Нұра ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 440 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 5805 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Нуринскому району
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2020 года № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 апреля 2020 года № 5805
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Нуринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Нуринскому району согласно приложению 1.

2. Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Н. Сулейменов
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов
Нұра аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 сәуірі
№ 440
шешіміне 1 қосымша
Нұра ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, (м3)
1.
Жайлы және жайлы емесү үйлер
1 тұрғын

2. Утвердить тариф на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
председатель сессии Н. Сулейменов
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов
Приложение 1
к решению
Нуринского районного
маслихата
от 16 апреля 2020 года
№ 440
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Нуринскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов (м3)
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель