Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 503 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 5834 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 308 487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 42 892 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 775 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 785 040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 855 807 мың теңге;
2) шығындар – 108 964 711 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 250 688 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 250 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 441 716 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 441 716 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 35 465 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 465 196 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 35 239 503 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 177 032 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 2 402 725 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 921 427 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім қолданысқа 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Сыздыкова
Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы К. Бексултанов
Қарағанды қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 466 "О бюджете города Караганды на 2020 - 2022 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 4 мая 2020 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2020 года № 5834
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 466 "О бюджете города Караганды на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5612, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 308 487 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 42 892 312 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 775 328 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 785 040 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 855 807 тысяч тенге;
2) затраты – 108 964 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 250 688 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 250 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 441 716 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 441 716 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 35 465 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 465 196 тысяч тенге:
поступление займов – 35 239 503 тысячи тенге;
погашение займов – 2 177 032 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 402 725 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2020 год в сумме 921 427 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Сыздыкова
Секретарь Карагандинского городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению
Карагандинского городского
маслихата

326
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
3 500 000
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 000 000
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
2 500 000
Білім беру объектілерін жөндеуге
329 130
"Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік білім беруге
133 955
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
800 000
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері
9 461 821
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
760 409
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
596 004
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 800 000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
769 029
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 581 910
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
464 800
Мәдениет объектілерін дамытуға

326
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 500 000
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 000 000
на капитальный ремонт дорог
2 500 000
На ремонт объектов образования
329 130
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
133 955
На жилищно-коммунальное хозяйство
800 000
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие
9 461 821
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
760 409
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
596 004
На развитие газотранспортной системы
1 800 000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
769 029
На развитие транспортной инфраструктуры
1 581 910
На развитие коммунального хозяйства
464 800
На развитие объектов культуры