Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 570 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қыркүйекте № 6024 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 484 "2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 31 желтоқсанда, "Шарайна" газетінің 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (2398-2399) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 792 682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 005 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 46 122 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13 683 595 мың теңге;
2) шығындар – 22 098 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 4 305 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 4 305 495 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 842 321 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 463 174 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 100 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 26 августа 2020 года № 570. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 сентября 2020 года № 6024. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2019 года № 484 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5614, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года, в № 1-2 (2398-2399) газеты "Шарайна" от 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 792 682 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 005 552 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 57 413 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 122 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 683 595 тысяч тенге;
2) затраты – 22 098 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 305 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 305 495 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 842 321 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 463 174 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 100 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

10 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
95 571
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95 571
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 670
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 381
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 445 797
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 925 115
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 131 465
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
19 331
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
86 332
063
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысын салу
1 791 081
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
234 721
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 793 650
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3 508 300
005
Авариялық және ескірген тұрғын үйлерді бұзу
63 200
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
222 150
2
Коммуналдық шаруашылық
1 300 507
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
340 000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
340 000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
960 507
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
291 050
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
667 907
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 550
3
Елді-мекендерді көркейту
1 220 175
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 220 175
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

10 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
95 571
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95 571
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 670
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23 381
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 445 797
1
Жилищное хозяйство
5 925 115
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 131 465
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
19 331
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
86 332
063
Строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 791 081
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
234 721
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 793 650
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3 508 300
005
Снос аварийного и ветхого жилья
63 200
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
222 150
2
Коммунальное хозяйство
1 300 507
467
Отдел строительства района (города областного значения)
340 000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
340 000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
960 507
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
291 050
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
667 907
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 550
3
Благоустройство населенных пунктов
1 220 175
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 220 175
015
Освещение улиц в населенных пунктах