Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессияның "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 403 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 427 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 5738 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы XLVII сессиясының №403 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5627 болып тіркелген, 2020 жылғы 03 қаңтардағы №1 (5648) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 05 қантарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 013 812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 208 439 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 910 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 227 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 787 236 мың теңге;
2) шығындар – 9 154 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60 595 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95 436 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 841 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 201 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 487 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 95 436 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 841 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 140 892 мың теңге.";

О внесении изменений в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2020 года № 427. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2020 года № 5738. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLVII cессии Нуринского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 403 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5627, опубликовано в газете "Нұра" от 03 января 2020 года № 1 (5648), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 013 812 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 208 439 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 910 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 787 236 тысяч тенге;
2) затраты – 9 154 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 595 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95 436 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 201 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 487 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 95 436 тысяч тенге;
погашение займов – 34 841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140 892 тысяч тенге.";