Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 9 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 5769 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №4 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5620 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 31 желтоқсандағы жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 653 115 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 672 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 938 359 мың теңге;
2) шығындар – 15 779 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 939 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 139 178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 239 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 213 110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 213 110 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 139 178 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 52 239 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 171 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 марта 2020 года № 5769. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5620, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 653 115 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 672 186 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 570 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 938 359 тысяч тенге;
2) затраты – 15 779 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 939 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 139 178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 239 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 213 110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 213 110 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 139 178 тысяч тенге;
погашение займов – 52 239 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 171 тысяч тенге.";
2) приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.