Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 57/03 "Жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 91/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қыркүйекте № 6031 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабына, 69-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және заңды тұлғалардын өтініштерін қарай келе, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы №57/03 "Жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5873 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 11 маусымында электрондық түрде, "Жаңаарқа" аудандық газетінің 2020 жылы 13 маусымында №29 (9975) санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1 тармағының 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) "MININGMINERALS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Ақтүбек, Мұқажан Жұмажанов атындағы ауылдық округының аумағынан жалпы көлемі -1602,5 гектар жер учаскелеріне;";
қаулының 1 тармағы 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) "MININGMETALL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қараағаш, Байдалы би ауылдық округының аумағынан жалпы көлемі - 3848,9 гектар жер учаскелеріне.".
2. Осы каулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн аяқталған соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жанааркинского района от 8 июня 2020 года № 57/03 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 8 сентября 2020 года № 91/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2020 года № 6031
В соответствии со статьей 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев обращения юридических лиц, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Жанааркинского района от 8 июня 2020 года №57/03 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5873, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 июня 2020 года, в районной газете "Жанаарка" от 13 июня 2020 года № 29 (9975)) внести следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 постановления изложить в следующей редакции:
"3) товариществу с ограниченной ответственностью "MININGMINERALS" на территории сельских округов имени Мукажана Жумажанова и Актубекского общей площадью - 1602,5 гектара земельных участков;";
пункт 1 постановления дополнить подпунктом 4):
"4) товариществу с ограниченной ответственностью "MININGMETALL" на территории Караагашского, Байдалыбийского сельских округов общей площадью – 3848,9 гектара земельных участков.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин