Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 189 "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 ақпандағы № 362 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 5704 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 27.12.2023 № 99 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 189 "Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4585 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтарда № 4 (889) "Қазыналы өңір" газетінде, 2018 жылы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Касимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 189 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 10 февраля 2020 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2020 года № 5704. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 99
Сноска. Утратило cилу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27.12.2023 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХ сессии Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2017 года №189 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4585, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 27 января 2018 № 4 (889), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2018 года) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского
маслихата