Жаңаарқа ауданы әкімінің 2020 жылғы 02 қарашадағы № 1 "Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2004 жылы туған ер жынысты азаматтарды тіркеуді өткізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 21912 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2020 жылғы 02 қарашадағы № 1 "Жаңаарқа ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2004 жылы туған ер жынысты азаматтарды тіркеуді өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6072 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 11 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

О признании утратившим силу решения акима Жанааркинского района № 1 от 02 ноября 2020 года "О проведении приписки граждан мужского пола, 2004 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Жанааркинского района"
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 21 декабря 2020 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2020 года № 21912
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанааркинского района № 1 от 02 ноября 2020 года "О проведении приписки граждан мужского пола, 2004 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6072, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 ноября 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин