2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/353 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 6133 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 17 201 524 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 841 364 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 686 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 386 950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 902 524 мың теңге;
2) шығындар – 18 166 361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 5 609 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 609 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 5 111 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 111 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 954 117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 954 117 мың теңге:
қарыздар түсімі – 840 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 907 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 860 277 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.10.2021 № 8/55 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған қалалық бюджет құрамында 5 308 471 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттері, осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы даму трансферттері, осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
5. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында Саяқ кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенцияның мөлшері: 2021 жыл – 83 035 мың теңге, 2022 жыл – 88 471 мың теңге және 2023 жыл – 92 011 мың теңге және Гүлшат кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенцияның мөлшері: 2021 жыл – 41 045 мың теңге, 2022 жыл – 43 097 мың теңге және 2023 жыл – 44 820 мың теңге сомасында белгіленсін.

О городском бюджете на 2021-2023 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2020 года № 44/353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2020 года № 6133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 201 524 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 841 364 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70 686 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 386 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 902 524 тысяч тенге;
2) затраты – 18 166 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 5 609 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 609 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 5 111 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 111 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 954 117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 954 117 тысяч тенге:
поступление займов – 840 тысяч тенге;
погашение займов – 907 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 860 277 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.10.2021 № 8/55 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в составе городского бюджета на 2021 год предусмотрены cубвенции в сумме 5 308 471 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие, согласно приложению 5 к настоящему решению .
5. Установить, что в составе затрат городского бюджета предусмотрен объем субвенции, передаваемой из городского бюджета в бюджет поселка Саяк в сумме: 2021 год – 83 035 тысяч тенге, 2022 год – 88 471 тысяч тенге и 2023 год – 92 011 тысяч тенге и в бюджет поселка Гулшат в сумме: 2021 год – 41 045 тысяч тенге, 2022 год – 43 097 тысяч тенге и 2023 год – 44 820 тысяч тенге.

6. 2021 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Гүлшат кентінің бюджетіне 2021 жылға берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2021 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Саяқ кентінің бюджетіне 2021 жылға берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7-1. 2021 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2020 жылы бөлінген, 8869 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.04.2021 № 4/30 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7-2. 2021 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 840 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.04.2021 № 4/30 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. Балқаш қаласы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 50 979 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.10.2021 № 8/55 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. Инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы Л. Григоренко
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

6. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2021 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Гулшат на 2021 год согласно приложению 6.
7. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2021 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Саяк на 2021 год согласно приложению 7.
7-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2021 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2020 году, в сумме 8869 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пункт 7-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.04.2021 № 4/30 (вводится в действие с 01.01.2021).
7-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 840 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья.
Сноска. Решение дополнено пункт 7-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.04.2021 № 4/30 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2021 год в сумме 50 979 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.10.2021 № 8/55 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2021 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Л. Григоренко
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

25 013
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
18 738
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 738
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 398
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 340
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
74 370
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
74 370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74 370
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
74 370
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
932 031
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
28 376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 376
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28 376
2
Әлеуметтiк көмек
739 462
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
739 462
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231 317
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 394
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175 348
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
964
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
128 977
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету"
131 849
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67 613
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
164 193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164 193
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 909
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
952
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

25 013
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18 738
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 738
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 398
122
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 340
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
74 370
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
74 370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74 370
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
74 370
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
932 031
1
Социальное обеспечение
28 376
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 376
005
Государственная адресная социальная помощь
28 376
2
Социальная помощь
739 462
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
739 462
002
Программа занятости
231 317
006
Оказание жилищной помощи
3 394
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 348
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
964
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128 977
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
131 849
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67 613
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
164 193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
164 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 909
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
952
021
Капитальные расходы государственного органа
170
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

3 540
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
28 625
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 890
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
735
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
210 255
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 483
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 483
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 887
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 887
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51 940
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 940
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50 945
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 945
02
Қорғаныс
35 257
1
Әскери мұқтаждар
20 209
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20 209
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 209
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
15 048
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 048
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 416
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 632
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
81 443
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
81 443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81 443
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
81 443
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
620 878
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15 320

3 540
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
28 625
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
27 890
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
735
9
Прочие государственные услуги общего характера
210 255
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 483
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 887
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
61 887
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51 940
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
51 940
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50 945
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50 945
02
Оборона
35 257
1
Военные нужды
20 209
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 209
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 209
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
15 048
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 048
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 416
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 632
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
81 443
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
81 443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81 443
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
81 443
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
620 878
1
Социальное обеспечение
15 320

34 312
8
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
4 891
9
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
586 202
10
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
32 363
11
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
3 951
Балқаш қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 23
желтоқсандағы
№ 44/353
шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5- қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.10.2021 № 8/55 (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
3 578 354
1
Балқаш қаласының Самал шағын ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (1- кезек, құрылыстың 1-кезегі, электрмен жабдықтау желісі) (сметалық құнын өзгертпей)
331 803
2
Балқаш қаласының № 8-13 "Самал" шағын ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (1-кезек. Құрылыстың III кезегі. Жылу желілері.)
693 733
3
Балқаш қаласының №8-13 "Самал" шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (1-кезек. Құрылыстың ІІІ кезегі)
685 954
4
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 16 және 17 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
87 744
5
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №16 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
180 557
6
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №17 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
187 249
7
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 11 және 15 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
193 527
8
Балқаш қаласының №1 және №2 жылу жүйелерін қайта жөңдеу
590 585
9
Балқаш қаласының Бертіс шығанағы ауданында инженерлік коммуникациялар құрылысы (электрмен жабдықтау)
333 660
10
Балқаш қаласының туризмді дамыту аймағын абаттандыру және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын салу" (сумен жабдықтау желілері)
23 142
11
Балқаш қаласының туризмді дамыту аймағын абаттандыру және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын салу (канализация желілері және канализациялық сорғы станциялары)
43 198
12
Қоңырат шағын ауданының Финская және Октябрьская көшелерінің кварталішілік жылу желілерінің құрылысы
100 000
13
Иванов көшесіде автомобиль жолының құрылысы (Ағайынды Мусиндер көшесінен Спицын көшесіне дейін)
90 850
14
Сәтпаев көшесіде автомобиль жолының құрылысы (Ленин көшесінен Спицын көшесіне дейін)
36 352
Балқаш қалалық
мәслихатының

34 312
8
На содержание и укрепление материально-технической базы организаций спорта
4 891
9
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
586 202
10
На жилищно-коммунальное хозяйство
32 363
11
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
3 951
Приложение 5 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 23 декабря 2020 года
№ 44/353
Целевые трансферты на развитие на 2021 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.10.2021 № 8/55 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
3
Всего целевых трансфертов на развитие
3 578 354
1
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона Самал города Балхаш (1 очередь, 1 очередь строительства, сети электроснабжения) (без изменения сметной стоимости)
331 803
2
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайонов "Самал" № 8-13 города Балхаш (1 очередь. III очередь строительства. Сети тепловые.)
693 733
3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам микрорайонов №8-13 "Самал" города Балхаш (1 очередь. ІІІ очередь строительства)
685 954
4
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым домам по адресу: город Балхаш, 10 микрорайон, дома 16 и 17
87 744
5
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 16
180 557
6
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 17
187 249
7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым жомам город Балхаш 10 микрорайон дом 15 и 11
193 527
8
Реконструкция тепловых сетей № 1 и № 2 города Балхаш
590 585
9
Строительство инженерных коммуникаций (электроснабжение) в районе залива Бертыс города Балхаш
333 660
10
Строительство инженерных коммуникаций (водоснабжение) в районе залива Бертыс города Балхаш
23 142
11
Строительство инженерных коммуникаций (сети канализации и КНС) в районе залива Бертыс города Балхаш
43 198
12
Строительство внутриквартальных тепловых сетей микрорайона Конырат улица Финская, улица Октябрьская в городе Балхаш
100 000
13
Строительства автомобильной дороги по улице Иванова (от улицы Братьев Мусиных до улицы Спицына)
90 850
14
Строительства автомобильной дороги по улице Сатпаева (от улицы Ленина до улицы Спицына)
36 352
Приложение 6 к решению
Балхашского городского
маслихата