Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 46 "Бейбiт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 555 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 5934 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 46 "Бейбiт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3818 болып тіркелген, 2016 жылғы 03 маусымдағы "Шарайна" № 22 (2211) газетінде және 2016 жылғы 06 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Мухамедгалиева
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук

О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 11 мая 2016 года № 46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2020 года № 555. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 июля 2020 года № 5934
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 11 мая 2016 года № 46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3818, опубликовано в № 22 (2211) газеты "Шарайна" от 03 июня 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 06 июня 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Мухамедгалиева
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук