Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XХXVII сессиясының № 1690/37 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 1734/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5914 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XХXVII сессиясының № 1690/37 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5645 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 447 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 525 863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 515 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 55 730 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 9 838 083 мың теңге;
2) шығындар - 13 774 375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 224 741 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 224 741 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 17 136 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 27 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – минус 2 569 061 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 569 061 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 2 337 465 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 231 596 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XХXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1690/37 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2020 года № 1734/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июля 2020 года № 5914. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1690/37 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5645, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 10 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 447 191 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 525 863 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 27 515 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 55 730 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 838 083 тысячи тенге;
2) затраты – 13 774 375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 224 741 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 224 741 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 136 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 27 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 569 061 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 569 061 тысяча тенге:
поступление займов – 2 337 465 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 596 тысяч тенге.";

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
27 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27 000
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 2 569 061
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
2 569 061
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 29
маусымы
№ 1734/39
шешіміне 2 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны № 1690/37
шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
6 324 088
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 111 293
Нысаналы даму трансферттері
1 875 330
Бюджеттік кредиттер:
2 337 465
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 111 293
оның ішінде:
Облыстың білім басқармасы
1 049 622
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
8 692
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
179 600
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
403 146
Орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
246 714
Орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды тестілеу үшін
108 070
Білім беру объектілерін ұстауға, материалдық-техникалық базаны нығайтуға және жөндеу жүргізуге
103 400
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
573 530
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
296 786
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
2 144
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
100 000
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
174 600
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
195 874
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
195 874
Облыстың ветеринария басқармасы
164
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
164
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
256 839
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
27 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27 000
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
V.ДЕФИЦИТ (профицит) бюджета
- 2 569 061
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2 569 061
Приложение 2 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 29 июня 2020 года
№ 1734/39
Приложение 4 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 1690/37
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
6 324 088
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 111 293
Целевые трансферты на развитие
1 875 330
Бюджетные кредиты
2 337 465
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 111 293
в том числе:
Управление образования области
1 049 622
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
8 692
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
179 600
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
403 146
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
246 714
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
108 070
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
103 400
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
573 530
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
296 786
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 144
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
100 000
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
174 600
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
195 874
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
195 874
Управление ветеринарии области
164
Возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
164
Управление координации занятости и социальных программ области
256 839
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"

52 306
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
115 222
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
30 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
30 479
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
28 017
Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
35 264
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
35 264
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 875 330
Оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
744 000
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
744 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 131 330
Шахтинск қаласында дене – сауықтыру кешенің салуға
300 000
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй салу (жоқ абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің)
372 936
Шахтинск қаласында, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
40 000
Шахтинск қаласында 112 участікке инженерлік- коммунаикациялық инфрақұрылымды (сумен қамту) салу, есептеу тоқсан 007, 008, 049
122 598
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі 55, көп пәтерлі үйді реконструкциялау
108 366
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі 51/1 көп пәтерлі тұрғын үйді реконструкциялау
187 430
Бюджеттік кредиттер:
2 337 465
оның ішінде:
Облыстың білім басқармасы
323 100
Білім беру нысандарын ағымдағы жөндеу және абаттандыру
323 100
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 029 865
Долинка кентінің электр беру желілерінің құрылысы
69 699
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
100 000
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
100 000
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
75 993
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
208879
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
125 000
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
350 294
оның ішінде:
Шахан кентінде ішкі орамдық жылу желілерін салу
350 294
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
413 500
Бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы
413 500
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

52 306
На выплату государственной адресной социальной помощи
115 222
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
30 815
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
30 479
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
28 017
Управление культуры, архивов и документации области
35 264
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
35 264
Целевые трансферты на развитие:
1 875 330
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
744 000
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
744 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 131 330
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
300 000
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
372 936
Реконструкция водопроводных сетей города Шахтинска, 2 очередь
40 000
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водоснабжение) на 112 участков, города Шахтинска", учетный квартал 007, 008, 049
122 598
Реконструкция дома по улице Молодежная 55 город Шахтинск
108 366
Реконструкция дома по улице Молодежная 51/1 город Шахтинск
187 430
Бюджетные кредиты:
2 337 465
в том числе:
Управление образования области
323 100
Текущий ремонт и благоустройство объектов образования
323 100
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 029 865
Строительство линий электропередач поселка Долинка
69 699
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
100 000
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
100 000
Освещение улиц в населенных пунктах
75 993
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
208 879
Текущее обустройство моногородов
125 000
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
350 294
в том числе
Строительство внутриквартальных тепловых сетей поселка Шахан
350 294
Управление строительства, архитектуры и градостроительства
413 500
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном
413 500
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

539 869
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
400 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
139 869
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 29
маусымы
№ 1734/39
шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны № 1690/37
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (тысяч тенге)
1
2
Барлығы

539 869
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
400 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских
139 869
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 29 июня 2020 года
№ 1734/39
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 1690/37
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего