Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/282 "2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 43/345 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 6083 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/282 "2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (12894) "Балқаш өңірі", 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (1885) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылғы 08 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 44 741 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 628 мың теңге;
2) шығындар – 44 741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2) 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2020-2022 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 171 637 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 35/282 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2020-2022 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2020 года № 43/345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 ноября 2020 года № 6083. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 35/282 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5634, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 10 января 2020 года № 1-2 (12894), "Северное Прибалхашье" от 10 января 2020 года № 1-2 (1885), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 741 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 113 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 628 тысяч тенге;
2) затраты – 44 741 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 637 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 918 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2010 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 168 709 мың теңге;
2) шығындар – 179 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7410 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7410 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Л. Григоренко
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

поступлениям трансфертов – 168 709 тысяч тенге;
2) затраты – 179 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7410 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7410 тысяч тенге.";
3) приложение 1, 4, 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Л. Григоренко
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата