Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 367 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 447 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6104 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 45 сессиясының "Ақтоғай ауданының ауылы, кенттері, ауылдық округтерінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" №367 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №5665 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4593 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 230015 мың теңге;
2) шығындар – 281125 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46517 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46517 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44619 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1898 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1217 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 171389 мың теңге;
2) шығындар – 181116 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 8510 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8510 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8510 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 ноября 2020 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2020 года № 6104
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 45 сессии Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 367 "О бюджете села, поселков, сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5665, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 234608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4593 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 230015 тысяч тенге;
2) затраты – 281125 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 46517 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46517 тысяч тенге:
поступление займов – 44619 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1898 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 172606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1217 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 171389 тысяч тенге;
2) затраты – 181116 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 8510 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8510 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8510 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

2) шығындар – 28275 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
17 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"17. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шабанбай би ауылдық округінің бюджеті 49, 50, 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 240 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34841 мың теңге;
2) шығындар – 35081 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 53 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының

2) затраты – 28275 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Шабанбай биского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50, 51, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35081 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34841 тысяч тенге;
2) затраты – 35081 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 53 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Р. Абеуов
Приложение 1
к решению
Актогайского районного
маслихата

15433
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға
12286
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
13052
Мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге
61774
Мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
98816
Бюджеттік кредиттер
44619
оның ішінде:
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беруге
44619

15433
На дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
12286
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов в дошкольных организациях образования
13052
На проведение ремонтов объектов культуры
61774
На повышение заработной платы государственных служащих
98816
Бюджетные кредиты
44619
в том числе:
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
44619