Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 15 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 6039 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі №15 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4017 болып тіркелген, 2016 жылғы 08 қарашада "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 қарашада № 45 аудандық "Бұқар жырау жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Артыкбаева
Мәслихат хатшысы А. Әли

О признании утратившим силу решения Бухар-Жырауского районного маслихата от 26 сентября 2016 года № 15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата" и его описание"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 сентября 2020 года № 6039
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 26 сентября 2016 года № 15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 4017, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 08 ноября 2016 года, в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 45 от 12 ноября 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Артыкбаева
Секретарь маслихата А. Әли