2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 21972 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23366448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11571298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 186724 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11568111 мың теңге;
2) шығындар – 24978893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 278201 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 282577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -38348 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 38348 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1295896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1295896 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 604376 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 425978 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1117498 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 12/101 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 124644 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Кеңгір ауылдық округіне – 56637 мың теңге;
Талап ауылдық округіне – 34522 мың теңге;
Сарыкеңгір ауылдық округіне – 33485 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 9171492 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 12/101 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2020 года № 56/472. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2020 года № 21972. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23366448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11571298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 186724 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 11568111 тысяч тенге;
2) затраты – 24978893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 278201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 282577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -38348 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 38348 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1295896 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1295896 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 604376 тысяч тенге;
погашения займов – 425978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1117498 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2021 № 12/101 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 124644 тысяч тенге, в том числе:
Кенгирскому сельскому округу – 56637 тысяч тенге;
Талапскому сельскому округу – 34522 тысяч тенге;
Сарыкенгирскому сельскому округу – 33485 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 9171492 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2021 № 12/101 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2021 год согласно приложению 4.

5. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ауылдық округтер бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 4376 мың теңге бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
7. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.

5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет сельских округов согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2021 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 4376 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
7. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.

8. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 12/101 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы, Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының

8. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2021 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2021 № 12/101 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии, секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1 к решению
LVI сессии
Жезказганского городского маслихата

52219
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57476
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57476
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75737
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75737
02
Қорғаныс
27275
1
Әскери мұқтаждар
25467
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25467
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
25467
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1808
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1808
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
770
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1038
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
50057
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
50057
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50057
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
50057
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
875058
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
83602
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83602
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
83602
2
Әлеуметтiк көмек
671198
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
671198
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
77987
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4083
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
166600
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2035
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
58061
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140925
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

52219
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57476
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
57476
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75737
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75737
02
Оборона
27275
1
Военные нужды
25467
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25467
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
25467
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1808
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1808
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
770
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1038
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
50057
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
50057
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50057
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
50057
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
875058
1
Социальное обеспечение
83602
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83602
005
Государственная адресная социальная помощь
83602
2
Социальная помощь
671198
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
671198
002
Программа занятости
77987
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4083
006
Оказание жилищной помощи
1800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
166600
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2035
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
58061
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140925
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

№ 56/472 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 12/101 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Барлығы:
9775868
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2014717
Нысаналы даму трансферттері
7156775
Бюджеттік кредиттер
604376
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
2014717
1
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға, оның ішінде:
101958
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
21391
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейту
32510
Spina bifida диагнозды мүгедек балаларға біржолғы қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
353
арнаулы жүрiп-тұру құралдары (кресло-арбалар)
10741
сурдотехникалық құралдар
4541
тифлотехникалық құралдар
7348
санаторий-курорттық емделу
14524
протездік-ортопедиялық көмек
10550
2
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
221538
еңбекақы төлемін ішінара субсидиялау
13675
жастар практикасы
19453
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсыну
84010
қоғамдық жұмыстар
104400
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне, оның ішінде:
151990
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемі
107732
кепілдендірілген әлеуметтік топтама
44258
4
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
113830
5
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер пен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
5120
6
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
38083
7
Көппәтерлі тұрғын үйлерге энергетиалық аудит жүргізуге
411
8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
351296
9
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
940690
жолдарды орташа жөндеу
940690
10
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға

№56/472
Целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2021 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2021 № 12/101 (вводится в действие с 01.01.2021).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего:
9775868
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2014717
Целевые трансферты на развитие
7156775
Бюджетные кредиты
604376
в том числе:
Целевые текущие трансферты, в том числе:
2014717
1
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
101958
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
21391
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
32510
обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
353
специальные средства передвижения (кресло-коляски)
10741
сурдотехнические средства
4541
тифлотехнические средства
7348
санаторно-курортное лечение
14524
протезно-ортопедическая помощь
10550
2
На развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек", в том числе:
221538
частичное субсидирование заработной платы
13675
молодежная практика
19453
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
84010
общественные работы
104400
3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
151990
выплата государственной адресной социальной помощи
107732
гарантированный социальный пакет
44258
4
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
113830
5
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
5120
6
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
38083
7
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
411
8
На жилищно-коммунальное хозяйство
351296
9
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
940690
средний ремонт дорог
940690
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей

84000
11
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
5801
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
7156775
12
Жезқазған қаласының Алашахан көшесі, 34Е көпқабатты жалға берілетін тұрғын үйдің құрылысы
772000
13
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34К көпқабатты кредиттік тұрғын үйдің құрылысы
229026
14
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы, 2 кезең (кәріз, телефондандыру)
168722
15
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
1169787
16
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
200000
17
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
50000
18
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
961505
19
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
2112500
20
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
740454
21
Жезқазған қаласы Жошы хан тарихи-мәдени кешенінің құрылысы
752781
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
604376
22
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
4376
23
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру, оның ішінде:
600000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Н көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34П көпқабатты 30 пәтерлі кредиттік тұрғын үй құрылысы
300000
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 28
желтоқсандағы
№ 56/472
Шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған ауылдық округтер бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 28.09.2021 № 10/85 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Барлығы:
28921
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
27360
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі, оның ішінде:
27360
1
Кеңгір ауылындағы Әуезов көшесі бойында асфальтты тротуарды төсеуге
7500
2
Кеңгір ауылындағы Мира көшесінен Әуезов көшесіне дейін асфальтты тротуарды төсеуге
5580
3
Кеңгір ауылындағы Сәтбаев көшесі бойында балалар алаңын орнатуға
3982
4
Кеңгір ауылындағы Пушкин көшесі бойында спорттық сауықтыру алаңын орнатуға

84000
11
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
5801
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
7156775
12
Строительство многоэтажного арендного жилого дома по улице Алашахана, 34Е города Жезказган
772000
13
Строительство многоэтажного кредитного жилого дома по улице Алашахана, 34К города Жезказган
229026
14
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган, 2 очередь (канализация, телефонизация)
168722
15
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
1169787
16
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
200000
17
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
50000
18
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
961505
19
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
2112500
20
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
740454
21
Строительство историко-культурного комплекса Жошы хана г.Жезказган
752781
Бюджетные кредиты, в том числе:
604376
22
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
4376
23
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
600000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34Н города Жезказган
300000
Строительство многоэтажного 30-квартирного кредитного жилого дома по ул.Алашахана, 34П города Жезказган
300000
Приложение 5 к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 56/472
Целевые текущие трансферты в бюджет сельских округов на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 28.09.2021 № 10/85 (вводится в действие с 01.01.2021).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего:
28921
в том числе:
Целевые текущие трансферты
27360
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения), в том числе:
27360
1
На укладку асфальтированного тротуара по улице Ауэзова села Кенгир
7500
2
На укладку асфальтированного тротуара от улицы Мира до улице Ауэзова села Кенгир
5580
3
На устройство детской площадки по улице Сатпаева села Кенгир
3982
4
На устройство спортивно-оздоровительной площадки по улице Пушкина села Кенгир