Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 1520/22 "Салық салу нысаны бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1724/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 5902 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 1520/22 "Салық салу нысаны бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тізілімінде № 4869 тiркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актiлер электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 шілдеде, 2018 жылғы 20 шілдеде № 29 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы А. Есмаганбетов
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова

О признании утратившим силу решения Шахтинского городского маслихата от 29 июня 2018 года № 1520/22 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 июня 2020 года № 1724/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2020 года № 5902
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата от 29 июня 2018 года № 1520/22 "Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4869, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 июля 2018 года, в газете "Шахтинский вестник" от 20 июля 2018 года №29).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Есмаганбетов
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова