Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХХІ сессиясының № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 368 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 5721 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХХI сессиясының № 340 "2020-2022 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5667 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда № 1-2 (987-988) "Қазыналы өңір" газетінде, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 817 225 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 678 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 736 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 113 119 мың теңге;
2) шығындар – 6 001 720 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 184 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 184 495 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184 495 мың теңге.";
2) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленді:
1) корпоративік табыс салығы бойынша - 100 пайыз;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан – 80 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан - 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан - 100 пайыз;

О внесении изменений в решение ХХХХІ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 340 "О бюджете города Каражал на 2020 - 2022 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2020 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2020 года № 5721. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХХІ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 340 "О бюджете города Каражал на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5667, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2020 года № 1-2 (987-988), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 817 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 678 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 037 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 736 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 113 119 тысяч тенге;
2) затраты – 6 001 720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 184 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 184 495 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 184 495 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установлены на 2020 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу – 100 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 80 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша – 80 пайыз.";
3) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің қарастырылғаны 5 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
4) 8-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қаражал қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 34 082 мың теңгеде, 6 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
5) 9-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2020 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
6) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық
мәслихатының

3) по социальному налогу – 80 процентов.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, в составе расходов бюджета города на 2020 год предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.";
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города Каражал на 2020 год на сумму 34 082 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
5) пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год согласно приложению 7.";
6) приложения 1, 4, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-184495
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
184495
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
184495
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24 ақпаны
№ 368
шешіміне
2- қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340 шешіміне
4- қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
1911494
Ағымдағы нысаналы трансферттер
709087
Нысаналы даму трансферттері
1202407
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
709087
Облыстың білім басқармасы
551861
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
205320
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
205320
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
36921
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
95673
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
36710
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
5700
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
33848
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
14892
Облыстың ветеринария басқармасы
437
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
437
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
50000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
50000
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
50000
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11116
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11116
Нысаналы даму трансферттері
1202407
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
738921
Бiлiм беру
209343
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
209343
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
209343
Тұрғын үй шаруашылығы
519578
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18969
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
18969
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
500609
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша орналасқан үйді реконструкциялау
235670
Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекенжайы бойынша орналасқан үйді реконструкциялау
264939
Cпорт объектілерін дамыту
10000
оның ішінде:
Қаражал қаласындағы Битабар көшесіне спорттық-сауықтыру орталығын салу
10000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
463486
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
463486
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу
40000
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383486
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24 ақпаны
№ 368
шешіміне
3- қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340 шешіміне
5- қосымша
2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
1911494
Ағымдағы нысаналы трансферттер
709087
Нысаналы даму трансферттері
1202407
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
709087
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
551861
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
205320
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
205320
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
36921
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95673
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
36710
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар
5700
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
33848
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
14892
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
437
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
437
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
50000
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
50000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11116
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11116
Нысаналы даму трансферттері
1202407
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
738921
Бiлiм беру
209343
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
209343
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
209343
Тұрғын үй шаруашылығы
519578
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18969
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
18969
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
500609
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді реконструкциялау
235670
Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді реконструкциялау
264939
Cпорт объектілерін дамыту
10000
оның ішінде:
Қаражал қаласындағы Битабар көшесіне спорттық-сауықтыру орталығын салу
10000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
463486
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу
40000
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383486
Қаражал қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24 ақпаны
№ 368
шешіміне
4- қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340 шешіміне
8- қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:

4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-184495
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
184495
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
184495
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 февраля 2020 года
№ 368
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года № 340
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
1911494
Целевые текущие трансферты
709087
Целевые трансферты на развитие
1202407
в том числе:
Целевые текущие трансферты
709087
Управление образования области
551861
На содержание, укрепление материально – технической базы и проведение ремонтов объектов образования
205320
в том числе:
ремонт объектов образования
205320
На доплату за квалификацию категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
36921
Управление координации занятости и социальных программ области
95673
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4523
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
36710
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5700
На выплату государственной адресной социальной помощи
33848
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациями и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
14892
Управление ветеринарии области
437
Возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
437
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
50000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
50000
в том числе:
средний ремонт дорог
50000
Управление культуры, архивов и документации области
11116
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11116
Целевые трансферты на развитие
1202407
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
738921
Образование
209343
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
209343
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
209343
Жилищно-коммунальное хозяйство
519578
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18969
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому город Каражал, 25 квартал, дом 22
18969
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
500609
Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
235670
Реконструкция дома по адресу: поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37
264939
Развитие объектов спорта
10000
в том числе:
Строительство физкультурно – оздоровительного комплекса по улице Битабара в городе Каражал
10000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
463486
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
463486
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383486
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 февраля 2020 года
№ 368
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года № 340
Целевые трансферты по администраторам бюджетных программ на 2020 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
1911494
Целевые текущие трансферты
709087
Целевые трансферты на развитие
1202407
в том числе:
Целевые текущие трансферты
709087
Отдел образования района (города областного значения)
551861
На содержание, укрепление материально – технической базы и проведение ремонтов объектов образования
205320
в том числе:
ремонт объектов образования
205320
На доплату за квалификацию категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
36921
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95673
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4523
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
36710
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5700
На выплату государственной адресной социальной помощи
33848
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациями и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
14892
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
437
Возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
437
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
50000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
50000
в том числе
средний ремонт дорог
50000
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
11116
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11116
Целевые трансферты на развитие
1202407
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
738921
Образование
209343
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
209343
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
209343
Жилищно-коммунальное хозяйство
519578
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18969
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому город Каражал, 25 квартал, дом 22
18969
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
500609
Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
235670
Реконструкция дома по адресу: поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37
264939
Развитие объектов спорта
10000
в том числе:
Строительство физкультурно – оздоровительного комплекса по улице Битабара в городе Каражал
10000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
463486
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383486
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 февраля 2020 года
№ 368
Приложение 8
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года № 340
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Инвестиционные проекты

1589166
04
Бiлiм беру
209343
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
209343
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209343
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
209343
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
209343
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
1369823
1
Тұрғын үй шаруашылығы
875355
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
875355
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
64372
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу (су жүйесі,жылу жүйесі, кәріз желілері)
24256
Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
17625
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
3522
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
18969
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
810983
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйді қайта реконструкциялау
40000
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша үйді қайта реконструкциялау
235670
Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекенжайы бойынша үйді қайта реконструкциялау
526913
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйді қайта реконструкциялау
8400
2
Коммуналдық шаруашылық
494468
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
494468
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
494468
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласы, Ақтай ауылына су құбырлары желілерін салу
40000
"Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
15491
"Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
15491
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383486
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
10000
2
Спорт
10000

1589166
04
Образование
209343
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
209343
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
209343
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
209343
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
209343
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1369823
1
Жилищное хозяйство
875355
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
875355
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
64372
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5 (водоснабжение, теплоснабжение, канализация)
24256
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
17625
Корректировка проектно сметной документации по объекту: "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
3522
Реконструкция наружных сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
18969
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
810983
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
40000
Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
235670
Реконструкция к 90 квартирному жилому дому по адресу: поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
526913
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 3
8400
2
Коммунальное хозяйство
494468
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
494468
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
494468
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей города Каражал, 2 очередь"
15491
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
15491
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383486
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10000
2
Спорт
10000