2021-2023 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1781/45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 21966 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 451 564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 44 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 406 626 мың теңге;
2) шығындар - 461 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – -9 830 мың теңге;

О бюджете поселков Шахтинского региона на 2021 - 2023 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2020 года № 1781/45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2020 года № 21966. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 451 564 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 44 872 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 66 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 406 626 тысяч тенге;
2) затраты – 461 394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 830 тысяч тенге;

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 9 830 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 9 830 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 23.12.2021 № 99/10 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енеді).
2. 2021 жылға арналған Шахтинск аймағының кенттері бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4–қосымшаға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 5–қосымшаға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 6–қосымшаға сәйкес кенттер бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 830 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 830 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23.12.2021 № 99/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в составе бюджета поселков Шахтинского региона на 2021 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджет поселка Шахан согласно приложению 4, бюджет поселка Долинка согласно приложению 5, бюджета поселка Новодолинский согласно приложению 6.