Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 57 сессиясының № 57/607 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 61/665 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 5796 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы 57 сессиясының № 57/607 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5637 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 6 қаңтарда және 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (4297) "Абай - Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 715 936 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 307 342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 804 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 346 521 мың теңге;
2) шығындар – 14 863 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 835 919 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 857 730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 811 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 983 713 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 983 713 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 783 713 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 811 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 221 811 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 57 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 57/607 "O районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2020 года № 61/665. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2020 года № 5796. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 57 сессии Абайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 57/607 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2020 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 января 2020 года № 1 (4297)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 715 936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 307 342 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 804 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 346 521 тысяч тенге;
2) затраты – 14 863 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 835 919 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 857 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 811 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 983 713 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 983 713 тысяч тенге:
поступление займов – 1 783 713 тысяч тенге;
погашение займов – 21 811 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 221 811 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.

8 004
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
165 500
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын ұлғайтуға
336 055
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары мұғалімдерінің еңбекақысын ұлғайтуға
413 499
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
29 779
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
39 018
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
34 787
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне лауазымдық жалақыларына қосымша ақы белгілеуге
41 618
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
29 084
Облыстық бюджеттен
265 938
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға
16 300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
49 638
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
100 000
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
100 000
Нысаналы даму трансферттері
3 035 133
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 947 481
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
177 832
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
59 682
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 074 527
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
635 440
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 087 652
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12 052
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
724 478
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
239 833
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
111 289
Бюджеттік кредиттер
1 783 713
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
198 825
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
198 825
Облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
508 913
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
508 913
Облыстық бюджеттен ішкі қаражатынан берілетін кредиттер

8 004
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
165 500
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
336 055
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
413 499
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
29 779
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
39 018
На выплату государственной адресной социальной помощи
34 787
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
41 618
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
29 084
Из областного бюджета
265 938
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
16 300
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 638
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
100 000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
100 000
Целевые трансферты на развитие
3 035 133
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
1 947 481
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
177 832
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
59 682
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 074 527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
635 440
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
1 087 652
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12 052
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
724 478
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
239 833
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
111 289
Бюджетные кредиты
1 783 713
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
198 825
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
198 825
Бюджетные кредиты из областного бюджета
508 913
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
508 913
Кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов