Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХХІ сессиясының № 41/362 "2020-2022 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 54/461 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 6121 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХХІ сессиясының № 41/362 "2020-2022 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5633 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (8166), 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 3 (8167) "Сарыарқа" газетінде, 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (309), 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 3 (310) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21458045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8959272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254025 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12223591 мың теңге;
2) шығындар - 24625632 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1656710 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1659008 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2298 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4824297 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4824297 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4169087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 175078 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 830288 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 9131016 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XХХХІ сессии Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/362 "О бюджете города Жезказган на 2020-2022 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2020 года № 54/461. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2020 года № 6121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХХІ сессии Жезказганского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 41/362 "О бюджете города Жезказган на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5633, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2020 года, в газете "Сарыарқа" от 17 января 2020 года № 2 (8166), 24 января 2020 года № 3 (8167), в газете "Жезказганский вестник" 17 января 2020 года № 2 (309), 24 января 2020 года № 3 (310)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 21458045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8959272 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 254025 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12223591 тысяч тенге;
2) затраты – 24625632 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1656710 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1659008 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2298 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4824297 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4824297 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 4169087 тысяч тенге;
погашения займов – 175078 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 830288 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 9131016 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 7788 мың теңге бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"11. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 101800 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Жумкина
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық
мәслихатының

"7. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 7788 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2020 год в сумме 101800 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Жумкина
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского
маслихата

1155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
157051
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
869
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
62939
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
165156
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
119919
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45690
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9326
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9326
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
121714
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121714
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63684
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1911
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
56119
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8048479
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2991852
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
782002
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
584567
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
8885
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
234
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
188316
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2181023
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1411271
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
657392
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
112360
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28827
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28827
2
Коммуналдық шаруашылық

1155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
157051
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
869
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
62939
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
165156
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
119919
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45690
464
Отдел образования района (города областного значения)
9326
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9326
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
121714
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63684
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1911
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
56119
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8048479
1
Жилищное хозяйство
2991852
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
782002
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
584567
005
Снос аварийного и ветхого жилья
8885
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
234
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
188316
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2181023
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1411271
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
657392
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
112360
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
28827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
28827
2
Коммунальное хозяйство

37738
11
Көппәтерлі тұрғын үйлерге энергетиалық аудит жүргізуге
234
12
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
292800
13
Білім беру нысандарын материалдық-техникалық базасын ұстау және күшейту, жөндеу жүргізуге, оның ішінде:
317928
білім беру нысандарын күрделі жөндеу
317928
14
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
188316
15
Портал арқылы сатып алынатын әлеуметтік қызметтердің санаторлық-курорттық емделу құнын өтеу ретінде ұсынылатын кепілдендірілген соманы төлеуге
119
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
6312552
16
Жезқазған қаласындағы 900 орынға арналған мектептің құрылысы
520150
17
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Д 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
217526
18
Жезқазған қаласының Алашахан көшесі, 34Е көпқабатты жалға берілетін тұрғын үйдің құрылысы
175028
19
Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Алашахан көшесі, 34И мекенжайы бойынша 5 қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
153073
20
Жезқазған қаласының 69 орамдағы Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым жүргізу (су құбыры, кәріз, жылумен жабдықтау, телефондандыру, абаттандыру)
9839
21
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
1285374
22
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
971840
23
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
820000
24
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
209178
25
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
684978
26
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
550237
27
Жезқазған қаласында 320 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
100000
28
Жезқазған қаласындағы Привокзальная көшесі мен Сарыарқа көшесі аралығындағы темір жол арқылы №4 жолөткелін қайта құрылымдау
615329
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
4169087
29
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін бюджетке кредит беру
1858304
30
Тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу үшін кредит беру, оның ішінде:
651775
Қазақстан Республикасы, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Байқоңыров көшесі, 28А мекенжайы бойынша 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үй құрылысы

37738
11
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
234
12
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
292800
13
На содержание и укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования, в том числе:
317928
капитальный ремонт объектов образования
317928
14
На возмещение платежей населению по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
188316
15
На оплату гарантированной суммы, предоставляемой в качестве возмещения стоимости санаторно-курортного лечения, приобретаемого через портал социальных услуг
119
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
6312552
16
Строительство школы на 900 мест в городе Жезказган
520150
17
Строительство 5-этажного 60-квартирного жилого дома по улице Алашахана, 34Д в городе Жезказган
217526
18
Строительство многоэтажного арендного жилого дома по улице Алашахана, 34Е города Жезказган
175028
19
Строительство 5-этажного 30-квартирного жилого дома по адресу: Республика Казахстан, Карагандинская область, город Жезказган, улица Алашахана, 34И
153073
20
Подведение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопровод, канализация, теплоснабжение, телефонизация, благоустройство) к 3 этажному 18-квартирному жилому дому по ул.Шевченко, 23А, квартал 69, города Жезказган
9839
21
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
1285374
22
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
971840
23
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
820000
24
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
209178
25
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
684978
26
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
550237
27
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 зрительских мест в городе Жезказган
100000
28
Реконструкция путепровода №4 через железную дорогу между ул.Привокзальная и Сарыарка в городе Жезказган
615329
Бюджетные кредиты, в том числе:
4169087
29
Кредитование бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1858304
30
Кредитование на проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
651775
Строительство 3-этажного 18-ти квартирного жилого дома по адресу: Республика Казахстан, Карагандинская область, город Жезказган, улица Байконурова, 28А