Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 27/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 5876 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, 2020 жылғы 06 наурыздағы № 594-EL пайдалы қатты қазбаларды барлауға арналған лицензия негізінде, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QAZIRON" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу (пайдалы қатты қазбаларды барлау) үшін, Балқаш қаласының аумағында орналасқан, ауданы 707.5884 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 6 (алты) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "QAZIRON" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жұмыстар аяқталғаннан кейін, мақсаты бойынша пайдалану үшiн бүлiнген жерлерді қалпына келтiрсін.
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айрат Мухаммедгумарович Карамурзинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі О. Таурбеков

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 11 июня 2020 года № 27/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июня 2020 года № 5876
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых №594-EL от 06 марта 2020 года, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "QAZIRON" публичный сервитут сроком на 6 (шесть) лет без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 707.5884 га, расположенный на территории города Балхаш для проведения геологоразведочных работ (разведка твердых полезных ископаемых).
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "QAZIRON" после завершения работ провести рекультивации нарушенных земель в состояние, пригодное для использования их по назначению.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Балхаш" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Карамурзина Айрата Мухаммедгумаровича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
аким города Балхаш О. Таурбеков