Қарқаралы аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № VI-57/486 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 маусымда № 5897 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 сәуірдегі ХIII сессиясының № VI-13/116 "Қарқаралы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4255 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 26 мамырда және 2017 жылғы 3 маусымда № 45-46 (11566) "Қарқаралы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов

О признании утратившим силу решения Каркаралинского районного маслихата
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2020 года № VI-57/486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июня 2020 года № 5897
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XIII сессии Каркаралинского районного маслихата от 20 апреля 2017 года № VI-13/116 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Каркаралинского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4255, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 мая 2017 года и в районной газете "Қарқаралы" от 3 июня 2017 года № 45-46 (11566)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата С. Нуркенов