"Шахтинск қалалық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XXXVII сессиясының № 1691/37 "2020 – 2022 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 1735/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5923 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XХXVII сессиясының № 1691/37 "2020-2022 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5644 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 460 251 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 48 192 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 412 059 мың теңге;
2) шығындар - 711 199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - минус 250 948 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 250 948 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 214 741 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 36 207 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XXXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1691/37 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2020-2022 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 июня 2020 года № 1735/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5923. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1691/37 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5644, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 460 251 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 192 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 412 059 тысяч тенге;
2) затраты – 711 199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 250 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250 948 тысяч тенге:
поступление займов – 214 741 тысяча тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 207 тысяч тенге.":
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.