"Алтай полиметаллы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 335 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 6048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алтай полиметаллы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін, жалпы көлемі – 0,4 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Алтай полиметаллы" жауапкершілігі шектеулі серіктесті талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіру жұмыстары жүргізілсін.
3. "Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Дюсетаев

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Алтай полиметаллы" для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 23 сентября 2020 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 сентября 2020 года № 6048
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изьятия земельного участка у землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Алтай полиметаллы" для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи, общей площадью – 0,4 гектар.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Алтай полиметаллы" по окончанию работ по прокладки волоконно-оптической линии связи, провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Э. Дюсетаев