Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/275 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 маусымдағы № 46/405 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 5864 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №30/275 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5088 тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 01 (8115) "Сарыарқа" газетінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы №1(257) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Муханбедин
Жезқазған қалалық маслихаттың хатшысы С. Медебаев

О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/275 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 2 июня 2020 года № 46/405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июня 2020 года № 5864
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/275 " Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5088, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2019 года, от 11 января 2019 года №01(8115) в газете "Сарыарқа", 11 января 2019 года №1 (257) в газете "Жезказганский вестник").
2. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Муханбедин
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев