Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 66/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 6098 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы 49 сессиясының № 49/4 "Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5630 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 387 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 13 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 373 647 мың теңге;
2) шығындар – 391 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 365 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 365 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 18 ноября 2020 года № 66/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 ноября 2020 года № 6098. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 49 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/4 "О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 387 340 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 693 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 373 647 тысяч тенге;
2) затраты – 391 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 365 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 4 365 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 115 440 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы м.а. М. Коновалов
Теміртау қалалық
мәслихатының

"4. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2020 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 115 440 тысяч тенге согласно приложению 4.";
3) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, и.о. секретаря маслихата М. Коновалов
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата

2061
"Ақтау" мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымды жөндеуге
5297
мерекелік іс-шараларды өткізуге
1500

2061
на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Культурно-досуговый центр "Актау"
5297
на проведение праздничных мероприятий
1500