Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XХXVII сессиясының № 1690/37 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 1757/42 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қазанда № 6056 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы XХXVII сессиясының № 1690/37 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5645 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 307 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 645 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 515 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 55 730 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 9 578 097 мың теңге;
2) шығындар - 13 456 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 180 132 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 180 132 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 17 136 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 27 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – минус 2 345 991 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2 345 991 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 2 114 395 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 231 596 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XХXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1690/37 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 сентября 2020 года № 1757/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 октября 2020 года № 6056. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 1690/37 "О городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5645, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 10 января 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 307 281 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 645 939 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 515 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 55 730 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 578 097 тысяч тенге;
2) затраты – 13 456 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 180 132 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 180 132 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 136 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 27 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2 345 991 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 345 991 тысяча тенге:
поступление займов – 2 114 395 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 231 596 тысяч тенге.";

2 144
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
81 000
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
174 600
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
195 874
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
195 874
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
242 509
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
52 306
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
111 230
Халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
21 700
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
29 256
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
28 017
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
35 264
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
35 264
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 612 666
Оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
744 000
Қарағанды облысының, Шахтинск қаласының, Шахан кентінде қазандық және жылу желілерін салуға
744 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
868 666
Шахтинск қаласында дене – сауықтыру кешенің салуға
200 000
Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесі, 54 құрылыс 5 қабатты тұрғын үй салу (жоқ абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің)
222 936
Шахтинск қаласында, 2 кезектегі су құбырларының желісін қайта жөндеу
40 000
Шахтинск қаласында 112 участікке инженерлік- коммунаикациялық инфрақұрылымды (сумен қамту) салу, есептеу тоқсан 007, 008, 049
109 934
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі 55 үйді реконструкциялау
108 366
Шахтинск қаласы, Молодежная көшесі 51/1 тұрғын үйді реконструкциялау
187 430
Бюджеттік кредиттер:
2 114 395
оның ішінде:
Облыстың білім басқармасы
283 747
Білім беру нысандарын ағымдағы жөндеу және абаттандыру
283 747
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы

2 144
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
81 000
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
174 600
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
195 874
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
195 874
Управление координации занятости и социальных программ области
242 509
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
52 306
На выплату государственной адресной социальной помощи
111 230
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
21 700
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29 256
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
28 017
Управление культуры, архивов и документации области
35 264
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
35 264
Целевые трансферты на развитие:
1 612 666
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
744 000
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан города Шахтинск Карагандинской области
744 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
868 666
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
200 000
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
222 936
Реконструкция водопроводных сетей города Шахтинска, 2 очередь
40 000
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водоснабжение) на 112 участков, города Шахтинска", учетный квартал 007, 008, 049
109 934
Реконструкция дома по улице Молодежная 55 город Шахтинск
108 366
Реконструкция дома по улице Молодежная 51/1 город Шахтинск
187 430
Бюджетные кредиты:
2 114 395
в том числе:
Управление образования области
283 747
Текущий ремонт и благоустройство объектов образования
283 747
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

955 939
Долинка кентінің электр беру желілерінің құрылысы
62 616
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
99 967
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
99 952
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
52 993
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
192 051
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
98 066
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
350 294
оның ішінде:
Шахан кентінде ішкі орамдық жылу желілерін салу
350 294
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
28 513
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
28 513
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
413 500
Бассейні бар дене – сауықтыру кешенің құрылысы
413 500
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
432 696
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету
319 846
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
112 850
Шахтинск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 24 қыркүйегі
№ 1757/42
Шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсаны № 1690/37
шешіміне 5 қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (тысяч тенге)
1
2
Барлығы
5 841 032
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 113 971
Нысаналы даму трансферттері
1 612 666
Бюджеттік кредиттер
2 114 395
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 113 971
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 085 794
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
8 692
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
179 600
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
403 146
Орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
246 714
Орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды тестілеу үшін
108 070
Білім беру объектілерін ұстауға, материалдық-техникалық базаны нығайтуға және жөндеу жүргізуге
139 572
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
554 530
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
296 786
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
2 144
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде:
81 000
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу

955 939
Строительство линий электропередач поселка Долинка
62 616
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
99 967
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
99 952
Освещение улиц в населенных пунктах
52 993
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
192 051
Текущее обустройство моногородов
98 066
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
350 294
в том числе
Строительство внутриквартальных тепловых сетей поселка Шахан
350 294
Управление культуры, архивов и документации области
28 513
Поддержка культурно-досуговой работы
28 513
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
413 500
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном
413 500
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
432 696
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
319 846
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
112 850
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 24 сентября 2020 года
№ 1757/42
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 30 декабря
2019 года № 1690/37
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
5 841 032
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 113 971
Целевые трансферты на развитие
1 612 666
Бюджетные кредиты:
2 114 395
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 113 971
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
1 085 794
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
8 692
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
179 600
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
403 146
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
246 714
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
108 070
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
139 572
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
554 530
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
296 786
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 144
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
81 000
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан