2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57/486 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 22017 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84570 мың теңге;
2) шығындар – 95988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7546 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7546 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.11.2021 № 13/113 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36550 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1175 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 776 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34599 мың теңге;
2) шығындар – 37792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1242 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1242 мың теңге.

О бюджете сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2020 года № 57/486. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2021 года № 22017.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84570 тысяч тенге;
2) затраты – 95988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7546 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7546 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2021 № 13/113 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1175 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 776 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34599 тысяч тенге;
2) затраты – 37792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1242 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1242 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 29.09.2021 № 11/59 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 29.09.2021 № 11/59 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложению 10.
5. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов целевые трансферты передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2021 год согласно приложению 11.

6. Ауылдық округтер бюджетін атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
7. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы С. Филипович
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 57/486
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті

6. Установить, что в процессе исполнения бюджета сельских округов не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии С. Филипович
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 29 декабря 2020 года
№ 57/486
Бюджет Кенгирского сельского округа на 2021 год