"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 470 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 510 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 5947 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы 43 сессиясының № 470 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5652 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 13 қаңтарда, 2020 жылғы 10 қаңтардағы "Саран газеті" газетінде № 1-2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, тиісінше, оның ішінде 2020 жылға арналған 1-қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 828 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 303 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 51 527 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 449 298 мың теңге;
2) шығындар – 13 195 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – алу 2 367 727 мың теңге;

О внесении изменений в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 470 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 2 июля 2020 года № 510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2020 года № 5947
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Саранского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 470 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5652, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года, в газете "Саран газеті" от 10 января 2020 года № 1-2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2020 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 10 828 134 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 303 681 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 628 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51 527 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 449 298 тысяч тенге;
2) затраты – 13 195 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 367 727 тысяч тенге;

37251
мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту педагогтарына жалақыны арттыруға
382832
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын арттыруға
261304
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
7752
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
160000
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
20735
Қазақстан Республикасындағы төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге төленетін ақы бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
123810
облыстық бюджеттен
1 297 044
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында талап етілетін біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту
28017
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
1 119 493
-жолдарды ағымдағы жөндеу
50000
-жолдарды орташа жөндеу
1 069 493
білім мекемелеріне күрделі жөндеу жүргізуге
149534
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1 338 861
оның ішінде:
"Саран қаласының құрылыс бөлімі" ММ
1 230 882
Саран қ. су құбыры желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
592778
республикалық бюджет қаражаты есебінен
472353
облыстық бюджет қаражаты есебінен
120425
Кәріз желілерін қайта жаңарту
144300
облыстық бюджет қаражаты есебінен
144300
Саран қаласындағы мектепке спортзал салу
150872
облыстық бюджет қаражаты есебінен
150872
Кәріздік сорғы станцияларын қайта жаңарту
183334
облыстық бюджет қаражаты есебінен
183334
Саран қ. №1 тұрғын үй құрылысы (100 пәтер)
159598
облыстық бюджет қаражаты есебінен
159598
"Саран қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" ММ
107979
Чкалов көшесін қайта жаңарту (2 кезек)
107979
облыстық бюджет қаражаты есебінен
107979

37251
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
382832
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
261304
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
7752
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
160000
на установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20735
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
123810
из областного бюджета
1 297 044
краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
28017
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
1 119 493
-текущий ремонт дорог
50000
-средний ремонт дорог
1 069 493
на проведение капитального ремонта учреждений образования
149534
Целевые трансферты на развитие
1 338 861
в том числе:
ГУ "Отдел строительства города Сарани"
1 230 882
Реконструкция водопроводных сетей, 2 очередь
592778
за счет средств республиканского бюджета
472353
за счет средств областного бюджета
120425
Реконструкция канализационных сетей
144300
за счет средств областного бюджета
144300
Строительство спортзала к школе
150872
за счет средств областного бюджета
150872
Реконструкция канализационных насосных станций
183334
за счет средств областного бюджета
183334
Строительство жилого дома №1 (100 квартир) г.Сарань
159598
за счет средств областного бюджета
159598
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Сарани"
107979
Реконструкция улицы Чкалова (2 очередь)
107979
за счет средств областного бюджета
107979