Нұра аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 503 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 6097 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 7 сессиясының 2016 жылғы 6 қазандағы № 73 "Нұра аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4020 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қарашадағы "Нұра" №44 (5489) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2016 жылдың 8 қарашасында жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Н. Сулейменов
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов

О признании утратившим силу решения Нуринского районного маслихата
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 18 ноября 2020 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2020 года № 6097
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение 7 сессии Нуринского районного маслихата от 6 октября 2016 года №73 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Нуринского районного маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4020, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 ноября 2016 года, опубликовано в газете "Нұра" № 44 (5489) от 5 ноября 2016 года) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
председатель сессии Н. Сулейменов
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов