
Избирательный участок № 25
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 15.
Границы:

Ермеков көшесі – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
Әбдіров даңғылы – 7, 9;
Ерубаев көшесі – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
Комиссаров көшесі – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
Можайский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Тимирязев көшесі – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№26 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 10.
№27 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№91 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гудермесская көшесі, 129 үй.
Шекаралары:
Космонавттар көшесі – 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
Гудермесская көшесі – 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
Авиаторлар көшесі – 1, 2, 2а, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9а, 11, 11а, 13;
Авиаторлар тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
Аэрологическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Саяхат көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Самал көшесі– 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
Панорамная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Панорамный тұйық көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
Районная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;

улица Ермекова – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23, 23/2, 25/2;
проспект Абдирова – 7, 9;
улица Ерубаева – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
улица Комиссарова – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
улица Можайского – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Тимирязева – 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 26
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 10.
Избирательный участок № 27
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №91" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Гудермесская, дом 129.
Границы:
улица Космонавтов – 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
улица Гудермесская – 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168;
улица Авиаторов – 1, 2, 2а, 3а, 5, 5а, 6, 8, 9а, 11, 11а, 13;
переулок Авиаторов – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 13;
улица Аэрологическая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Саяхат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Самал – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 29/2, 30, 30а, 31, 32;
улица Панорамная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
переулок Панорамный – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33-1, 33-2, 35;
улица Районная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;

Костюшко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Бензинная көшесі – 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
Штурманская көшесі – l/l, l/2, l/3, l/5, l/6, l/7, 1/13, 1/16, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Камская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
Камский тұйық көшесі– 1, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;
Орская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Добровольный тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Стартовый тұйық көшесі– 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 61;
Изыскательский тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Товарищеский тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общественный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Очередной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Кұрманғазы көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
Алтын Арқа шағын ауданы – 6, 8, 10, 11, 12, 17, 19, 21.
№28 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 79 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрманғазы көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140;

улица Костюшко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Бензинная – 2-1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
улица Штурманская – l/l, l/2, l/3, l/5, l/6, l/7, 1/13, 1/16, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Камская – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
переулок Камский – 1, 2, 2а-1, 2а-2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 19, 21;
улица Орская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 29б, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Нефтебаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
переулок Добровольный – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Стартовый – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 61;
переулок Изыскательский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Товарищеский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок Общественный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Очередной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156;
микрорайон Алтын Арка – 6, 8, 10, 11, 12, 17, 19, 21.
Избирательный участок №28
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №79" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Курмангазы, дом 1.
Границы:
улица Гоголя – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 140;

Гудермесская көшесі – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Құрманғазы көшесі– 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космонавттар көшесі – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
Пищевая көшесі – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Рейдовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Памирская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;

улица Гудермесская – 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 21/2, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/9, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Курмангазы – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космонавтов – 111, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145/1, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/2, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 239/3, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262;
улица Пищевая – 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Рейдовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Памирская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а;

Резник көшесі – 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 19, 19а, 21, 25, 27, 27б, 31а, 31б, 33, 37;
Коперник тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
Конторский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
Батумский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 39;
Складская көшесі.
№29 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
Керамическая көшесі – 82, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152, 152а;
Вавилов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Космонавттар көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
Джалил көшесі – 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
Высоковольтная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51-1, 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;

улица Резника – 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 15, 18, 19, 19а, 21, 25, 27, 27б, 31а, 31б, 33, 37;
переулок Коперника – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
переулок Конторский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а;
переулок Батумский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 39;
улица Складская.
Избирательный участок №29
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Гоголя – 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 103а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Керамическая – 82, 82/2, 85, 85/1, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 144-1, 144-2, 146, 148, 150, 152, 152а;
улица Вавилова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Космонавтов – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/3, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Джалиля – 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77;
улица Высоковольтная – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51-1, 52, 53, 53-1, 53-2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84-1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91-2, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 110а, 110-1, 112, 112а, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 126, 128;

Нерчинская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
Черкасская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
Ярославская көшесі – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;
Кустанайская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Кустанайский тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Рыбная көшесі – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124-1;
Белорусская көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71а, 73;

улица Нерчинская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 7а, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115;
улица Черкасская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122;
улица Ярославская – 1, 1а, 1б, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72а;
улица Кустанайская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21-1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
переулок Кустанайский – 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Рыбная – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124-1;
улица Белорусская – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47-2, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67-2, 69, 71, 71а, 73;

Гарибальди көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
Мельничная көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
Зональная көшесі – 81/4.
№30 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Балхашская көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
Зональная көшесі – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
Тургенев көшесі – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
Чехов көшесі – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
Гончарная көшесі – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Колодезная көшесі – 3, 3а, 3б, 3г, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Кирпичная көшесі – 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Четская көшесі – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

улица Гарибальди – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а;
улица Мельничная – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/2, 57;
улица Зональная – 81/4.
Избирательный участок №30
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Балхашская – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80/2, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106a, 106б, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
улица Зональная – 85, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95;
улица Тургенева – 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105;
улица Чехова – 14а, 16, 16а, 18, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81;
улица Гончарная – 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 59а, 59б, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Колодезная – 3, 3а, 3б, 3г, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Кирпичная – 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 68/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74 74а, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Четская – 63, 63а, 65, 65а, 65б, 65в, 67, 67а, 67б, 69, 69/1, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 130а, 130б, 131, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 159, 160, 160/2, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;

Сабыр Рахимов көшесі – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
Волгоградская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23б, 24, 25;
Смоленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Оршанский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Хвойный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37;
Волочаевская көшесі – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
Бұқар жырау даңғылы – 90, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146;
Самаркандская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Приканальная көшесі – 6;
Джалил көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 5в, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
Кувская көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
Кондитерская көшесі – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
Колодезная көшесі –18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
№31 сайлау учаскесі

улица Сабыра Рахимова – 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 108а, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
улица Волгоградская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23б, 24, 25;
улица Смоленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Оршанский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Хвойный – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37;
улица Волочаевская – 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 44/2;
проспект Бухар жырау – 90, 108, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146;
улица Самаркандская – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Приканальная – 6;
улица Джалиля – 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 5в, 5г, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;
улица Кувская – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5-2, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22-1, 23, 23а, 24, 24-1, 24/2, 25, 25-2, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42а/3, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 46а/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52/2, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 56/1, 56/5, 56а-1, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58а/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 168а;
улица Кондитерская – 75, 75а, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
улица Колодезная –18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Избирательный участок №31

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жұмабаев атындағы №39 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 ықшамауданы, 33/2 үй.
Шекаралары:
Степной-2 ықшамауданы – 9, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Степной-3 ықшамауданы – 3;
Степной-4 ықшамауданы – 24,25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Жұмабаев атындағы №39 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 ықшамауданы, 33/2.
Шекаралары:
Степной-4 ықшамауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
№33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 ықшамауданы.
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 41а, 41б, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49;
Степной-2 ықшамауданы – 2/4, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/13, 12, 13.
№34 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 ықшамауданы.
Шекаралары:
Степной-2 ықшамауданы – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 3/2, 3/5, 3/46, 4, 4/4, 5, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52.
№35 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 ықшамауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 3, 3/7, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11.
№36 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№101 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 шағын ауданы, 1/2 үй.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 34у, 36/4;
Бөкетов көшесі – участок 7, 13, 19, 30/2.
№37 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Күнгей ықшамауданы;
Мұқанов көшесі – 43, 43 тұрғын алабы 1 учаске, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/35, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 48/18, 55 тұрғын алабы 10 үй, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1, 59 тұрғын алабы 13 үй, 59 тұрғын алабы 13/1 үй, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №39 им. М.Жумабаева" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-4, дом 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-2 –9, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
микрорайон Степной-3 – 3;
микрорайон Степной-4 – 24,25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок №32
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №39 им. М.Жумабаева" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-4, 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-4 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок №33
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 41а, 41б, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49;
микрорайон Степной-2 – 2/4, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/13, 12, 13.
Избирательный участок №34
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-1.
Границы:
микрорайон Степной-2 – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 3/2, 3/5, 3/46, 4, 4/4, 5, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52.
Избирательный участок №35
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 3, 3/7, 4, 5, 5а, 5б, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 36
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей №101" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Гульдер-1, дом 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 34у, 36/4;
улица Букетова – участок 7, 13, 19, 30/2.
Избирательный участок №37
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Муканова, дом 41.
Границы:
микрорайон Кунгей;
улица Муканова – 43, жилой массив 43 участок 1, 43/8, 43/9, 43/11, 43/12, 43/18, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/35, 45/38, 45/40, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 48/18, жилой массив 55 дом 10, 57, 57а, 57б, 57/2, 59/1, жилой массив 59 дом 13, жилой массив 59 дом 13/1, 59а, 59б, 63, 65/1, 67/1, 80;

Гүлдер ықшамауданы - 1 – 15, 16, 17;
ДЭУ көшесі - 50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
163 есептік квартал - 395 құрылыс, 45 құрылыс, 389, 2 құрылыс;
200 есептік квартал - 25 құрылыс;
218 есептік квартал - 50 құрылыс, 3, 25, 26, 50;
143 есептік квартал.
№38 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 41 үй.
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 1, 1/5, 2, 2/10, 2/17, 3, 3/25, 4, 4/2, 5, 5/5, 6, 6/4, 6/9, 6/40, 7, 7/46, 8, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Степной-4 ықшамауданы – 9, 10, 11, 12, 13.
№39 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 ықшамауданы.
Шекаралары:
Степной-1 ықшамауданы – 9, 23;
Степной-3 ықшамауданы– 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8.
№40 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 ықшамауданы.
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшамауданы– 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 18.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 102 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66.
Шекаралары:
Степной-3 ықшамауданы – 1, 1/1, 2;
Шахтерлер даңғылы – 52, 60;
Приканальная көшесі – 19, 21.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 102 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шахтерлер даңғылы, 66.
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшамауданы– 12,19, 20, 21, 21а, 22, 29;
Шахтерлер даңғылы – 70, 74;
Таугүл ықшамауданы.
№43 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 35 үй.
№44 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 9 үй.
Шекаралары:
Кислородный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;

микрорайон Гульдер - 1 – 15, 16, 17;
улица ДЭУ - 50 – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
учетный квартал 163 - строение 395, строение 45, строение 389, 2;
учетный квартал 200 - строение 25;
учетный квартал 218 - строение 50, 3, 25, 26, 50;
учетный квартал 143.
Избирательный участок №38
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Муканова, дом 41.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 1, 1/5, 2, 2/10, 2/17, 3, 3/25, 4, 4/2, 5, 5/5, 6, 6/4, 6/9, 6/40, 7, 7/46, 8, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
микрорайон Степной-4 – 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок №39
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №23" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 9, 23;
микрорайон Степной-3 – 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок №40
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №23" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 1, 1/4, 2, 3, 3/4, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 18.
Избирательный участок № 41
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №102" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Степной-3 – 1, 1/1, 2;
проспект Шахтеров – 52, 60;
улица Приканальная - 19, 21.
Избирательный участок №42
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №102" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Шахтеров, дом 66.
Границы:
микрорайон Гульдер-1 – 12,19, 20, 21, 21а, 22, 29;
проспект Шахтеров – 70, 74;
микрорайон Таугуль.
Избирательный участок №43
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Областной наркологический диспансер" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Муканова, дом 35.
Избирательный участок №44
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 9.
Границы:
переулок Кислородный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;

Сборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
Сельский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
Химический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Бұқар жырау даңғылы– 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Болотников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Жауынгер-Интернационалистер көшесі – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
Инженерная көшесі – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
Ипподромная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
Казахстанская көшесі – 9, 15, 16, 18, 18а;
Коммунальная көшесі – 1, 1а, 1б, 3;
Механическая көшесі – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
Московская көшесі – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Моторная көшесі – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
Научная көшесі –13, 17, 19;
Олимпийская көшесі – 7, 8, 12, 12-1, 16;
Рейсовая көшесі – 1, 1/6;
Чкалов көшесі – 2, 4, 5, 6;
Сопыжан Ашляев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
Заводская көшесі – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
Металлургтер көшесі – 1.
№45 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№78 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 160 үй.
Шекаралары:
Смелый тұйық көшесі – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Баженов көшесі – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
Ветеринарная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
Доватор көшесі – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
Западная көшесі – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
3ащитная көшесі – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;

переулок Сборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Сельский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 56;
переулок Химический – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
проспект Бухар жырау – 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/9а, 1/10, 1/11, 5, 7, 11, 11б, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Болотникова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Воинов Интернационалистов – 2, 4, 14, 18, 20, 22, 22а, 24;
улица Инженерная – 2, 4, 6, 8, 8/2, 10;
улица Ипподромная – 1, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а;
улица Казахстанская – 9, 15, 16, 18, 18а;
улица Коммунальная – 1, 1а, 1б, 3;
улица Механическая – 2, 4, 6, 8, 8а, 10;
улица Московская – 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Моторная – 1, 2, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а;
улица Научная –13, 17, 19;
улица Олимпийская – 7, 8, 12, 12-1, 16;
улица Рейсовая – 1, 1/6;
улица Чкалова – 2, 4, 5, 6;
улица Сопыжана Ашляева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а;
улица Заводская – 1, 1а, 3, 3а, 5а, 5а-4;
улица Металлургов – 1.
Избирательный участок №45
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №78" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Баженова, дом 160.
Границы:
переулок Смелый – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Баженова – 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209;
улица Ветеринарная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16;
улица Доватора – 1, 2, 3, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Западная – 83, 85, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
улица 3ащитная – 2-1, 2-2, 18-1, 18-2, 30-2, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72-1, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 103а, 103б, 103в, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126;

Кременский көшесі – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
Коцюбинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
Омская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
Планетная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
Степная көшесі – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
Нұрмақов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
№46 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Чкалов көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Кривогуз көшесі – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
Крылов көшесі – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
Коммунальная көшесі – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
Казахстанская көшесі – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
Челябинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Моторная көшесі – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Армейская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
Заводская көшесі – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
Бажов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ленинградская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
Горноспасательная көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;

улица Кременского – 1, 1а, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 10a, 11, 11а, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18б, 19, 20, 20а, 21;
улица Коцюбинского – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
улица Омская – 1, 1а, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а;
улица Планетная – 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 46а, 46б;
улица Степная – 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Нурмакова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29.
Избирательный участок №46
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Медицинский колледж города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Чкалова, дом 9.
Границы:
улица Кривогуза – 1, 3, 5/2, 7, 7/2, 9, 13;
улица Крылова – 1, 2у, 4, 4а, 4/1, 6;
улица Коммунальная – 6, 8, 8а, 10, 12а, 13, 14а, 16, 16а, 20, 22, 26;
улица Казахстанская – 13, 19, 21, 23, 24/1, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 38;
улица Челябинская – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Моторная – 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Армейская – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 67;
улица Заводская – 4, 6, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 119, 121, 125, 134;
улица Бажова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ленинградская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27а, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 79;
улица Горноспасательная – 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 50, 67, 117а;

Олимпийская көшесі – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Ровенская көшесі – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Рыночная көшесі – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
Жилстроевская көшесі – 32, 34, 36;
Календарный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ремесленный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
Невский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Жилстроевская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Давыдов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
Мусин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
№47 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Музейный тұйық көшесі – 5, 6;
Кривогуз көшесі – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
Крылов көшесі – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
Мичурин көшесі – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 23, 23а, 23б, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
Сәкена Сейфуллин даңғылы – 1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
№49 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Профессор Х.Ж. Макажанов атындағы көп салалы аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 13 үй.
№50 сайлау учаскесі
Орталығы: "Луч" нейрооңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ермеков көшесі, 102/8.
№52 сайлау учаскесі

улица Олимпийская – 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ровенская – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Рыночная – 13, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31;
улица Жилстроевская – 32, 34, 36;
переулок Календарный – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Ремесленный – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30;
переулок Невский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Жилстроевская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26а, 27, 27а, 28, 30, 29, 29а, 31, 31а, 33, 33а, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Давыдова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 54, 56, 58, 60;
улица Мусина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54.
Избирательный участок №47
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №6" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Крылова, дом 8.
Границы:
переулок Музейный – 5, 6;
улица Кривогуза – 6, 8, 8у, 8/1, 10, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16ж, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23, 30, 42;
улица Крылова – 3, 3/1, 5, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11/1, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 21, 21а, 21б, 21з, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
улица Мичурина – 1, 3, 5, 7, 7/1, 7-2, 9, 15, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 23, 23а, 23б, 24/3, 27/2, 29, 29/1, 29/2, 31, 60/2, 70/2, 71/2, 72/2;
проспект Сакена Сейфуллина –1, 3, 7, 7а, 7б, 7г, 13, 21.
Избирательный участок № 49
Центр Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница имени профессора Х.Ж.Макажанова", управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, дом 13.
Избирательный участок №50
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрореабилитационный центр "Луч", улица Ермекова 102/8.
Избирательный участок №52

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№21 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Казахстанская көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
Путейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
Бадин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Посадочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Арбатская көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
Нахимов көшесі – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
Строительная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 19-3, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Дальняя көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
Баженов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Москвин көшесі – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
Степная көшесі – 1, 1а, 1б, 3, 5;
Охотская көшесі – 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
Потемкин көшесі – 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
Радио тұйық көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Казахстанская көшесі – 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №21" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Казахстанская, дом 40.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина - 43, 45, 47, 49, 51, 53, 63, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
улица Путейская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 19;
улица Бадина –1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 13, 14, 16, 17, 17б, 17в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Посадочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Арбатская – 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45, 49, 51, 53, 55;
улица Нахимова – 2, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 9a, 10, 11, 11а, 12, 13, 13a, 15, 15a, 17, 17a, 19, 19a, 21, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 44, 46;
улица Строительная – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 19-3, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Дальняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 24, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28а, 29, 29а, 33, 39;
улица Баженова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Москвина – 1, 1а, 1/3, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 14, 14а, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 35, 37;
улица Степная – 1, 1а, 1б, 3, 5;
улица Охотская – 2, 3, 3а, 5, 9, 11, 15, 17, 21а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38а, 39;
улица Потемкина – 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28а, 32, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 40, 41, 41а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 48, 50, 50-1, 52, 54;
переулок Радио – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Казахстанская – 35, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;

Горноспасательная көшесі – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
Заводская көшесі – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
Гладков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
Балакирев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ангелиная көшесі – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Проточный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Руднев тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Лесков көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Ровенская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;
Сквозной тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Яблочный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
Олимпийская көшесі – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
Механическая көшесі – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
Саран шоссесі – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
Проектный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;

улица Горноспасательная – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Заводская – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 138, 140, 142, 144;
улица Гладкова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;
улица Балакирева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ангелиной – 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
переулок Проточный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок Руднева – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Лескова – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 28, 28а, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Ровенская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;
переулок Сквозной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок Яблочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23;
улица Олимпийская – 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
улица Механическая – 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85/1, 87, 87а, 89, 89а, 91, 91а;
шоссе Саранское – 10, 64, 98, 103, 110, 112, 117, 118, 120;
переулок Проектный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;

Янки Купала көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Хаби - Халиулин көшесі – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Рыночная көшесі – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
Выборный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алтайская көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
Алтайский тұйық көшесі – 118, 120, 122;
Дорожный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
№53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Жәнібеков көшесі – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Кривогуз көшесі – 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 59, 61, 63, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71, 71а, 76/1, 76/2, 78, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
Крылов көшесі – 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
Мичурин көшесі – 28, 62/2, 62/3, 64/2.
№54 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8 үй.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
Краснодарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
Бадин көшесі – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131;
Арбатская көшесі – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;

улица Янки Купалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Хаби - Халиулина – 1, 10, 10а, 17, 20, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Рыночная – 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69;
переулок Выборный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Алтайская – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28а, 29, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42;
переулок Алтайский – 118, 120, 122;
переулок Дорожный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок №53
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
улица Жанибекова – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Кривогуза – 1а, 1у, 2а, 2у, 3а, 3у, 4а, 4у, 7у, 9у, 31, 33, 33/1, 34, 35/1, 37, 39, 40/4, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 45, 49, 51, 55, 55/2, 55а, 57, 59, 61, 63, 65/3, 65/4, 65/5, 67, 67/3, 69, 71, 71а, 76/1, 76/2, 78, 78/5, 80, 82, 82/3, 82/4, 83/2, 84, 84/2, 84/3, 86, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94у, 96у, 96/2, 98/7, 102, 102/1, 148а-1, 148а-2, 160;
улица Крылова – 32, 34, 36, 38, 40/2, 42, 42/3, 42/4, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 63/3, 71/2, 79, 83а, 93а, 94а;
улица Мичурина – 28, 62/2, 62/3, 64/2.
Избирательный участок №54
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №83 имени Габидена Мустафина" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", проспект Сакена Сейфуллина, дом 8.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 10, 10а, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 48, 62, 64, 66, 99;
переулок Краснодарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17;
улица Бадина – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131;
улица Арбатская – 46, 48, 50, 52, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93;

Ломоносов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а;
Степная көшесі – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 82, 82а, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/5, 90, 92;
Строительная көшесі – 43, 43-1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 78-1, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 97/3, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 143а, 144, 145, 145а;
Седов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Нахимов көшесі – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
Новая көшесі – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17\1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27\2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 63, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Западная көшесі –1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59, 61;
Астраханская көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Баженов – 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/2, 77а, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103;
Москвин көшесі – 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
Дальняя көшесі – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 100, 102, 104;

улица Ломоносова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 1З, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а;
улица Степная – 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 71а, 73, 74а, 75, 76, 77, 79, 82, 82а, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 88/5, 90, 92;
улица Строительная – 43, 43-1, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 78-1, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 97/3, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 143а, 144, 145, 145а;
улица Седова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11a, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 37а, 38, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Нахимова – 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Новая – 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17\1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27\2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 63, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Западная – 1, 2а, 3, 3а, 5, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 12, 13а, 14, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 59, 61;
улица Астраханская – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Баженова – 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/2, 77а, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103;
улица Москвина – 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Дальняя – 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 100, 102, 104;

Геологический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15;
Бульварный тұйық көшесі –1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 63, 80;
Весенний тұйық көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21;
Охотская көшесі – 4, 6, 8, 10, 12;
Потемкин көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Радио тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
Свободный тұйық көшесі – 1, 2, 2а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№55 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№100 кешкі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Крылов көшесі – 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
Бадин көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 112а, 114, 114а, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Дальняя көшесі – 99, 101, 103, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
Нуринская көшесі – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
Дубовская көшесі – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;
Новая көшесі – 101, 101а, 103, 105, 114, 116, 118;
Западная көшесі – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
Москвин көшесі – 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
Баженов көшесі – 104, 108, 114, 138а;
Строительная көшесі – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
Защитная көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;

переулок Геологический – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15;
переулок Бульварный – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 63, 80;
переулок Весенний – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21;
улица Охотская – 4, 6, 8, 10, 12;
улица Потемкина – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок Радио – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8\1, 9, 10, 11, 11а, 12;
переулок Свободный – 1, 2, 2а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок №55
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Седова, дом 6.
Границы:
улица Крылова – 51, 51/2, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57/2, 58, 58/2, 59, 59/2, 59/3, 59/5, 60, 60/2, 61, 62, 64, 66, 67, 75, 75б, 75д, 77, 77а, 79а, 79б, 79/2, 85/2, 87б, 90, 91, 92у, 93, 94, 95, 98, 100;
улица Бадина – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 112а, 114, 114а, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151а, 151б, 153, 157, 159, 159а, 161, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица Дальняя – 99, 101, 103, 105, 107, 108, 109, 111, 110, 113, 115, 116, 119, 121, 124, 125, 126, 132, 138, 141;
улица Нуринская – 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28а, 32, 33, 35, 35а, 38, 38а, 39а, 40, 41, 42а, 44, 45, 45а, 47, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66;
улица Дубовская – 3, 5, 7, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 28а, 29, 31, 33, 34, 35, 36а, 36б, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69/8;
улица Новая – 101, 101а, 103, 105, 114, 116, 118;
улица Западная – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Москвина – 80, 82, 84, 85а, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 109, 117;
улица Баженова – 104, 108, 114, 138а;
улица Строительная – 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 145а;
улица Защитная – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 48;

Степная көшесі – 81, 83, 85, 87, 88/4, 88/7, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Жәнібеков көшесі –53, 55, 59, 59а, 59/3, 61, 61/2, 64, 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
Гурьевский тұйық көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Путевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Астраханская көшесі – 1а, 1б, 2, 4, 6а, 8, 10, 12, 16, 18, 32, 34, 36, 38.
№56 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 3 көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Кривогуз көшесі, 189 үй.
№57 сайлау учаскесі
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Крылов көшесі, 23 үй.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 164 үй.
Шекаралары:
Буровая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Новонижняя көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Радищев көшесі – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
Речная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;

улица Степная – 81, 83, 85, 87, 88/4, 88/7, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Жанибекова – 53, 55, 59, 59а, 59/3, 61, 61/2, 64, 66/10, 67/1, 67/2, 68, 68/2, 75, 75а, 75б, 75в, 77, 82, 83, 84, 86/2, 90/1, 90/2, 90/3, 92/2, 92/3, 94/5, 94/6, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 98, 98/1, 98/3, 98/6, 99, 100/2, 100/3, 100/6, 105а, 106, 106а, 106б, 107а, 108, 113, 115, 117, 118, 119, 119/1, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 130, 132, 132/2, 134, 134/1, 136, 140/3, 143, 144;
переулок Гурьевский – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Путевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Астраханская – 1а, 1б, 2, 4, 6а, 8, 10, 12, 16, 18, 32, 34, 36, 38.
Избирательный участок №56
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница №3 города Караганды", управления здравоохранения Карагандинской области, улица Кривогуза, дом 189.
Избирательный участок №57
Центр:Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница № 2 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области", улица Крылова, дом 23.
Избирательный участок №58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса" управления образования Карагандинской области, улица Баженова, дом 164.
Границы:
улица Буровая – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
улица Новонижняя – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 31, 33, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44, 45, 45a, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Радищева – 1а, 2, 2a, 3, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 41, 41a, 42, 42a, 43, 44;
улица Речная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18/5, 18а, 18б, 20, 20а, 20б, 22a, 23, 24, 24a, 24б, 26, 26a, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 31/2, 33, 34, 34/1, 34а, 34б, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38б, 38в, 39, 39a, 40/3, 40a, 41, 41a, 42a, 43, 44, 44a, 45, 45a, 47, 48a, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54a, 54б, 55, 56, 56a, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 62a, 64, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 103;

Кольцевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
Грибоедов көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
Колумб көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
Рылеев тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
Рядовой тұйық көшесі – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
Бадин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;
Прогресс көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№37 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Брюллов көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Мицкевич көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;

переулок Кольцевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44;
улица Грибоедова – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8а, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22a, 23, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 28, 28a, 29, 30, 30a, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 39a, 40, 40a, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Колумба – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22;
переулок Рылеева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 26а, 27а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 35а, 36, 36а, 37а, 38, 39а, 40, 40а, 41а, 42;
переулок Рядовой – 1а, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 20;
улица Бадина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 153/1, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211/2, 211/3, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 241/1, 241а, 242, 243, 243/1, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 255а, 257, 291, 312;
улица Прогресса – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42а, 43, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 69в, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88.
Избирательный участок №59
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №37" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Брюллова, дом 7.
Границы:
улица Мицкевича – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 33/2, 34, 35, 35а, 35/2, 35/3;

Осевая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
Кошубаев көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
Петровский көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
Брюллов көшесі – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Колос көшесі – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Муромская көшесі – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Аварийная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
№60 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Облыстық кешенді мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 53 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
Комиссаров көшесі – 32, 32а, 34;
Жауынгер Интернационалистер көшесі – 24, 26, 28;
Ержанов көшесі – 3.
№61 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№48 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 13 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 73/2, 75/2, 77/2;
Ержанов көшесі – 2, 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
№62 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№97 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:

улица Осевая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39;
улица Кошубаева – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 36а, 36/2, 38;
улица Петровского – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а-1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а;
улица Брюллова – 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Колоса – 1, 1а, 2а, 3, 7, 8а, 10, 10а, 10/4, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а, 16/2, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Муромская – 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Аварийная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а.
Избирательный участок №60
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа" Управления физической культуры и спорта Карагандинской области, проспект Бухар жырау, дом 53.
Границы:
проспект Бухар жырау – 15, 41, 41/1, 41/2, 43, 45, 45/2, 51, 57, 59, 61, 61а, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
улица Комиссарова – 32, 32а, 34;
улица Воинов Интернационалистов – 24, 26, 28;
улица Ержанова – 3.
Избирательный участок №61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №48" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ержанова, дом 13.
Границы:
проспект Бухар жырау – 73/2, 75/2, 77/2;
улица Ержанова – 2, 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Избирательный участок №62
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ержанова, дом 15.
Границы:

Ержанов көшесі – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 27 үй.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 75, 77, 79, 79/2;
6 ықшамаудан – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
Ермеков көшесі – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің "Қазақстан Республикасы минералдық шикізатты кешенді қайта өңдеу жөніндегі ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік республикалық кәсіпорнының "Ж.Әбішев атындағы химия-металлургия институты" филиалы, Ермеков көшесі, 63.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
Новоселов көшесі – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
Полетаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Газалиев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 102 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 1-3 учаске, 100 тұрғын алабы 15, 22 үй, 106А;
Садоводов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
Ботаническая көшесі – 4 тұрғын алабы 1 учаске; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/8, 12/9, 12/12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
Ержанов көшесі – 4у, 5у, 52, 53/4.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтыншылародағының Қарағанды экономикалық университеті" мемлекеттік емес мекемесі, Академическая көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/5, 114, 114/1;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
Витебская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;

улица Ержанова – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 53/3б, 53/4, 53/5, 53/9, 55, 56/6, 57, 59, 61, 63.
Избирательный участок №63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, дом 27.
Границы:
проспект Бухар жырау – 75, 77, 79, 79/2;
6 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
улица Ермекова – 29/2, 29/3, 31, 54, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок №64
Центр: Филиал Республиканского государственного предприятия "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Комитета Индустриального Развития и Промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Химико-металлургический институт им. Ж.Абишева", улица Ермекова, 63.
Границы:
улица Ермекова – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 64, 64/2, 66, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76/2, 78, 78/2, 78/3, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
улица Новоселов – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 340, 341, 342, 343, 343/2, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 356, 357, 358, 360, 362, 363, 363/1, 363/2, 374;
улица Полетаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Газалиева – 1, 2, 3, 5, 7, 7а, 9, 14, 15, 27/1.
Избирательный участок №65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №10" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ермекова, дом 102.
Границы:
улица Ермекова – 63/2, 65/1, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 80/2, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/1, 91/2, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 109 участок 1-3, жилой массив 100 дом 15, 22; 106А;
улица Садоводов – 1, 2, 2а, 3, 3-1, 3а, 4, 4/1, 4/2, 5, 5-2, 6, 7, 7б -1, 7б-2, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 13/2, 20-1;
улица Ботаническая – жилой массив 4 участок 1; 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/8, 12/9, 12/12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 23/3, 23/4, 24, 24/4, 30, 30а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 50, 50/2;
улица Ержанова – 4у, 5у, 52, 53/4.
Избирательный участок №66
Центр: Негосударственное учреждение - "Карагандинский экономический университет Казпотребсоюза", улица Академическая, дом 9.
Границы:
улица Ермекова – 93/2, 98/3, 108/1, 108/2, 108/5, 114, 114/1;
83 квартал – 2, 5, 9, 10, 10а, 25, 27;
улица Витебская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 44, 49;

Нарвская көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
Анжерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44;
Рационализаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Крамская көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;
Липецкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
Липецкий тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Академическая көшесі – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
Энтузиастер көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
Энтузиастер тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
Бобруйская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
Ботаникалық бақ көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 38, 44, 45, 49, 54.
№67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы" мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 124 үй.
№68 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№44 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Учебная көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Литейная көшесі – 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51;
Береке көшесі – 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
Учебная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Карабасская көшесі – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

улица Нарвская – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13-1;
улица Анжерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35, 39, 44;
улица Рационализаторов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Крамского – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4;
улица Липецкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57;
переулок Липецкий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Академическая – 5, 7, 9/1, 9/2, 9/3, 9/6, 9/8, 13;
улица Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32;
переулок Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 12, 15, 26;
улица Бобруйская – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49, 71Б, 98;
улица Ботанический сад – 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 2-1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 38, 44, 45, 49, 54.
Избирательный участок №67
Центр: Государственное учреждение "Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова", улица Ермекова, дом 124.
Избирательный участок №68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №44" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Учебная, дом 7.
Границы:
улица Литейная – 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51;
улица Береке – 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
улица Учебная – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Карабасская – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

Карабасский тұйық көшесі - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
Талды көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Монтажная көшесі – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Мостовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Углесборочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
Заречная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Полевая көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Тропическая көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
Заводской ықшамауданы – 1, 2;
Кузнечный тұйық көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
Плотничный тұйық көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
Цеховая көшесі – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
Снежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хозяйственная көшесі – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Минеральная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
Ученический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
Береговой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

переулок Карабасский - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
улица Талды – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Монтажная – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Мостовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Углесборочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
улица Заречная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Полевая – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Тропическая – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
микрорайон Заводской – 1, 2;
переулок Кузнечный – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
переулок Плотничный – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
улица Цеховая – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
улица Снежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хозяйственная – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Минеральная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
переулок Ученический – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
переулок Береговой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

Вагонная көшесі – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
Перонная көшесі – 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Товарная көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Грузовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Кондукторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Овражная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
737 километр көшесі.
№69 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1а үй.
Шекаралары:
Цеховая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Литейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42а, 44, 46, 68;
Вагонная көшесі – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
Береке көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
Учебная көшесі – 2, 4, 6, 8;
Орлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
Молоков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Новолитейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Карабасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
Карабасский тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Столярная көшесі– 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

улица Вагонная – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
улица Перонная –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Товарная – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Грузовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Кондукторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Овражная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица 737 километр.
Избирательный участок №69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №64" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Вагонная, дом 1а.
Границы:
улица Цеховая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Литейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 38/1, 40, 42, 42а, 44, 46, 68;
улица Вагонная – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
улица Береке – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Учебная – 2, 4, 6, 8;
улица Орлова – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
улица Молокова – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Новолитейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Карабасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
переулок Карабасский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Столярная – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;

Перонная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
Товарная көшесі – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Долинская көшесі – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7;
Саяжайлар алабы;
Спасская көшесі – 15, 15/1, 17;
Водопьянов көшесі – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
№70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орлов көшесі, 101 үй.
Шекаралары:
Орлов көшесі – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Молоков көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
Юбилейная көшесі – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;
Разрезовская көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Якутская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;

улица Перонная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
улица Товарная – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Долинская – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;
улица Юбилейная – 1, 3, 5, 7;
Дачный массив;
улица Спасская – 15, 15/1, 17;
улица Водопьянова – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №4" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Орлова, дом 101.
Границы:
улица Орлова – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Молокова – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 88/2, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
улица Юбилейная – 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/2, 37/8, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116;
улица Разрезовская – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85/2, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Якутская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;

Рыбалко көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
Депутатская көшесі – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Асфальтная көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Бытовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Тұмар көшесі – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№71 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Зональная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
Рыбная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Кондитерская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Ключевая көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;
Хоровой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кирпичная көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,
Кирпичный тұйық көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
Керамическая көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;

улица Рыбалко – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Депутатская – 3, 4, 4-1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Асфальтная – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Бытовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Тұмар – 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок №71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Зональная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77/1, 78, 80, 82, 82а;
улица Рыбная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Кондитерская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Ключевая – 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6а-1, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а-2, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 69;
переулок Хоровой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кирпичная – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8/2, 9, 9/2, 10, 12, 14,16, 18, 19, 20а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,
переулок Кирпичный – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 55;
улица Керамическая – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 13б, 13в, 13г, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15в, 16, 16а, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 78а, 80, 82, 82/а;

Гончарная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
Альпинистер көшесі – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
Балхашская көшесі – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Четская көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
Волочаевская көшесі – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
Сабыр Рахимов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Стекольная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
Спасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
Природная көшесі – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
Штакетный тұйық көшесі – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Бұқар жырау даңғылы – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
№72 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76 үй.
Шекаралары:
Керамическая көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
Тургенев көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;

улица Гончарная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21а, 22, 22а, 24а, 38, 52а;
улица Альпинистов – 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 25г, 26, 27, 27а, 27б, 27г, 27д, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 33г;
улица Балхашская – 1, 1а, 1/4, 2, 2/3, 2/5, 2а-2, 3, 3а, 4, 4а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9/3, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/3, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 46а, 48, 48а, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Четская – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22б, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 49б, 49в, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74;
улица Волочаевская – 5, 6, 6у, 7, 7у, 8, 8а, 8/1, 8у, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27;
улица Сабыра Рахимова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Стекольная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15;
улица Спасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9/2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 16, 23;
улица Природная – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
переулок Штакетный – 3, 5, 7,9, 11, 13, 15, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
проспект Бухар жырау – 89, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Избирательный участок №72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Керамическая, дом 76.
Границы:
улица Керамическая – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83;
улица Тургенева – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а;

Чехов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Гончарная көшесі – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Кирпичная көшесі –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
Бұқар жырау даңғылы – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
Ключевая көшесі –27, 35;
Квартальный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Зональная көшесі - 79, 81, 83;
Балхашская көшесі – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;
Штакетный тұйық көшесі – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
№73 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№59 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Волочаевская көшесі, 46 үй.
Шекаралары:
Волочаевская көшесі – 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
Рижская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
Жағалау көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
№74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№86 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 ықшамауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита-1 ықшамауданы – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
Оазис ықшамауданы;
Кенжин көшесі – 2/1, 2/2;
Волочаевская көшесі – 2, 3, 4.
№75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№86 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 ықшамауданы, 15 үй.
Шекаралары:
Орбита - 1 ықшамауданы – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17;
Орбита - 2 ықшамауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Республика даңғылы –40, 42.
№76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а.
Шекаралары:

улица Чехова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Гончарная – 17, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42,43, 44, 45, 46, 47, 48,49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Кирпичная –11, 11а, 13, 13/1, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 21 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 40а, 42, 44, 46;
проспект Бухар жырау – 91, 92,93, 94,95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 102б, 103, 104, 105, 106, 107,110, 112, 113, 120;
улица Ключевая –27, 35;
переулок Квартальный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Зональная - 79, 81, 83;
улица Балхашская – 30, 31/1, 30/2, 32, 32/1, 32а, 32б, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59;
переулок Штакетный – 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12, 12а, 14, 14а, 16, 16а.
Избирательный участок №73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №59" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Волочаевская, дом 46.
Границы:
улица Волочаевская – 34, 35, 37, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Рижская – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33а, 34, 34а;
улица Жағалау – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39.
Избирательный участок №74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №86" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/3;
микрорайон Оазис;
улица Кенжина – 2/1, 2/2;
улица Волочаевская – 2, 3, 4.
Избирательный участок №75
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №86" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Орбита-1, дом 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 17;
микрорайон Орбита – 2 – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проспект Республики – 40, 42.
Избирательный участок №76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №16" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Язева, дом 13а.
Границы:

Язев көшесі – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
Құрылысшылар даңғылы– 16, 18, 20, 22;
Карбышев көшесі – 4, 20, 22;
Шахтерлер даңғылы – 9, 11, 13.
№77 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 25, 27;
Язев көшесі– 1, 3, 5, 7, 9, 10;
Карбышев көшесі– 6, 8, 10/2;
Шахтерлер даңғылы– 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
№78 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Карбышев көшесі, 7.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 1, 2, 3, 5, 5/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 12а, 14, 14/2, 14/5;
Университетская көшесі – 3, 19, 21, 23.
№79 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Университетская көшесі, 28 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
Язев көшесі – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
Шахтерлер даңғылы – 1, 1/2, 2/2;
Панель-центр ықшамауданы.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№66 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 15, 15/2;
Мұқанов көшесі – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№66 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 22, 24, 26;
Құрылысшылар даңғылы – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
Сатыбалдин көшесі – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
Карбышев көшесі – 9, 9/1, 10/3.
№82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№81 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 3, 28, 34;
Гапеев көшесі – 5;
Рысқұлов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№81 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б үй.
Шекаралары:

улица Язева – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 31;
проспект Строителей – 16, 18, 20, 22;
улица Карбышева – 4, 20, 22;
проспект Шахтеров – 9, 11, 13.
Избирательный участок №77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №16" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Язева, дом 13а.
Границы:
улица Университетская – 25, 27;
улица Язева – 1, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Карбышева – 6, 8, 10/2;
проспект Шахтеров – 3, 5, 5/1, 5/2, 7.
Избирательный участок №78
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Карбышева, дом 7.
Границы:
улица Карбышева – 1, 2, 3, 5, 5/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 10, 12, 12а, 14, 14/2, 14/5;
улица Университетская – 3, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 79
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Университетская, дом 28:
Границы:
улица Университетская – 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 29, 34, 34/1, 36/3, 78/11, 78/19, 78/15;
улица Язева – 2, 2а, 2/1, 4, 6, 8, 8а, 8/2;
проспект Шахтеров – 1, 1/2, 2/2;
микрорайон Панель-центр.
Избирательный участок № 80
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №66" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Карбышева – 15, 15/2;
улица Муканова – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18, 18а, 18/2, 18/3.
Избирательный участок № 81
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №66" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Карбышева, дом 17.
Границы:
улица Муканова – 22, 24, 26;
проспект Строителей – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11/1;
улица Сатыбалдина – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
улица Карбышева – 9, 9/1, 10/3.
Избирательный участок № 82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №81" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Гапеева, дом 1б.
Границы:
улица Муканова – 3, 28, 34;
улица Гапеева – 5;
улица Рыскулова – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №81" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Гапеева, дом 1б.
Границы:

Республика даңғылы – 2, 3,4, 4/2, 5;
Гапеев көшесі – 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16;
Мұқанов көшесі – 11, 13, 15, 17.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Дарын" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 29/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі – 1, 1 тұрғын алабы, 3/2, 7, 35.
№85 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды көлік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұқанов көшесі, 21/2 үй.
Шекаралары:
Гапеев көшесі - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
№86 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Ержанов көшесі, 8 үй.
№87 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 11, 15, 17, 17/2;
Мұқанов көшесі – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 2, тұрғын үй алабы 2 үй 2, 4; 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
№88 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сләмия Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі – 8, 10, 13;
Құрылысшылар даңғылы – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Мұқанов көшесі - 30/2.
№89 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сләмия Саттаров атындағы №57 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 32;
Сатыбалдин көшесі – 7, 9, 11, 11/2;
Республика даңғылы – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
№90 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі – 16, 18, 28;
Құрылысшылар даңғылы – 21, 23, 25, 27, 29, 31.
№91 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24 үй.
Шекаралары:
Шахтерлер даңғылы – 31, 31а, 31б.
№92 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:

проспект Республики – 2, 3,4, 4/2, 5;
улица Гапеева – 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 14, 16;
улица Муканова – 11, 13, 15, 17.
Избирательный участок № 84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын", улица Гапеева, дом 29/2.
Границы:
улица Гапеева – 1, жилой массив 1, 3/2, 7, 35.
Избирательный участок № 85
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский транспортно-технический колледж" Управления образования Карагандинской области, улица Муканова, дом 21/2.
Границы:
улица Гапеева - 9, 11, 12, 13, 15, 15/2, 17, 17/3, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Избирательный участок № 86
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Ержанова, дом 8.
Избирательный участок №87
Центр: Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Муканова, дом 1.
Границы:
улица Университетская – 11, 15, 17, 17/2;
улица Муканова – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 2, жилой массив 2 дом 2, 4; 4/1, 6, 6/2, 6/3, 8.
Избирательный участок № 88
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №57 имени Сламии Саттарова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Сатыбалдина – 8, 10, 13;
проспект Строителей – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Муканова - 30/2.
Избирательный участок № 89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №57 имени Сламии Саттарова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 15.
Границы:
улица Муканова – 32;
улица Сатыбалдина – 7, 9, 11, 11/2;
проспект Республики – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
Избирательный участок № 90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №27" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
улица Сатыбалдина – 16, 18, 28;
проспект Строителей – 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №27" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 24.
Границы:
проспект Шахтеров – 31, 31а, 31б.
Избирательный участок № 92
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №15" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:

Сатыбалдин көшесі – 23, 25, 27, 29;
Шахтерлер даңғылы – 20/2, 23, 23/7, 25;
Республика даңғылы – 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39.
Құрылысшылар даңғылы – 33/1.
№93 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесi - 15/1, 17;
Республика даңғылы – 18, 18/2, 20, 22, 24, 28.
№94 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Асфальтная көшесі, 16 үй.
№95 сайлау учаскесі
Орталығы: "Гиппократ" медициналық фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Кривогуз көшесі, 10 үй.
№96 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№62 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солнечная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Гастелло көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
Жамбыл көшесі – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
Космодемьянская көшесі – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Пичугин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Әбдіров даңғылы – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
Пригородная көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Пугачев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Солнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 789 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 103 Мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30 құрылыс.
Шекаралары:

улица Сатыбалдина – 23, 25, 27, 29;
проспект Шахтеров – 20/2, 23, 23/7, 25;
проспект Республики – 30, 30/2, 32, 34, 36, 38, 39;
проспект Строителей – 33/1.
Избирательный участок № 93
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №15" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
улица Сатыбалдина - 15/1, 17;
проспект Республики – 18, 18/2, 20, 22, 24, 28.
Избирательный участок № 94
Центр: Республиканское государственное учреждение "Учреждение АК – 159/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Асфальтная, дом 16.
Избирательный участок № 95
Центр: Товарищество ограниченной ответственности Медицинская Фирма "Гиппократ", улица Кривогуза, дом 10.
Избирательный участок №96
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №62" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды" улица Солнечная, дом 2а.
Границы:
улица Бакинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Гастелло – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
улица Жамбыла – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
улица Космодемьянской – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Пичугина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
проспект Абдирова – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Привокзальная – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пригородная – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Пугачева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Солнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 789
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №103" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бауыржана Момышулы, строение 30.
Границы:

Республика даңғылы – 1/2, 1/3, 1/4;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 24, 28;
Байкен Ашимов көшесі – 28;
Хайрулла Қабжанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
Ғабдолла Құлқыбаев көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82;
Жұмаш Аубакиров көшесі – 1А ,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 6,1 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 100, 100/1, 100/2;
Кәрібоз Шектыбаев көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
5- көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Қарағанды қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 27 сәуірі
№ 04/01
шешімге 2 қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы "19" желтоқсаны № 12/01
шешіміне 2 қосымша
Қарағанды қаласының Октябрь ауданы бойынша сайлау учаскелері
№48 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медициналық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Ардақ көшесі, 1.
№51 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласының перинатальді орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Луначарский көшесі, 6а.
№97 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды облысы Полиция департаментінің Қарағанды қаласының полиция басқармасы" әкімшілік қамауға алынғандар үшін арнайы қабылдау, Методическая көшесі, 33/3.
№98 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Рақымжан Қошқарбаев көшесі – 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;

проспект Республики – 1/2, 1/3, 1/4;
улица Бауыржана Момышулы - 24, 28;
улица Байкена Ашимова - 28;
улина Хайруллы Кабжанова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Габдуллы Кулкыбаева – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82;
улица Жумаша Аубакирова – 1А ,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 6,1 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 100, 100/1, 100/2;
улица Карибоза Шектыбаева - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
5-улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14 15 15/1 15/2 15/3 16 17 17/1 18 19 19/1 20 21 21/1 22 23 23/1 24 25 25/1 26 27 27/1 28 30 31 32 33 34 35 36.
Приложение 2 к решению
Акимат города Караганды
от 27 апреля 2020 года
№ 04/01
Приложение 2
к решению акима города Караганды
от "19" декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по Октябрьскому району города Караганды
Избирательный участок № 48
Центр Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды" улица Ардак, 1.
Избирательный участок № 51
Центр Коммунальное государственное учреждение "Перинатальный центр города Караганда" улица Луначарского, 6а.
Избирательный участок № 97
Центр: Специальный приемник для административно арестованных "Управление полиции города Караганды Департамента полиции Карагандинской области", улица Методическая 33/3.
Избирательный участок №98
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Рахимжана Кошкарбаева – 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39 корпус 3, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41 корпус 3, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43 корпус 1, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;

Дружба көшесі – 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24, 24 корпус 1 , 24 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 96, 98, 102, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,106, 106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1,108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4;
Жекибаев көшесі – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
Локомотивная көшесі – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45, 45 корпус 2, 46, 47, 47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Молдағұлова көшесі – 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5/1корпус 1, 5/2 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13/1, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

улица Дружбы – 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24, 24 корпус 1 , 24 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 3, 38, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 41, 41 корпус 2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58 корпус 1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 корпус 2, 86, 87, 88, 89, 89 корпус 2, 89А корпус 1, 90, 91, 92, 93, 94, 94 корпус 1, 94 корпус 2, 96, 98, 102, 104 корпус 1, 104 корпус 2, 104 корпус 3, 104 корпус 4,106, 106 корпус 1, 106 корпус 2, 106 корпус 3, 106 корпус 4, 108 корпус 1,108 корпус 2, 108 корпус 3, 108 корпус 4, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 110 корпус 3, 110 корпус 4, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 112 корпус 3, 112 корпус 4;
улица Жекибаева – 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Локомотивная – 1 корпус 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3, 4, 4 корпус 2, 9, 14, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41 корпус 1, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45 корпус 1, 45, 45 корпус 2, 46, 47, 47 корпус 1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Молдагуловой – 1 корпус 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5/1корпус 1, 5/2 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 8, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13/1, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/2, 98, 99, 101, 102, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 111а, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;

Победа көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
Серов көшесі – 48, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 60, 62, 73, 75;
Сочинская көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Успенский көшесі – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
Юная көшесі – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Бородин көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
Железнодорожная көшесі – 2, 5, 6, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
Герцен көшесі – 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39 корпус 1, 39 ,40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59а корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;

улица Победы – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 корпус 1, 83 корпус 2, 84, 85, 85 корпус 1, 85 корпус 2, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Серова – 48, 50, 51, 51 корпус 1, 53, 60, 62, 73, 75;
улица Сочинская – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2 корпус 1, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 8 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 2, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
улица Успенского – 11, 19, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 52, 53 корпус 1, 54, 55, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 корпус 1, 72 корпус 2, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 111;
улица Юная – 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6 корпус 2, 7 корпус 1, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 26, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Избирательный участок № 99
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Бородина – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 6, 7, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Железнодорожная – 2, 5, 6, 13, 14, 15, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30а;
улица Герцена – 23, 24а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60а, 61, 62, 62а, 66, 97;
улица Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39 корпус 1, 39 ,40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 42, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 44, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 51, 51 корпус 2, 52, 53, 53 корпус 2, 54, 55, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59А, 59а корпус 1, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;

Менделеев көшесі – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
Морозов көшесі – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Карпатская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
Набережная көшесі – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
Полярная көшесі – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
Больничная көшесі – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
Победа көшесі – 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 2, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 2, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
Почтовая көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
Тиішбек Аханов көшесі – 1, 1А, 2, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
Артельная көшесі – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
Интернациональная көшесі – 7, 14, 17, 20, 20Б, 21, 23;
Заовражная көшесі – 3;
Таймырская көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
Златоуская көшесі – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
Цементная көшесі – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
Жаңа-Ауыл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
Зеленый лог көшесі – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8;
Зеленый лог көшесі 3 – 4;
Зеленый лог көшесі 6 – 6;
малая Садовая көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
713 км көшесі;
710 км көшесі;
711 км көшесі.
№ 100 Сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласының әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Теміржолшылар" Мәдениет Сарайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мәметова көшесі, 111 үй.
Шекаралары:

улица Менделеева – 4, 5, 9, 17, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
улица Морозова – 2, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 30 корпус 2, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 2, 35, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38 корпус 1, 39, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 42, 42 корпус 1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Карпатская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 31, 31А, 33, 33/2, 33а, 38, 39;
улица Набережная – 8, 11, 14, 18, 43/2, 44, 44/2, 45;
улица Полярная – 1, 1А, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Больничная – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19 корпус 1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 47, 49/1;
улица Победы – 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24 корпус 2, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30 корпус 2, 30 корпус 1, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 2, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56 корпус 1, 56 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 76А;
улица Почтовая – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11а, 13, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25а, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 45;
улица Тишбека Аханова – 1, 1А, 2, 4, 12, 14, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 58, 83, 102, 104, 104/2, 106;
улица Артельная – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
улица Интернациональная – 7, 14, 17, 20, 20Б, 21, 23;
улица Заовражная – 3;
улица Таймырская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 17;
улица Златоуская – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
улица Цементная – 1, 3, 5, 7, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37;
улица Жана-Аульская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33;
улица Зеленый лог – 1, 2, 3 корпус 5, 4 корпус 3, 5 корпус 1, 5 корпус 3, 5 корпус 6, 5 корпус 8, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 5, 8;
улица Зеленый лог 3 – 4;
улица Зеленый лог 6 – 6;
улица малая Садовая – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица 713 км;
улица 710 км;
улица 711 км.
Избирательный участок № 100
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие Дворец культуры "Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, улица Маметовой, дом 111.
Границы:

Дружба көшесі – 78, 95, 95А, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 99, 100, 101, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104, 114, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;
Жекібаев көшесі – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
Локомотивная көшесі – 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
Серов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58, 70, 72, 85, 87;
Юная көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Мәметова көшесі – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
Мануильский көшесі – 12;
Победа көшесі – 90, 98, 98 корпус 2, 98А, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 100, 100 корпус 1, 100 корпус 2,102, 102А, 102Б, 104, 104А, 106, 106 корпус 1, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
Рахымжана Қошқарбаев көшесі– 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
Гайдар көшесі – 3, 4, 5, 10.
№101 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 46 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 119 үй.
Шекаралары:
Дружба көшесі – 121, 123, 127;
Локомотивная көшесі – 133, 135, 137, 139, 139А, 141, 141 корпус 1, 141 коорпус 2, 143, 145, 147, 147а, 147/2, 149, 151, 155 корпус 2;
Жекибаев көшесі –136, 138, 140, 148;
Мануильский көшесі –16, 19, 20, 21, 22.
№102 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№85 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружба көшесі, 128 үй.
Шекаралары:
Серов көшесі – 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 141/2, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;

улица Дружбы – 78, 95, 95А, 97 корпус 1, 97 корпус 2, 99, 100, 101, 103 корпус 1, 103 корпус 2, 104, 114, 114 корпус 1, 114 корпус 2, 114 корпус 3, 114 корпус 4, 116 корпус 1, 116 корпус 2, 116 корпус 3, 116 корпус 4, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;
улица Жекибаева – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 корпус 1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
улица Локомотивная – 77, 78, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117 корпус 1, 117А, 120, 131;
улица Серова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58, 70, 72, 85, 87;
улица Юная – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Маметовой – 60, 62, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
улица Мануильского – 12;
улица Победы – 90, 98, 98 корпус 2, 98А, 98А корпус 1, 98А корпус 2, 98А корпус 3, 98А корпус 4, 100, 100 корпус 1, 100 корпус 2,102, 102А, 102Б, 104, 104А, 106, 106 корпус 1, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
улица Рахимжана Кошкарбаева – 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
улица Гайдара – 3, 4, 5, 10.
Избирательный участок № 101
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Дружбы, дом 119.
Границы:
улица Дружбы – 121, 123, 127;
улица Локомотивная – 133, 135, 137, 139, 139А, 141, 141 корпус 1, 141 коорпус 2, 143, 145, 147, 147а, 147/2, 149, 151, 155 корпус 2;
улица Жекибаева –136, 138, 140, 148;
улица Мануильского –16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 102
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 85" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Дружбы, дом 128.
Границы:
улица Серова – 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 141/2, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;

Мәметова көшесі – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
Победа көшесі – 116, 118/3 (жатақхана), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 корпус 2, 140, 141, 142, 142 корпус 1, 142 корпус 2, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171, 171 корпус 1;
Дружба көшесі – 126, 126а, 129;
Мануильский көшесі – 15, 17;
Локомотивная көшесі – 157, 159;
Тобольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
№103 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жекибаев көшесі, 125а.
Шекаралары:
Жаңа-Ауыл поселкесі – 1, 3, 5, 28;
Жекибаев көшесі – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149.
№104 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 56 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Днепровская көшесі, 14 үй.
Шекаралары:
Макаренко көшесі – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 4, 5, 10/1, 11, 19, 19 корпус 1, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83, 86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
Лермонтов көшесі – 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14/1, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;

улица Маметовой – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
улица Победы – 116, 118/3 (общежитие), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139 корпус 2, 140, 141, 142, 142 корпус 1, 142 корпус 2, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159 корпус 2, 163, 163а, 165, 165 корпус 1, 165А, 167, 169, 171, 171 корпус 1;
улица Дружбы – 126, 126а, 129;
улица Мануильского – 15, 17;
улица Локомотивная – 157, 159;
улица Тобольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 103
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Жекибаева, 125а.
Границы:
поселок Жана-Аул – 1, 3, 5, 28;
улица Жекибаева – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149.
Избирательный участок № 104
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 56" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Днепровская, дом 14.
Границы:
улица Макаренко – 1, 1/2, 1а, 1а корпус 2, 1б, 1в, 1в корпус 1, 1в корпус 3, 1г, 1д, 1д корпус 2, 1е, 1е/1, 4, 5, 10/1, 11, 19, 19 корпус 1, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 79, 83, 86, 88, 89, 90, 99, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 119а, 121, 122, 136;
улица Лермонтова – 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14/1, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69а, 70А, 70Б, 71, 71а, 72, 72А, 73, 75, 77, 79а, 81, 84, 89, 91, 92, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122, 122а, 124, 126, 129, 137, 138, 139, 140, 140а, 143, 143а, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222а, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228д, 231, 248а;

Рабочая көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 208, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;
Деповская көшесі - 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121,121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
Саялы көшесі – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48а, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 150А, 152;
Достоевский көшесі – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
Днепровская көшесі – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
Огарев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молдавская көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Мозаичная көшесі – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;

улица Рабочая – 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2ж, 2к, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 26В, 27б, 28, 30, 30а, 37, 37/2, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 70, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91, 91А, 92, 92а, 93, 93а, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109а, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185а, 186, 189, 192, 192а, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 207, 208, 209, 210, 211а, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226а, 228, 230, 231, 232, 232а, 235, 236, 237, 238, 239а, 242, 244, 245, 246, 248, 249, 250а, 251, 252, 253, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 281, 290;
улица Деповская – 1, 2, 6, 9, 13Б, 17, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 36а, 36б, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 98а, 98б, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121,121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130/2, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137а, 138, 139, 140 корпус 1, 140 корпус 2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 174, 180, 182, 184;
улица Саялы – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46а, 48, 48а, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 139а, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 150А, 152;
улица Достоевского – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
улица Днепровская – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 47 корпус 1, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74;
улица Огарева – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молдавская – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Мозаичная – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;

Булавин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
Урановый тұйық көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Лесной тұйық көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4;
Вагонное депо тұйық көшесі – 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Вишневский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9;
Пролетарский тұйық көшесі – 2, 4;
Первомайский тұйық көшесі – 1.
№105 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 134 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солоничка станциясы, Теміртау көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Теміртау көшесі – 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
Центральная көшесі – 1, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 48, 49, 51;
Магистральная көшесі – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 41, 45, 49, 51;
Байкальская көшесі – 2/3;
1 Байкальская көшесі – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/2, 4, 10;
2 Байкальская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
3 Байкальская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14.
№106 сайлау учаскесі
Орталығы: "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының - "Қарағанды темір жол ауруханасы" филиалы, Мәметова көшесі, 99 үй.
№107 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 60 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павленко көшесі, 9А үй.
Шекаралары:
Глинка көшесі – 5, 12, 38, 53, 56, 65, 67, 69, 75, 125;
Пограничная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
Фурманов көшесі – 9, 12, 19, 23;
Сакко и Ваницетти көшесі – 8а, 10А, 14а, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
Бокин көшесі – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 29, 30, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 36, 47;
Попов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Павленко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/5, 61А, 61Б, 61В, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;

улица Булавина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
переулок Урановый – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Лесной – 1, 1А, 2, 3, 4;
переулок Вагонное депо – 2, 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
переулок Вишневский – 1, 2, 5, 7, 9;
переулок Пролетарский – 2, 4;
переулок Первомайский – 1.
Избирательный участок № 105
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 134" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", станция Солоничка, улица Темиртауская, дом 8.
Границы:
улица Темиртауская – 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53;
улица Центральная – 1, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 17а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 48, 49, 51;
улица Магистральная – 7, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 41, 45, 49, 51;
улица Байкальская – 2/3;
улица 1 Байкальская – 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/2, 4, 10;
улица 2 Байкальская – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица 3 Байкальская – 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок № 106
Центр: Филиал Акционерное общество "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" - "Карагандинская железнодорожная больница", улица Маметовой, дом 99.
Избирательный участок № 107
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 60" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Павленко, дом 9А.
Границы:
улица Глинки – 5, 12, 38, 53, 56, 65, 67, 69, 75, 125;
улица Пограничная – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 65;
улица Фурманова – 9, 12, 19, 23;
улица Сакко и Ваницетти – 8а, 10А, 14а, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15;
улица Бокина – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 25а, 29, 30, 30 корпус 2, 31 корпус 2, 36, 47;
улица Попова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Павленко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/1, 61/5, 61А, 61Б, 61В, 61г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;

Шаумян көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
Серпін көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
Новосибирская көшесі – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Железнодорожная көшесі – 1,7, 9, 11, 11а, 12, 29, 31, 37;
Тернопольская көшесі – 1/4, 12, 14, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 80/1, 82, 82/1, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 100/2, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/2, 114;
Заславский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28/5;
Войнов көшесі – 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/2, 7/5, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2;
Инертная көшесі – 2, 2/2, 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3;
Матросская көшесі – 10, 14, 16, 31, 35, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 40 корпус 4, 41, 42, 42 корпус 1, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 49, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
Короленко көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 57;
Украинская көшесі – 2, 4, 6, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
Красюков көшесі – 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 19;
Ушаков көшесі – 8, 33а, 41, 41 корпус 1, 43;
Пржевальский көшесі – 1, 4, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1;
Старогорняцкая көшесі – 2, 3, 3 корпус 2, 4, 5, 6 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 4, 9А, 9 корпус 3, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37 корпус 3, 41, 42, 44, 51, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51 корпус 6, 51 корпус 8, 55, 59, 61;

улица Шаумяна – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
улица Серпін – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 109;
улица Новосибирская – 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Железнодорожная – 1,7, 9, 11, 11а, 12, 29, 31, 37;
улица Тернопольская – 1/4, 12, 14, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 52/1, 54, 56, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 80/1, 82, 82/1, 84, 84/1, 86, 86/1, 88, 94, 96, 98, 100, 100/2, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112/2, 114;
улица Заславского – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 28/5;
улица Войнова – 1, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/2, 7/5, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2;
улица Инертная – 2, 2/2, 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 18/3;
улица Матросская – 10, 14, 16, 31, 35, 39, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 40 корпус 4, 41, 42, 42 корпус 1, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 49, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 52, 54;
улица Короленко – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 корпус 2, 12, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 57;
улица Украинская – 2, 4, 6, 12, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 18, 22;
улица Красюкова – 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/3, 11/4, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 19;
улица Ушакова – 8, 33а, 41, 41 корпус 1, 43;
улица Пржевальского – 1, 4, 6, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 11, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 15 корпус 1, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1;
улица Старогорняцкая – 2, 3, 3 корпус 2, 4, 5, 6 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8 корпус 4, 9А, 9 корпус 3, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12А, 12, 27а, 32, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37 корпус 3, 41, 42, 44, 51, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51 корпус 5, 51 корпус 6, 51 корпус 8, 55, 59, 61;

Багрицкий көшесі – 1, 1а, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;
Верещагин көшесі – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
Толбухин көшесі – 9, 31, 34, 34а, 37, 45, 55, 57, 73, 77;
Мир труда көшесі – 1, 5, 15, 19, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 36 корпус 1, 38, 39, 41 корпус 2;
Декабристов көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14, 15, 23;
Третьяков көшесі – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40.
№108 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 18 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітова көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Шота Руставели көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19;
Сухопутная көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Байсеитова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Кисловодская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Пирогов көшесі – 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Арай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Расчетная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Курильская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ардақ көшесі – 29, 31, 31А, 33, 35, 35а, 37, 37а;
Сводная көшесі– 1, 2, 3, 7, 17, 19, 24/2;
Зелинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22 корпус 1, 24 корпус 1, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30;
Металлистер көшесі – (көп қабатты құрылыс) 43А, 45А, 47А, 49А, 50;
Фрунзе көшесі - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
№109 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласының әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Молодежный" Мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 22 ықшамаудан.
Шекаралары:
Широкая көшесі – 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Бүкілодақтық Ленин Коммунистік Жастар одағына 40 жыл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Ульяновская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 27/2;
Восточная көшесі – 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;

улица Багрицкого – 1, 1а, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 3, 3/4, 3 корпус 6, 4, 4/1, 5, 4 корпус 6, 6 корпус 2, 6 корпус 3, 6 корпус 4, 6 корпус 5, 6 корпус 6, 8, 8 корпус 1,8 корпус 2, 8 корпус 3, 8 корпус 4, 9, 9А, 9/5, 9 корпус 6, 10, 10А, 10А/1, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 16, 20;
улица Верещагина – 1, 2А, 3А, 4, 4А, 7, 19, 21А, 23а, 25, 27А, 28;
улица Толбухина – 9, 31, 34, 34а, 37, 45, 55, 57, 73, 77;
улица Мир труда – 1, 5, 15, 19, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22, 23, 24, 25, 25а, 35, 36 корпус 1, 38, 39, 41 корпус 2;
улица Декабристов – 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13а, 14, 15, 23;
улица Третьякова – 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40.
Избирательный участок № 108
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Байсеитовой, дом 2а.
Границы:
улица Шота Руставели – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19;
улица Сухопутная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Байсеитовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Кисловодская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Пирогова – 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Арай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Расчетная – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Курильская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Ардақ – 29, 31, 31А, 33, 35, 35а, 37, 37а;
улица Сводная – 1, 2, 3, 7, 17, 19, 24/2;
улица Зелинского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22 корпус 1, 24 корпус 1, 24 корпус 3, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 43А, 45А, 47А, 49А, 50;
улица Фрунзе - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
Избирательный участок № 109
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры "Молодежный" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, 22 микрорайон.
Границы:
улица Широкая – 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица 40 лет Всесоюзного ленинского коммунистического союза молодҰжи – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Ульяновская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27, 27/2;
улица Восточная – 4, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24;

Зелинский көшесі – 15, 17, 19, 21, 24а, 24 корпус 5;
Читинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
Циалковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Пирогов көшесі – 2, 4, 6, 7, 8;
Металлисттер көшесі – (көп қабатты құрылыс) 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (жеке құрылыс), 49.
№110 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 ықшамауданы, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 ықшамаудан – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
Металлисттер көшесі - (жеке құрылыс) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
Фрунзе көшесі – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33А, 35А, 37А, 39А.
№111 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 ықшамауданы, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 ықшамаудан – 1, 1а, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 корпус 61;
Зелинский көшесі – 30 корпус 1, 30 корпус 2, 32, 34, 34 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Тверской тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 2,3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/2, 58а, 60А.
№112 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Арман көшесі, 3 үй.
Шекаралары:
Арман көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
Суворов көшесі – 9А, 11а, 13а, 13б, 15, 15а, 15б;
Сиқымбаев көшесі– 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
Куйбышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

улица Зелинского – 15, 17, 19, 21, 24а, 24 корпус 5;
улица Читинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Циалковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Пирогова – 2, 4, 6, 7, 8;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (индивидуальная застройка), 49.
Избирательный участок № 110
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
улица Металлистов - (индивидуальная застройка) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
улица Фрунзе – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А,
Избирательный участок № 111
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 1, 1а, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 корпус 61;
улица Зелинского – 30 корпус 1, 30 корпус 2, 32, 34, 34 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок Тверской – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 2,3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 15/1, 15/2, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 33/2, 58а, 60А.
31А, 33А, 35А, 37А, 39А.
Избирательный участок № 112
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский агротехнический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Арман, дом 3.
Границы:
улица Арман – 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 38, 44, 46, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
улица Суворова – 9А, 11а, 13а, 13б, 15, 15а, 15б;
улица Сикымбаева – 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Куйбышева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50 корпус 1, 51, 55;

Кубанская көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
2-я Пятилетка көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23б, 23г, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
Спартак көшесі – 3, 4, 13;
Заслонов көшесі – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
Уланский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Донская көшесі – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 32;
Донской тұйық көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
Есильский тұйық көшесі – 2, 2г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25, 25А, 29;
Братский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11,12, 13,14;
22 ықшамаудан – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№113 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бедный көшесі, 65 үй.
Шекаралары:
Бедный көшесі – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
Суриков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72,72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А,119А, 119 корпус 1, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

улица Кубанская – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица 2-я Пятилетка – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9а, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 19в, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23а, 23б, 23г, 24, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 25д, 26, 28, 30, 30 корпус 1, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 36, 38, 40, 42, 46, 46 корпус 3, 47, 50;
улица Спартака – 3, 4, 13;
улица Заслонова – 2А, 2, 2 корпус 1, 3, 5, 7, 9;
переулок Уланский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Донская – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12а, 12Б, 12В, 14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 32;
переулок Донской – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
переулок Есильский – 2, 2г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 15а, 15/1, 15/2, 19, 25, 25А, 29;
переулок Братский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14;
22 микрорайон – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 113
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 42" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бедного, дом 65.
Границы:
улица Бедного – 2А, 2А корпус 1, 2А корпус 2, 3, 4а, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16а, 17, 17 корпус 1, 17а, 18, 18 корпус 1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 33, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49/1, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 95, 95А, 95б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106а, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160а, 162, 164, 164/2, 164А, 168, 170, 172;
улица Сурикова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70 корпус 1, 71, 72,72 корпус 1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77 корпус 1, 78 а, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117, 117А,119А, 119 корпус 1, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;

Әуезов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
Вильямс көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
№114 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крымская көшесі, 20 үй.
Шекаралары:
Солоничная көшесі – 1, 5, 11, 13, 14, 16, 22;
Охранная көшесі – 2, 3, 12;
Сторожевая көшесі – 3, 17;
Бірлік көшесі – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 51А, 54, 55, 55А, 59, 59А, 63А;
Курганская көшесі – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Лазо көшесі – 1, 49, 54, 56, 58;
Ново-Сортировочная көшесі – 1,10, 11, 12А, 14, 15, 16;
Пожарная көшесі – 6, 8, 12, 14, 16;
Чекалин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Пришахтинская көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
Распорядительная көшесі – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
Огородная көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
Машинисттер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
Толстой көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
Маршак көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30;
Маршак тұйық көшесі – 14а, 16а, 18А, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
Крымская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;

улица Ауэзова – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 корпус 2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;
улица Вильямса – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 корпус 1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10 корпус 1, 12, 12 корпус 1.
Избирательный участок № 114
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 20" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Крымская, дом 20.
Границы:
улица Солоничная – 1, 5, 11, 13, 14, 16, 22;
улица Охранная – 2, 3, 12;
улица Сторожевая – 3, 17;
улица Бірлік – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 51А, 54, 55, 55А, 59, 59А, 63А;
улица Курганская – 1, 2а, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
улица Лазо – 1, 49, 54, 56, 58;
улица Ново-Сортировочная – 1,10, 11, 12А, 14, 15, 16;
улица Пожарная – 6, 8, 12, 14, 16;
улица Чекалина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Пришахтинская – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 12 "а", 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
улица Распорядительная – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
улица Огородная – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 29, 32, 35, 37, 39;
улица Машинистов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
улица Толстого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
улица Маршака – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 30;
переулок Маршака – 14а, 16а, 18А, 20а, 22а, 24а, 26а, 28а, 30а, 32а;
улица Крымская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;

Итеэровская көшесі - 14, 16, 23, 28, 32, 34;
Рудничная көшесі – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12а, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20, 20А, 22, 22а;
Искра көшесі – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 25, 26, 26/1, 28;
Металлисттер көшесі – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
Фрунзе көшесі – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
Галантерейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
№115 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 30 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 ықшамауданы, 9/2 үй.
Шекаралары:
21 ықшамаудан –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27корпус28, 29, 30;
Фрунзе көшесі– 51, 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б;
Зелинский көшесі –24 корпус 4, 28/4, 28 корпус 3, 28 корпус 5;
Суворов көшесі – 36, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54а, 55, 55а, 56а, 57, 57а, 58а, 59, 60а, 61, 62а, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71а, 72а, 73, 74;
Суворов тұйық көшесі– 52, 54, 56, 58, 59а, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 66, 70, 71, 72, 74а.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 30 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 ықшамауданы, 9/2 үй.
Шекаралары:
21 ықшамаудан – 1, 2 корпус 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18.
№117 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 жалпы білім беретін мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2-ая Пятилетка көшесі, 27а үй.
Шекаралары:
23 ықшамаудан –12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 24, 25.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№25 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 ықшамауданы, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 ықшамаудан – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10/10а ,11, 36, 37, 38, 39а, 40.
№119 сайлау учаскесі

улица Итеэровская – 14, 16, 23, 28, 32, 34;
улица Рудничная – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12а, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 19/1, 19А, 20, 20А, 22, 22а;
улица Искры – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 24, 25, 26, 26/1, 28;
улица Металлистов – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
улица Фрунзе – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
улица Галантерейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Аққайың– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок № 115
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 21 микрорайон, дом 9/2.
Границы:
21 микрорайон – 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 корпус 28, 29, 30;
улица Фрунзе – 51, 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б;
улица Зелинского –24 корпус 4, 28/4, 28 корпус 3, 28 корпус 5;
улица Суворова – 36, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54а, 55, 55а, 56а, 57, 57а, 58а, 59, 60а, 61, 62а, 64а, 65, 65а, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71а, 72а, 73, 74;
переулок Суворова – 52, 54, 56, 58, 59а, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 66, 70, 71, 72, 74а.
Избирательный участок № 116
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 21 микрорайон, дом 9/2.
Границы:
21 микрорайон – 1, 2 корпус 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 16, 17, 18.
Избирательный участок № 117
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат № 4" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 2-ая Пятилетка, дом 27а.
Границы:
23 микрорайон – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 21а, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 118
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10/10а ,11, 36, 37, 38, 39а, 40.
Избирательный участок № 119

Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№25 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 ықшамауданы, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 ықшамаудан – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
№120 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 51 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 35а үй.
Шекаралары:
Коммуна көшесі – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11/1, 12, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
Луначарский көшесі – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 43 корпус 2, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
Обухов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
Щербаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
Павлов көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
Василевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
Жуковский көшесі – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 33Б, 35, 35А, 36, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 86, 89, 122;
Иманжанов көшесі – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 57;
Ушинский көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
Онежский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
Рыльский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
Ряжский тұйық көшесі – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
Методическая көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
Избирательный участок № 120
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 51" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Заслонова, дом 35а.
Границы:
улица Коммуны – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 10А, 11/1, 12, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32а, 33а, 33б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
улица Луначарского – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 43 корпус 2, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43, 44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
улица Обухова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;
улица Щербакова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27а, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103, 103А;
улица Павлова – 1, 1А, 1Б, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 29А, 35, 40, 45, 47, 49, 51, 56;
улица Василевской – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
улица Жуковского – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8в, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27А, 27Б, 28, 28А, 33, 33Б, 35, 35А, 36, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 40Б, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 86, 89, 122;
улица Иманжанова – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 57;
улица Ушинского – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58;
переулок Онежский – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
переулок Рыльский – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
переулок Ряжский – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
улица Методическая – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;

Неверов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
Заслонов көшесі – 4А, 10, 12, 18, 34, 34/1, 44, 46, 46/1, 50, 75;
Лебедев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
Донская көшесі – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 корпус 2, 69, 71;
2-я Пятилетка көшесі – 60, 60/1, 60/2, 62, 82;
Мелитопольская көшесі – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 46;
Луначарский тұйық көшесі – 18, 20, 44;
Норильский тұйық көшесі – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
Ковалевская көшесі – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
Черемховская көшесі – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 10г, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
Жангелдин көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 123, 125;
Мясников көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
Каменный карьер көшесі – 1, 11/2, 12, 14, 15, 39, 43а;
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№33 мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Кемеровская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/6, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 49/6, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 61/7, 62, 63, 64, 65, 67, 67/3, 69, 94, 95, 97, 99, 113, 114;
Каракумская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103/12, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155, 236;

улица Неверова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 26, 26/2, 99, 101, 101А;
улица Заслонова – 4А, 10, 12, 18, 34, 34/1, 44, 46, 46/1, 50, 75;
улица Лебедева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
улица Донская – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67 корпус 2, 69, 71;
улица 2-я Пятилетка – 60, 60/1, 60/2, 62, 82;
улица Мелитопольская – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 14Б, 15, 46;
переулок Луначарского – 18, 20, 44;
переулок Норильский – 1, 2, 2А, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
улица Ковалевской – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36а;
улица Черемховская – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А, 10а корпус 1, 10а корпус 2, 10б, 10г, 11а, 15, 16, 17а, 19а, 19б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
улица Джангильдина – 1, 1а, 2, 2А, 2Б, 3, 3а, 4, 4А, 5а, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30а, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 123, 125;
улица Мясникова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
улица Каменный карьер – 1, 11/2, 12, 14, 15, 39, 43а;
Избирательный участок № 121
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 33" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Кемеровская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/6, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 49/6, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 61/7, 62, 63, 64, 65, 67, 67/3, 69, 94, 95, 97, 99, 113, 114;
улица Каракумская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 79 корпус 1, 79 корпус 2, 80, 81, 81 корпус 1, 81 корпус 2, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 103/12, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 155, 236;

Методическая көшесі – 35, 41, 43;
Шаханская көшесі – 4, 4/1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33 корпус 1, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69 корпус 1, 95, 96, 96 корпус 1, 96 корпус 10;
Шұбаркөл көшесі – 12, 71, 73, 76, 77, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
Экибастузская көшесі – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 98/2, 100, 100/1, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 109/27, 115, 117, 117/4, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 143/3, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 157;
Зеленый-1 тұйық көшесі – 1, 5;
Зеленый-2 тұйық көшесі – 5, 6, 10;
Зеленый-3 тұйық көшесі – 4, 6, 7 ,8;
Зеленый-4 тұйық көшесі – 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Зеленый-5 тұйық көшесі – 3, 4, 5;
Зеленый-6 тұйық көшесі – 3, 4, 6, 7, 8;
Зеленый-7 тұйық көшесі – 4, 5, 7, 8;
Зеленый-8 тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый-9 тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Зеленый-10 тұйық көшесі – 4, 6, 8;
Рубцовский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№122 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 мектеп – балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Арктическая көшесі – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Ачинский тұйық көшесі – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
Бадаев тұйық көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Веснин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Донецкая көшесі – 16, 17, 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Зуев-Ордынца тұйық көшесі – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
Индустрия көшесі – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30,30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;

улица Методическая – 35, 41, 43;
улица Шаханская – 4, 4/1, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33 корпус 1, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69 корпус 1, 95, 96, 96 корпус 1, 96 корпус 10;
улица Шубаркульская – 12, 71, 73, 76, 77, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
улица Экибастузская – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 98/2, 100, 100/1, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 109/27, 115, 117, 117/4, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 143/3, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 157;
переулок Зеленый - 1 – 1, 5;
переулок Зеленый - 2 – 5, 6, 10;
переулок Зеленый - 3 – 4, 6, 7 ,8;
переулок Зеленый - 4 – 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
переулок Зеленый - 5 – 3, 4, 5;
переулок Зеленый - 6 – 3, 4, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 7 – 4, 5, 7, 8;
переулок Зеленый - 8 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 9 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 10 – 4, 6, 8;
переулок Рубцовский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 122
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 33" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Арктическая – 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Ачинский – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25;
переулок Бадаева – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица Веснина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Донецкая – 16, 17, 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 84Б, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
переулок Зуева-Ордынца – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
улица Индустрии – 1, 2, 3, 3а, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30,30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38, 39, 39а, 40, 41, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;

Игарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
Кооперативный тұйық көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
Кольский тұйық көшесі – 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
Кооперация көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 78А, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
Луганская көшесі – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
Оренбургская көшесі – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Осакаровская көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
Павлодарская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
Сидорков көшесі – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
Серікбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
Топарский тұйық көшесі – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Ударная көшесі – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;

переулок Игарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
переулок Кооперативный – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20;
переулок Кольский – 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Кооперации – 1, 1А, 1Б, 2, 2а, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7А, 8а, 10А, 12, 13, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 48, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73а, 74а, 75, 76, 76а, 78, 78А, 80А, 81, 84, 86, 86А, 88, 88А, 89, 90А, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
улица Луганская – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116а, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
улица Оренбургская – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Осакаровская – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Павлодарская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18 корпус 1, 20, 21, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132;
улица Сидоркова – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица Серикбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122а, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
переулок Топарский – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
улица Ударная – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 5а, 6, 6а, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46а, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;

Шушенский тұйық көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Чусовская тұйық көшесі– 3, 4, 5, 6, 8;
Барбюс көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
Есенин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Горняцкая көшесі – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
Лесная көшесі –1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 50 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Санаторная көшесі, 22а үй.
Шекаралары:
Санаторная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
Медицинская көшесі – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;
Библиотечная көшесі – 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23А, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
Чичерин көшесі – 3, 3/1, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Полюсная көшесі - 1, 1А, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2;

переулок Шушенский – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Чусовской – 3, 4, 5, 6, 8;
улица Барбюса – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
улица Есенина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Горняцкая – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
улица Лесная – 1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок № 123
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 50" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Санаторная, дом 22а.
Границы:
улица Санаторная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
улица Медицинская – 1, 1А, 1б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 30, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 38, 38 корпус 1, 38 корпус 2, 39, 41, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;
улица Библиотечная – 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23А, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 26а, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31а, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2;
улица Чичерина – 3, 3/1, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/1, 5а, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7/1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Полюсная - 1, 1А, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2;

Минин көшесі– 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Стахановская көшесі – 5, 7, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
Аптечная көшесі – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1,8 корпус 2, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
Крымская көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 17;
Янтарная көшесі – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
Мирная көшесі – 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10/1, 10/2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16А, 18, 18а, 20, 22/2;
Боткин көшесі – 1а, 3а, 3, 3/3, 3/7, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37, 47;
Говоров көшесі – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Саранская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40;
Профсоюзная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
№124 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76А үй.
Шекаралары:

улица Минина – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16а, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 22а, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24А, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 28, 29, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 40, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Стахановская – 5, 7, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24;
улица Аптечная – 1, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 8 корпус 1,8 корпус 2, 10, 10 корпус 1,10 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2;
улица Крымская – 1, 3, 5, 7, 9, 17;
улица Янтарная – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
улица Мирная – 4, 6, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10/1, 10/2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16А, 18, 18а, 20, 22/2;
улица Боткина – 1а, 3а, 3, 3/3, 3/7, 3/18, 5, 7, 9, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 31, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 35, 37, 47;
улица Говорова – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Саранская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40;
улица Профсоюзная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Избирательный участок № 124
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ишимская, дом 76А.
Границы:

Ленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Ильич көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
Парковая көшесі – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141, 141/1, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;
Шахтинская көшесі – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
Южная көшесі – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
Учительская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
Дунаевский көшесі – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
Стадионная көшесі – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Хабаровская көшесі – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49;

улица Ленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Ильича – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 27, 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
улица Парковая – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 135/1, 136, 137, 140, 141, 141/1, 141/2, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 182А, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;
улица Шахтинская – 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 22а, 23, 24, 26, 26 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
улица Южная – 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2;
улица Учительская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 33/2, 35;
улица Дунаевского – 1, 1А, 4, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 12, 20;
улица Стадионная – 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 29, 31, 32, 33, 36, 36а, 37, 43, 43/2, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 83/1, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
улица Ишимская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Хабаровская – 1, 1А, 2, 2а, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 17, 19, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49;

Расковая көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;
1 Мая көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Разведочная көшесі – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус 1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 27 корпус 2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Курчатов көшесі – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60, 112.
№125 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишимская көшесі, 76А үй.
Шекаралары:
Мастеров көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;
Коммунаров көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
Енисейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
Харьковская көшесі – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
Нұржанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Центральный тұйық көшесі – 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Алатауская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
Автомобильная көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 71;
Саранская көшесі – 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;

улица Расковой – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 44, 44а, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56/1, 56, 56а, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70;
улица 1 Мая – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Разведочная – 1, 1 корпус 2, 1А, 1Б, 1В, 1В корпус 1, 1В корпус 2, 1Г, 2, 2 корпус 1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 6, 7, 8, 8 корпус 1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 26, 27, 27 корпус 2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 32, 33, 34 корпус 1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Курчатова – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 30А, 32, 32а, 34, 36, 38, 38 корпус 1, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 корпус 1, 56 корпус 1, 58, 58 корпус 1, 60, 112.
Избирательный участок № 125
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Мастеров – 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 16, 16 корпус 1, 22, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2, 54А, 58, 60, 62, 64;
улица Коммунаров – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
улица Енисейская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
улица Харьковская – 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4 корпус 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 26;
улица Нуржанова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Центральный – 2, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алатауская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;
улица Автомобильная – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 71;
улица Саранская – 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50/2, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61А, 62, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 66 корпус 2, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 89А, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;

Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 20, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;
Некрасов көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
Семашко көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Пожарский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;
Плеханов көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 129;
Челюскин көшесі – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 18 корпус 4, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;

улица Молодежная – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 2, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 20, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 36, 38, 40;
улица Некрасова – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 3, 1 корпус 4, 1 корпус 5, 1 корпус 6, 1 корпус 7, 1 корпус 8, 1 корпус 9, 1 корпус 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31б, 32, 33, 33а, 34, 39, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
улица Семашко – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Пожарского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 корпус 1, 14, 15, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 25а, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 27а, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 29А, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 31А, 32, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 33А, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 35а, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 37А, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 39А, 40, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 41А, 42, 43, 43 корпус 1, 43 корпус 2, 43А, 44, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 45А, 46, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 47а, 48, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 49А, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 51 корпус 3, 51а, 52, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 53 корпус 3, 53, 54, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 55а, 55б, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 57а, 57б, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 59а, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 63а, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 65а, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 67а, 69, 70, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 71а;
улица Плеханова – 1, 1а, 1б, 2, 2 корпус 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 129;
улица Челюскина – 1, 1а, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7 корпус 2, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 18 корпус 4, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2;

Бауман көшесі– 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
Медицинская көшесі - 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66а, 68, 68А, 70, 76;
Семафорная көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Львовский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
Владимирская көшесі – 4, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
Чайкина көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 72, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164.
№126 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Санаторная көшесі, 22 үй.
№127 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарағанды облысы Қарағанды қаласының қарттар мен мүгедектердің №1 медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кооперация көшесі, 44 үй.
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 52859 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Зелинский көшесі, 34/2 үй.
№129 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 34 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 ықшамауданы, 26 үй.
Шекаралары:
12 ықшамаудан – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 34 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 ықшамауданы, 26 үй.
Шекаралары:

улица Баумана – 2, 2 корпус 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
улица Медицинская - 60, 60А, 62, 62/5, 64, 66, 66а, 68, 68А, 70, 76;
улица Семафорная – 1, 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 корпус 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 45, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
переулок Львовский – 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
улица Владимирская – 4, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16 корпус 2, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 22, 25;
улица Чайкиной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 60, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 61а, 62, 62/1, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 64, 65, 65 корпус 1, 65 корпус 2, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 68 корпус 1, 68 корпус 2, 69, 69 корпус 1, 69 корпус 2, 70, 70 корпус 1, 70 корпус 2, 71, 71 корпус 1, 71 корпус 2, 72, 72 корпус 2, 72а, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164.
Избирательный участок № 126
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здровоохранения Карагандинской области, улица Санаторная, дом 22.
Избирательный участок № 127
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов №1 города Караганды Карагандинской области" управления координации занятости и социальных программ Карагандинской области, улица Кооперации, дом 44.
Избирательный участок № 128
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 52859 Национальной гвардии Республики Казахстан", улица Зелинского, дом 34/2.
Избирательный участок № 129
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 34" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 12 микрорайон, дом 26.
Границы:
12 микрорайон – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38.
Избирательный участок № 130
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 12 микрорайон, дом 26.
Границы:

12 ықшамауданы –36, 40, 42, 44, 46/1, 57а, 63а, 67а;
13 ықшамауданы –32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42.
№131 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 54 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 ықшамауданы, 35А үй.
Шекаралары:
13 ықшамаудан – 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
№132 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№54 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 ықшамауданы, 35А үй.
Шекаралары:
13 ықшамаудан – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№133 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 ықшамауданы, 27 үй.
Шекаралары:
12 ықшамаудан – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
№134 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№65 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 ықшамауданы, 4Б үй.
Шекаралары:
14 ықшамаудан – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Сталелитейная көшесі – 1/1а, 2/2а, 3/3а.
№135 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 65 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 ықшамауданы, 4б үй.
Шекаралары:
14 ықшамаудан – 16, 24, 27, 29, 31, 31 жүктелім, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
№136 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№61 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 ықшамауданы.
Шекаралары:
15 ықшамаудан – 1 корпус 2, 2корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
№137 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 61 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 ықшамаудан.
Шекаралары:
15 ықшамаудан – 12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 28, 30.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 61 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 ықшамаудан.
Шекаралары:

12 микрорайон –36, 40, 42, 44, 46/1, 57а, 63а, 67а;
13 микрорайон –32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №131
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 54" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 13 микрорайон, дом 35А.
13 микрорайон – 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
Избирательный участок № 132
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 54" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
13 микрорайон – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 133
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 9" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 12 микрорайон, дом 27.
Границы:
12 микрорайон – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 134
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 65" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:
14 микрорайон – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Сталелитейная – 1/1а, 2/2а, 3/3а.
Избирательный участок № 135
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 65" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 14 микрорайон, дом 4б.
Границы:
14 микрорайон – 16, 24, 27, 29, 31, 31 вст., 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
Избирательный участок № 136
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 61" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 15 микрорайон.
Границы:
15 микрорайон – 1 корпус 2, 2корпус 2, 2 корпус 3, 2 корпус 4, 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
Избирательный участок № 137
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 61" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 15 микрорайон.
Границы:
15 микрорайон –12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 28, 30.
Избирательный участок № 138
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 61" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 15 микрорайон.
Границы:

15 ықшамаудан - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
№139 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернат" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 ықшамауданы, 3 үй.
Шекарасы:
11 а ықшамаудан – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернат" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 ықшамауданы, 3 үй.
Шекарасы:
12 ықшамаудан – 1, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 21;
11а ықшамаудан – 14, 15, 18, 26.
№141 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 76 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 ықшамауданы, 16/1.
Шекаралары:
Пристанционная көшесі – 1, 1а, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 3, 24 корпус 4, 24 корпус 5, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 26 корпус 5, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 48 корпус 3, 48 корпус 4, 48 корпус 5, 48 корпус 6, 48 корпус 7, 48 корпус 8, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 50 корпус 3, 50 корпус 4,50 корпус 5, 50 корпус 6, 50 корпус 7, 50 корпус 8, 51, 52, 52 корпус 1, 52 корпус 2, 52 корпус 3, 52 корпус 4, 52 корпус 5, 52 корпус 6, 52 корпус 7, 52 корпус 8, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2;
16 ықшамаудан – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
№142 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 76 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 ықшамауданы, 16/1.
Шекаралары:
16 ықшамаудан – 11а, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
№143 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№53 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
17 ықшамаудан – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57.
№144 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№53 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:

15 микрорайон - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 139
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
11 а микрорайон – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
Избирательный участок № 140
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
12 микрорайон – 1, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 21;
11а микрорайон – 14, 15, 18, 26.
Избирательный участок № 141
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 76 имени Алихана Бокейхана" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 16 микрорайон, 16/1.
Границы:
улица Пристанционная – 1, 1а, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24 корпус 3, 24 корпус 4, 24 корпус 5, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 26 корпус 3, 26 корпус 4, 26 корпус 5, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 28 корпус 3, 28 корпус 4, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 48 корпус 3, 48 корпус 4, 48 корпус 5, 48 корпус 6, 48 корпус 7, 48 корпус 8, 50, 50 корпус 1, 50 корпус 2, 50 корпус 3, 50 корпус 4,50 корпус 5, 50 корпус 6, 50 корпус 7, 50 корпус 8, 51, 52, 52 корпус 1, 52 корпус 2, 52 корпус 3, 52 корпус 4, 52 корпус 5, 52 корпус 6, 52 корпус 7, 52 корпус 8, 54, 54 корпус 1, 54 корпус 2;
16 микрорайон – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок № 142
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 76 имени Алихана Бокейхана" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 16 микрорайон, 16/1.
Границы:
16 микрорайон – 11а, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
Избирательный участок № 143
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей №53" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кузембаева, дом 32.
Границы:
17 микрорайон – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57.
Избирательный участок № 144
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-лицей №53" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Кузембаева, дом 32.
Границы:

17 ықшамаудан – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57 корпус 2;
16 ықшамаудан - 31, 33, 35, 37, 39, 43,47.
№145 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 95 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 39, 41;
Күзембаев көшесі – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
Бирюзов көшесі – 51;
14 ықшамаудан – 40, 42.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 95 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Бирюзов көшесі – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 37, 41, 58;
Магнитогорская көшесі – 45, 47;
17 ықшамаудан – 46, 47.
№147 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сервис" Колледжі" жеке меншік мекемесі, 11а ықшамауданы.
Шекаралары:
11 а ықшамаудан – 9, 10, 17, 24, 25;
14 ықшамаудан – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 10 корпус 2, 20а, 22.
№148 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жаңа Майқұдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Магнитогорская көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Щорс көшесі –55, 59, 65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
Магнитогорская көшесі – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
Белинский көшесі – 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 21, 22, 23, 24/3, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 51, 55;
Күзембаев көшесі – 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Соревнований көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8-1, 8-2, 8А, 9, 10, 10А, 10-1, 10-2, 11, 12, 12А, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15-1, 15-2, 16, 16А, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;
Крупская көшесі – 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;
Технологическая көшесі – 2, 2а, 3, 3А, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 26В, 27, 27-1, 29, 29А, 29/1, 29/2, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жаңа Майқұдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Магнитогорская көшесі, 19 үй.
Шекаралары:

17 микрорайон – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57 корпус 2;
16 микрорайон - 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47.
Избирательный участок № 145
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Магнитогорская – 39, 41;
улица Кузембаева – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
улица Бирюзова – 51;
14 микрорайон – 40, 42.
Избирательный участок № 146
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Бирюзова – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 37, 41, 58;
улица Магнитогорская – 45, 47;
17 микрорайон – 46, 47.
Избирательный участок № 147
Центр: Частное учреждение "Колледж "Сервис", 11а микрорайон.
Границы:
11 а микрорайон – 9, 10, 17, 24, 25;
14 микрорайон – 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 10 корпус 2, 20а, 22.
Избирательный участок № 148
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Нового Майкудука" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, улица Магнитогорская, дом 19.
Границы:
улица Щорса –55, 59, 65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Магнитогорская – 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 корпус 1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
улица Белинского – 17а, 17б, 17в, 17г, 18, 19, 21, 22, 23, 24/3, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 46б, 47, 48, 49, 51, 55;
улица Кузембаева – 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Соревнований – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8-1, 8-2, 8А, 9, 10, 10А, 10-1, 10-2, 11, 12, 12А, 12-1, 12-2, 13, 13А, 14, 15, 15А, 15-1, 15-2, 16, 16А, 16-1, 16-2, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25;
улица Крупской – 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34-1, 34/2, 34а, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Технологическая – 2, 2а, 3, 3А, 3-1, 3-2, 4, 4а, 5, 7, 8, 8а, 9, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16А, 17, 18, 18а, 19, 19А, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 24-1, 24-2, 25, 25а, 26, 26В, 27, 27-1, 29, 29А, 29/1, 29/2, 31, 31А, 31/1, 31/2, 32, 33, 35, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 39.
Избирательный участок № 149
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Нового Майкудука" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды, улица Магнитогорская, дом 19.
Границы:

Архитектурная көшесі – 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26, 26А, 34, 44, 46;
Открытая көшесі - 34;
19 ықшамаудан – 43, 44, 71, 72, 75;
Белинский көшесі – 2, 3, 3а, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17.
№150 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Столичная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Гвардейская көшесі – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
Щорс көшесі – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60а, 60, 62, 70;
Күзембаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
Майлин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Пестель көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
Өркен көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
Цеткин көшесі – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 26В, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
Поселковая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
Рахманинов көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Станиславский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
Столичная көшесі – 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
Стрелочная көшесі – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;

улица Архитектурная – 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 15, 16, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 24, 26, 26А, 34, 44, 46;
улица Открытая - 34;
19 микрорайон – 43, 44, 71, 72, 75;
улица Белинского – 2, 3, 3а, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17.
Избирательный участок № 150
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Столичная, дом 2а.
Границы:
улица Гвардейская – 3, 5, 11, 13, 13/1, 14, 14/4, 15, 17, 20, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27а, 27б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Щорса – 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/7, 11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60а, 60, 62, 70;
улица Кузембаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 75Б, 77, 77А, 77В, 79;
улица Майлина – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60Д, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Пестеля – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
улица Өркен – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 22б, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
улица Цеткин – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13а, 14А, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 26В, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57А, 57Б;
улица Поселковая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
улица Рахманинова – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Станиславского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
улица Столичная – 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14/1, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32;
улица Стрелочная – 1, 2а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;

Уральская көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Энгельс көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
Лихачев көшесі – 4, 6, 8, 12, 12 корпус 11, 14, 15, 16, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
№151 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 73 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Узловая көшесі, 29 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурная өтпе жолы – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Конструкторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный өтпе жолы– 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
Лихачев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 15, 17;
Мусоргский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
Узловая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Открытая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1;
18 ықшамаудан – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15.
№152 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Каретная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;
Винницкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16;
Коммунистическая көшесі – 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 46А, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/2, 109, 110, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114, 114 корпус 1, 114/2, 116, 116 А, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;

улица Уральская – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22/2, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Энгельса – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
улица Лихачева – 4, 6, 8, 12, 12 корпус 11, 14, 15, 16, 18, 20, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 22А, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 26, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 32, 33, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 37, 37 корпус 1, 37 корпус 2, 38, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
Избирательный участок № 151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 73" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Узловая, дом 29.
Границы:
улица Магнитогорская – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурный проезд – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Конструкторская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный проезд – 1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11;
улица Лихачева – 1, 2, 3, 5, 7, 7 корпус 1, 7 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 11, 15, 17;
улица Мусоргского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13 корпус 2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
улица Узловая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Открытая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 24, 24/1;
18 микрорайон – 4;
11 квартал – 7, 7а, 8, 10, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 152
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Каретная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 31/1, 31 корпус 2, 32, 32 корпус 1, 32 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 33 корпус 2, 34, 34 корпус 1, 34 корпус 2, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 36, 36 корпус 1, 36 корпус 2, 37, 37 корпус 1;
улица Винницкая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16;
улица Коммунистическая – 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 46, 46А, 46/1, 46/2, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 106/2, 107, 108, 108/2, 109, 110, 110 корпус 1, 110 корпус 2, 112, 112 корпус 1, 112 корпус 2, 114, 114 корпус 1, 114/2, 116, 116 А, 116 корпус 1, 116/2, 118, 118/1;

Моховая көшесі – 3, 5, 6/1, 7, 9, 23, 27А;
Ужгородская көшесі – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Бабушкин көшесі – 25, 27 корпус 94, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 42,43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54,55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66,67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72,73, 73А, 73Б, 74, 75, 75А, 76, 77, 80, 82, 83, 84,85, 86, 88, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
Линейная көшесі – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
Литвин көшесі – 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 70А, 71/1, 72, 72/1, 78, 80/5, 82, 88/3, 92;
1 квартал – 16;
2 квартал – 18, 24, 22, 26, 30, 32.
№154 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 82 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 ықшамауданы, 50/2 үй.
Шекаралары:
Винницкая көшесі – 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;
Либкнехт көшесі – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92, 94, 96, 98, 98а, 98в, 100, 100А, 101, 102, 102а, 104, 104А, 104в, 104 корпус 2, 105, 106, 106А, 108, 108/2, 108А, 108 корпус 3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
Маркс көшесі – 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 41А, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 47, 49, 50, 50А, 50 корпус 2, 51Б, 51/5,51/6, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 58А, 73, 78А, 86Б;

улица Моховая – 3, 5, 6/1, 7, 9, 23, 27А;
улица Ужгородская – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 корпус 1, 67 корпус 2, 68, 71, 72, 73, 73 корпус 1, 73 корпус 2, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;
1 квартал – 2, 6, 8, 10, 14.
Избирательный участок № 153
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Бабушкина – 25, 27 корпус 94, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41, 42,43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54,55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66,67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72,73, 73А, 73Б, 74, 75, 75А, 76, 77, 80, 82, 83, 84,85, 86, 88, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Линейная – 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
улица Литвина – 52, 56, 66, 68, 68а, 70, 70А, 71/1, 72, 72/1, 78, 80/5, 82, 88/3, 92;
1 квартал – 16;
2 квартал – 18, 24, 22, 26, 30, 32.
Избирательный участок № 154
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 82" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Винницкая – 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 47, 47 корпус 1, 47 корпус 2, 49, 49 корпус 1, 49 корпус 2, 50, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59, 59 корпус 1, 59 корпус 2, 61, 61 корпус 1, 61 корпус 2, 63, 63 корпус 1, 63 корпус 2, 65, 65 корпус 1, 65/2, 94А, 94Б, 96А;
улица Либкнехта – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92, 94, 96, 98, 98а, 98в, 100, 100А, 101, 102, 102а, 104, 104А, 104в, 104 корпус 2, 105, 106, 106А, 108, 108/2, 108А, 108 корпус 3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
улица Маркса – 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 41А, 43, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 45, 47, 49, 50, 50А, 50 корпус 2, 51Б, 51/5,51/6, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 58А, 73, 78А, 86Б;

Ынтымақ көшесі – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42 О, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 80, 80А, 81, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
Лужниковская көшесі – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
Манежная көшесі – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 47, 49, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 123, 142;
Мурманская көшесі – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 90д, 90е, 91, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 107В, 108, 108а, 109, 109а, 109Б, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 119/4, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128/7, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В.
Октябрьская көшесі – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 54, 55, 55А, 55В, 54, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 106А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Петрозаводская көшесі – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83 корпус 1, 84, 85, 85А, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 112Г, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 121д, 121 корпус 2, 122, 122/1, 122 корпус 3, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 4, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11;

улица Ынтымақ – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42 О, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45Б, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75, 75 корпус 1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 80, 80А, 81, 81а, 81б, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
улица Лужниковская – 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
улица Манежная – 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 30, 30а, 47, 49, 51, 51 корпус 1, 51 корпус 2, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79, 81а, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 123, 142;
улица Мурманская – 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 88б, 89, 90, 90а, 90б, 90д, 90е, 91, 91а, 92, 92а, 92г, 93, 94, 94а, 94б, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 106а, 107, 107В, 108, 108а, 109, 109а, 109Б, 109в, 109г, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116а, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 119/4, 120, 120А, 120 корпус 1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128/7, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В;
улица Октябрьская – 51А, 51В, 51Г, 51В/1, 51В/2, 51Г/2, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 54, 55, 55А, 55В, 54, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 106А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Петрозаводская – 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 83 корпус 1, 84, 85, 85А, 85 корпус 1А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 95 корпус 1, 95 корпус 2, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 112Г, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121Ж, 121д, 121 корпус 2, 122, 122/1, 122 корпус 3, 122А, 122Б корпус 2, 122Б корпус 4, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 130, 131, 131 корпус 2, 131 корпус 3, 131 корпус 4, 131 корпус 8, 131 корпус 10, 131 корпус 11;

Чапаев көшесі – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64 корпус 1, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 1, 98 корпус 2, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105 корпус 1, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 111Б, 111г, 112, 113, 113А, 113б, 113 корпус 6, 114, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 147 корпус 2, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А, 193 корпус 1;
Мирный тұйық көшесі – 1, 1 корпус 1, 1/4, 1/5, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 5, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2.
Авангардный тұйық көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 41/1, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
Аврора тұйық көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50;
Акмолинский тұйық көшесі – 1, 1А, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 1А корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/2, 5 корпус 1, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

улица Чапаева – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 64 корпус 1, 64/2, 66, 66А, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 98 корпус 1, 98 корпус 2, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105 корпус 1, 106, 107, 107А, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 111Б, 111г, 112, 113, 113А, 113б, 113 корпус 6, 114, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 141 корпус 1, 142/2, 143, 145, 147, 147 корпус 2, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А, 193 корпус 1;
переулок Мирный – 1, 1 корпус 1, 1/4, 1/5, 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 5, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 14а, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 22, 22 корпус 1, 22 корпус 2;
переулок Авангардный – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 17, 25, 28, 28 корпус 1, 28 корпус 2, 30, 30 корпус 1, 30 корпус 2, 40, 40 корпус 1, 40 корпус 2, 41, 41/1, 42, 42 корпус 1, 42 корпус 2, 44, 44 корпус 1, 44 корпус 2, 46, 46 корпус 1, 46 корпус 2, 48, 48 корпус 1, 48 корпус 2, 62, 66;
переулок Авроры – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15 корпус 1, 15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 18, 18 корпус 1, 18 корпус 2, 19, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 23, 23 корпус 1, 23 корпус 2, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 31, 31 корпус 1, 31 корпус 2, 33, 33 корпус 1, 34, 35, 35 корпус 1, 35 корпус 2, 39, 41, 50;
переулок Акмолинский – 1, 1А, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 1А корпус 1, 1А корпус 2, 2, 2 корпус 1, 2 корпус 2, 3, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 4, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5/2, 5 корпус 1, 6, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7, 7 корпус 1, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 9 корпус 1, 9 корпус 2, 10, 10 корпус 1, 10 корпус 2, 11, 11 корпус 1, 11 корпус 2, 11/11, 12, 12 корпус 1, 12 корпус 2, 14, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2;

Аксайский тұйық көшесі – 2, 3, 3А, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5А, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6, 6А, 6 корпус 1, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20, 22;
Жемчужный тұйық көшесі – 4, 4 корпус 1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 87А,127;
Капчагайский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
Лазаревый тұйық көшесі – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18.
Люксембург көшесі – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120а, 120Б, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129, 129 А, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133в, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 143а, 144, 144/1, 144/2, 144б, 145б, 146, 146а, 147, ,148, 149, 150, 150/1, 150а, 150б, 151, 152, 153а, 153 корпус 2, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160/2, 161, 162, 162а,, 163, 164, 165, 166, 170, 172а, 172В, 174. 174А.
№155 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 82 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 ықшамауданы, 50/2 үй.
Шекаралары:
Люксембург көшесі –143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172б, 172А, 174, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 215;
19 ықшамаудан – 40, 42, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 73, 74;
Мурманская көшесі –130, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
Петрозаводская көшесі –132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
Чапаев көшесі – 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193.
№156 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 74 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110а үй.
Шекаралары:

переулок Аксайский – 2, 3, 3А, 3 корпус 1, 3 корпус 2, 3А корпус 1, 3А корпус 2, 4, 4А, 4 корпус 1, 4 корпус 2, 5, 5А, 5 корпус 1, 5А корпус 1, 5А корпус 2, 5 корпус 2, 6 корпус 1, 6, 6А, 6 корпус 1, 6 А корпус 1, 6 корпус 2, 6А корпус 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 19А корпус 1, 19А корпус 2, 20, 22;
переулок Жемчужный – 4, 4 корпус 1, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 17 корпус 2, 19, 20, 21, 21 корпус 1, 21 корпус 2, 22, 27, 27 корпус 1, 27 корпус 2, 87А, 127;
переулок Капчагайский – 1, 2, 3, 3 корпус 3, 3а, 4, 4А, 4 корпус 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 25;
переулок Лазаревый – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18;
улица Люксембург – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120а, 120Б, 121, 122, 122а, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1, 124, 124А, 125, 125а, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128а, 128Б, 129, 129 А, 129 корпус 1, 130, 130а, 131, 132, 132а, 133, 133а, 133в, 133б, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 141 корпус 1, 142, 142а, 143, 143 корпус 1, 143 корпус 2, 143а, 144, 144/1, 144/2, 144б, 145б, 146, 146а, 147, ,148, 149, 150, 150/1, 150а, 150б, 151, 152, 153а, 153 корпус 2, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160/2, 161, 162, 162а,, 163, 164, 165, 166, 170, 172а, 172В, 174. 174А.
Избирательный участок № 155
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 82" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Люксембург –143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172б, 172А, 174, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 215;
19 микрорайон – 40, 42, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 73, 74;
улица Мурманская –130, 130А, 130Б, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151, 160А;
улица Петрозаводская –132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
улица Чапаева – 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193.
Избирательный участок № 156
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 74" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:

18 ықшамаудан – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
Каретная көшесі – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
Коммунистическая көшесі – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Ужгородская көшесі – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бабушкин көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 76А, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102.
№157 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 74 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110а үй.
Шекаралары:
18 ықшамаудан – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18,21;
Бабушкин көшесі – 2;
Лужниковская көшесі – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А.
№158 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю.Н. Павлов атындағы №35 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрь көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
Актюбинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
Железноводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
Мурманская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г,47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77а, 77б, 79а;
Чапаев көшесі – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 31Г, 32А, 33, 34, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;

18 микрорайон – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
улица Каретная – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
улица Коммунистическая – 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Ужгородская – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бабушкина – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 76А, 77, 80, 82, 84, 86, 88, 88Б, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102.
Избирательный участок № 157
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 74" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 корпус 1, 18, 21;
улица Бабушкина – 2;
улица Лужниковская – 1Б, 1В, 2А, 3А, 4А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А.
Избирательный участок № 158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 имени Ю.Н. Павлова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Октябрьская, дом 32.
Границы:
улица Актюбинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
улица Железноводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17а, 17б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
улица Мурманская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44А/2, 44Б, 44В, 44Г, 44б/1, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47А/2, 47А/1, 47Б, 47В, 47Г,47Г/1, 47Г/2, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76А/1, 76Б, 76Д, 76Д/1, 76Д/2, 76Г, 77, 77а, 77б, 79а;
улица Чапаева – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 31/2, 31Г, 32А, 33, 34, 34/2г, 34А, 34Б, 34Г, 34/1, 34/2, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;

Ынтымақ көшесі - 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
Люксембург көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
Либкнехт көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
Петрозаводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю.Н. Павлов атындағы №35 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрь көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
Октябрьская көшесі – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
Манежная көшесі – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
Маркс көшесі – 3, 5, 7.
Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
Ынтымак көшесі - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
№160 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток -1 ықшамауданы, Байкальская көшесі.
Шекаралары:

улица Ынтымақ - 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31а, 31А/2, 31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
улица Люксембург – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50А/1, 50Б, 50Б/1, 50Б/2, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 79/2, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
улица Либкнехта – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
улица Петрозаводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71Ж, 71З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
Избирательный участок № 159
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 35 имени Ю.Н. Павлова" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", улица Октябрьская, дом 32.
Границы:
улица Октябрьская – 1, 2, 2А, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41/1, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51, 51А/1;
улица Манежная – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 27В/1, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
улица Маркса – 3, 5, 7;
улица Чапаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
улица Ынтымак - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок № 160
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", Восток - 1, улица Байкальская.
Границы:

Восток-1 ықшамауданы – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток -1 ықшамауданы, Байкальская көшесі.
Шекаралары:
Восток-1 ықшамауданы - 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7.
№162 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-2 ықшамауданы, 10/2 үй,
Шекаралары:
Восток-2 ықшамауданы – 9, 10, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18.
№163 сайлау участкесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-2 ықшамауданы, 10/2 үй.
Шекарасы:
Восток -1 ықшамауданы - 11;
Восток – 2 ықшамауданы – 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
№164 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 ықшамауданы.
Шекаралары:
Восток-3 ықшамауданы – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
Тельман көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/3, 16, 16/2, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
Линейная көшесі – 1, 1В, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
Литвин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 а, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28,28А, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
724 км көшесі;
721 км көшесі.
№165 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Восток-3 ықшамауданы.
Шекаралары:

микрорайон Восток - 1 – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 161
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", Восток - 1, улица Байкальская.
Границы:
микрорайон Восток - 1 – 2, 3, 4, 5, 6 корпус 1, 6 корпус 2, 7.
Избирательный участок № 162
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон Восток – 2 - 9, 10, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 163
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон Восток -1 - 11;
микрорайон Восток - 2– 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
Избирательный участок № 164
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 8" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-3.
Границы:
микрорайон Восток-3 – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
улица Тельмана – 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8 корпус 1, 8 корпус 2, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15/1, 15/3, 16, 16/2, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20а, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24 корпус 1, 24 корпус 2, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 26 корпус 1, 26 корпус 2, 27, 27/2, 28, 29, 29 корпус 1, 29 корпус 2;
улица Линейная – 1, 1В, 2, 4, 4А, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10 корпус 1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22 корпус 1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 31А, 35, 39 корпус 1, 45, 51, 52;
улица Литвина – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13А, 14 корпус 1, 14 корпус 2, 15, 15А, 15 корпус 1,15 корпус 2, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 17, 17 а, 17 корпус 1, 18, 18 корпус 1, 18корпус 2, 19, 19А, 19 корпус 1, 19 корпус 2, 20, 20А, 20 корпус 1, 21, 21/2, 21/4, 21 корпус 1, 21А, 21 корпус 3, 23, 23А, 23 корпус 1, 24, 25, 25 корпус 3, 26, 26а, 27, 27/1, 27 корпус 2, 28,28А, 29 корпус 1, 29 корпус 2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
улица 724 км;
улица 721 км.
Избирательный участок № 165
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 8" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Восток-3.
Границы:

Восток-3 ықшамауданы– 8, 9, 11, 13, 14;
Коммунистическая көшесі – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 6, 7, 7В, 8, 8б, 8в, 9, 9Б, 9у, 10, 10з, 10у, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 27 корпус 1, 27 корпус 2.
№166 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 68 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыраев ықшамауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамыраев ықшамауданы – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Шахтерский ықшамауданы – 14, 114, 115, 120 (көп қабатты құрылыстар);
Шахтерский ықшамауданы.
№167 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 68 мектеп-интернаты" жалпы білім беру кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыраев ықшамауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамыраев ықшамауданы – 15, 16, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№168 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беретін № 77 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар ықшамауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар ықшамауданы – 11, 12, 12/2, 13, 14.
№169 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беретін № 77 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар ықшамауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар ықшамауданы – 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беретін № 77 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар ықшамауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар ықшамауданы – 7, 8, 9, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18.
№171 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№40 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Курьяновский поселкесі, Байкальская көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Севастопольская көшесі – 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
Средняя көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой өтпе жолы – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;

микрорайон Восток - 3 – 8, 9, 11, 13, 14;
улица Коммунистическая – 1з, 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 3у, 4, 5, 5у, 6, 7, 7В, 8, 8б, 8в, 9, 9Б, 9у, 10, 10з, 10у, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16 корпус 1, 16 корпус 2, 16 корпус 4, 16/5, 16В, 16А, 16А корпус 1, 16Б, 27 корпус 1, 27 корпус 2.
Избирательный участок № 166
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 68" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
микрорайон Шахтерский – 14, 114, 115, 120 (многоэтажные застройки);
микрорайон Шахтерский.
Избирательный участок № 167
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 68" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева – 15, 16, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок №168
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательный комплекс школа-детский сад № 77" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 11, 12, 12/2, 13, 14.
Избирательный участок № 169
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательный комплекс школа - детский сад № 77" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
Избирательный участок № 170
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательный комплекс школа-детский сад № 77" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 7, 8, 9, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 171
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная школа №40" акимата города Караганды государственного учреждения "Отдел образования города Караганды", поселок Курьяновский, улица Байкальская, дом 7.
Границы:
улица Севастопольская – 3, 3 корпус 2, 3/1, 4, 14, 16;
улица Средняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой проезд – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;

Байжанов көшесі – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 5 корпус 2, 7, 9, 9 корпус 2, 11, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33, 33 корпус 1, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51, 51/2, 51 корпус 1, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый өтпе жолы – 17, 19А, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31, 31А, 34А, 34Б, 36, 38, 38А, 39;
Береговая көшесі – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
Воронежская көшесі – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42, 43;
Ташкентская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 28, 35, 35А, 37, 39, 39а, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
Свердлов көшесі – 5, 14, 20, 30, 32;
Байкальская көшесі – 1, 1А, 3, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9;
Қайнар көшесі – 1, 2, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
Пятигорская көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
Коллективная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17 корпус 1;
Летняя көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
Грейдерная көшесі – 19, 20, 20а, 32А, 34;
Транзитная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23 корпус 2, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
Трудовая көшесі – 1, 1/1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Проточная көшесі – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
№172 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласының № 1 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Бирюзов көшесі, 22 үй.
№173 сайлау учаскесі
Орталығы: "Аймақтық акушер-гинекологиялық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Щорс көшесі, 53 үй.
№174 сайлау учаскесі

улица Байжанова – 1, 1 корпус 1, 1 корпус 2, 3, 3/2, 5 корпус 2, 7, 9, 9 корпус 2, 11, 13, 13 корпус 1, 13 корпус 2, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 корпус 1, 20 корпус 2, 23, 23/1, 25/1, 25/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33, 33 корпус 1, 39, 39 корпус 1, 39 корпус 2, 41, 41 корпус 1, 41 корпус 2, 43, 45 корпус 1, 45 корпус 2, 49, 51, 51/2, 51 корпус 1, 53, 53 корпус 1, 53 корпус 2, 55 корпус 1, 55 корпус 2, 57, 57 корпус 1, 57 корпус 2, 59/1, 59 корпус 2, 61 корпус 1, 61 корпус 2;
Малый проезд – 17, 19А, 21А, 21Б, 23, 23А, 25А, 27, 29, 29а, 31, 31А, 34А, 34Б, 36, 38, 38А, 39;
улица Береговая – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
улица Воронежская – 17, 19, 19 корпус 2, 20, 22, 22/2, 23, 23/2, 24, 24/5, 25, 30, 33, 41, 42, 43;
улица Ташкентская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11корпус 1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25 корпус 1, 25 корпус 2, 27, 28, 35, 35А, 37, 39, 39а, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;
улица Свердлова – 5, 14, 20, 30, 32;
улица Байкальская –1, 1А, 3, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9;
улица Қайнар – 1, 2, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2, 47, 47/2, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53/1, 53/2, 55;
улица Пятигорская – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
улица Коллективная – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5 корпус 1, 5 корпус 2, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17 корпус 1;
улица Летняя – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 17 корпус 1, 18, 19, 20, 20 корпус 1, 20/2, 21/2, 21 корпус 1, 22, 23, 24, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
улица Грейдерная – 19, 20, 20а, 32А, 34;
улица Транзитная – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23 корпус 2, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
улица Трудовая – 1, 1/1, 1 корпус 2, 2, 2 корпус 1, 3, 3 корпус 1, 4, 4/1, 5, 5 корпус 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 корпус 1, 15/2, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36 корпус 2, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Проточная – 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4.
Избирательный участок № 172
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница №1 города Караганды", улица Бирюзова, дом 22.
Избирательный участок № 173
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный акушерско-гинекологический центр", улица Щорса, дом 53.
Избирательный участок № 174

Орталығы: "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ішкі әскерінің 5451 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, 14 ықшамаудан.
№ 790 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карл Либкнехт көшесі, 106в.
№ 791 Сайлау учаскесі
Орталығы: "31775 Әскери бөлімше" республикалық мемлекеттік мекемесі, Винницкая көшесі, 50 үй.

Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5451 внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан", 14 микрорайон.
Избирательный участок № 790
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская больница города Караганды" улица Карла Либкнехта, 106в.
Избирательный участок № 791
Центр: Республиканское Государственное Учреждение "Войсковая часть 31775", улица Винницкая, д. 50.