Абай ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған Жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі № 66/709 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 5946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкесАбай ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған Жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Лозинский
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай
Абай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 шілдесі
№ 66/709
шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020 - 2021 жылдарға арналған жоспар
Жалпы мәліметтер
Абай ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020-2021 жылдарға арналған жоспар (бұдан әрі - жоспар) Қазақстан Республикасының 2017 жылдын 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес әзірленді. Осы жоспар жайылымдарды ұтымды пайдалануды, мал азығына деген қажеттілікті тұрақты қамтамасыз етуді және жайылымдардың тозу процестерін болдырмауды қамтамасыз етеді.
Жоспар құрамында:
1) Абай ауданының қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылардың жайылымдарын орналастыру схемалары (1- 30 қосымшалар);
2) Абай ауданы бойынша елді мекендердің жерлеріне 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдық айналым схемасы (31 қосымша);
3) Абай ауданының қала, ауыл, кент, ауылдық округтері шекараларындағы жайылымдар, жайылымдық инфрақұрылым объектілерінің сыртқы және ішкі шекараларының және алаңдарының схемалары (32 - 63 қосымшалар);
4) Абай ауданының шалғайдағы жер учаскелері шекарасындағы қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің жайылым инфрақұрылымы объектілерінің сыртқы және ішкі шекараларының және жайылым алаңдарының схемалары (64 - 78 қосымшалар);
5) Абай ауданының қала, ауыл, кент, ауылдық округтері шекараларындағы жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жеткізу схемалары (79 - 112 қосымшалар);
6) Абай ауданының шалғайдағы жер учаскелері шекарасындағы қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің су көздеріне жайылымды пайдаланушылардың қол жеткізу схемалары (113 - 124 қосымшалар);

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 июля 2020 года № 66/709. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2020 года № 5946
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Лозинский
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай
Приложение к
решению
Абайского районного
маслихата
от 13 июля 2020 года
№ 66/709
План по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы
Общие сведения
План по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы (далее - План) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах". Настоящий План обеспечивает рациональное использование пастбищ, устойчивое обеспечение потребности в кормах и предотвращение процессов деградации пастбищ.
План содержит:
1) схемы расположения пастбищ собственников земельных участков и землепользователей на территории города, сел, поселков, сельских округов Абайского района (приложения 1 - 30);
2) схема пастбищеоборотов на землях населенных пунктов по Абайскому району на 2020-2021 годы (приложение 31);
3) схемы внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, объектов пастбищной инфраструктуры в границах города, сел, поселков, сельских округов Абайского района (приложения 32 - 63);
4) схемы внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, объектов пастбищной инфраструктуры города, сел, поселков, сельских округов в границах отгонных земельных участков Абайского района (приложения 64 - 78);
5) схемы доступа пастбищепользователей к водоисточникам в границах города, сел, поселков, сельских округов Абайского района (приложения 79 - 112);
6) схемы доступа пастбищепользователей к водоисточникам города, сел, поселков, сельских округов в границах отгонных земельных участков Абайского района (приложения 113 - 124);