Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 528 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 шілдеде № 5972 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XLIV сессиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 466 "Қарағанды қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 260 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 43 442 312 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 775 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 785 040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 258 106 мың теңге;
2) шығындар – 111 951 798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 250 688 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 250 688 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 441 716 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 441 716 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 35 499 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 499 984 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 35 274 291 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 177 032 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 2 402 725 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 466 "О бюджете города Караганды на 2020 - 2022 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 21 июля 2020 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июля 2020 года № 5972
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2019 года №466 "О бюджете города Караганды на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5612, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 260 786 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 43 442 312 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 775 328 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 785 040 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 258 106 тысяч тенге;
2) затраты – 111 951 798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 250 688 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 250 688 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 441 716 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 441 716 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 35 499 984 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 499 984 тысячи тенге:
поступление займов – 35 274 291 тысяча тенге;
погашение займов – 2 177 032 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 402 725 тысяч тенге.";

4 793 835
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
793 835
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
4 000 000
Білім беру объектілерін жөндеуге
289 181
"Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік білім беруге
133 955
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
743 683
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
1 249 335
Шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
4 000 000
Нысаналы даму трансферттері
9 417 542
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
760 409
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
596 004
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 800 000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
769 029
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 537 631
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
464 800
Мәдениет объектілерін дамытуға

4 793 835
в том числе:
на средний ремонт дорог
793 835
на капитальный ремонт дорог
4 000 000
На ремонт объектов образования
289 181
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
133 955
На жилищно-коммунальное хозяйство
743 683
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
1 249 335
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
4 000 000
Целевые трансферты на развитие
9 417 542
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
760 409
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
596 004
На развитие газотранспортной системы
1 800 000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
769 029
На развитие транспортной инфраструктуры
1 537 631
На развитие коммунального хозяйства
464 800
На развитие объектов культуры