Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 6118 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5620 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 31 желтоқсандағы жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 295 263 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 366 869 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 470 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 875 924 мың теңге;
2) шығындар – 19 310 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 237 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 141 476 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 52 239 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 104 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 104 560 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 030 628 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 347 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127 279 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Хомутова
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2020 года № 6118. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5620, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 295 263 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 366 869 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 470 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 875 924 тысяч тенге;
2) затраты – 19 310 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 237 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 141 476 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 239 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 104 560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 104 560 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 030 628 тысяч тенге;
погашение займов – 53 347 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 279 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Хомутова
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
Бухар-Жырауского
районного маслихата

142 107
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
142 107
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
414 258
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
414 258
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
228 432
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
228 432

142 107
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
142 107
467
Отдел строительства района (города областного значения)
414 258
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
414 258
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
228 432
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
228 432