Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/328 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 65/522 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 21825 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/328 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5646 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 8 қаңтарында, 2020 жылғы 25 қаңтардағы № 4-6 (9953) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 901 934 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 263 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7 692 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 7 622 847 мың теңге;
2) шығындар 9 655 471 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 667 908 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 703 732 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35 824 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 1 421 445 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 421 445 мың теңге:
қарыздар түсімдері 1 804 949 мың теңге;
қарыздарды өтеу 35 825 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары алу 347 679 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сессия төрағасы Р. Рахимов
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысының м.а. О. Айтжанов
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 48/328 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2020 года № 65/522. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2020 года № 21825. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 48/328 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5646, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2020 года, в газете "Жаңаарқа" от 25 января 2020 года № 4-6 (9953), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2020 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 8 901 934 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 263 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7 692 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 673 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 622 847 тысяч тенге;
2) затраты 9 655 471 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 667 908 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 703 732 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35 824 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 1 421 445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 421 445 тысяч тенге:
поступление займов 1 804 949 тысяч тенге;
погашение займов 35 825 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств минус 347 679 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Р. Рахимов
И.о. секретаря Жанааркинского районного маслихата О. Айтжанов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного
маслихата

219899
2
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
101765
3
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
470763
4
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
48457
5
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
89567
6
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
10143
7
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9333
8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
157667
9
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға
117600
10
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
64410
11
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға
8299
облыстық бюджеттен
106176
12
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларын санитарлық жою жүргізу құнын иелеріне өтеуге
8400
13
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
6306
14
Елді мекендердің көшелерінің және аудандық маңызы бар (қала көшелерінің) автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
91351
15
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
119
дамуға
409562
республикалық бюджеттен
323823
16
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
172827
17
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
150996
облыстық бюджеттен
85739
18
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
68961
19
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
16778
Бюджеттік кредиттер
1804949
республикалық бюджеттен
109793
20
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
109793
облыстық бюджеттен

219899
2
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
101765
3
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
470763
4
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
48457
5
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
89567
6
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10143
7
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9333
8
На выплату государственной адресной социальной помощи
157667
9
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
117600
10
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
64410
11
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
8299
из областного бюджета
106176
12
На возмещение владельцам стоимости проведения санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
8400
13
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
6306
14
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
91351
15
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
119
на развитие
409562
из республиканского бюджета
323823
16
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
172827
17
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
150996
из областного бюджета
85739
18
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
68961
19
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16778
Бюджетные кредиты
1804949
из республиканского бюджета
109793
20
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
109793
из областного бюджета