Нұра кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Нұра кентінің әкімінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 5730 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Нұра кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Нұра кентінің Ақпасов көшесінің бөлігі (№ 53-60, 62-72 үйлер аралығы) Ерлан Нұрғалиев көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұра кенті әкімінің орынбасары Ж.А. Балабиевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Тураров

О переименовании улицы в поселке Нура
Решение акима поселка Нура Нуринского района Карагандинской области от 2 марта 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 марта 2020 года № 5730
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2019 года, аким поселка Нура РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу поселка Нура Нуринского района часть улицы Акпасова (дома № 53 - 60; № 62-72) в улицу Ерлан Нұрғалиев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Нура Балабиева Ж.А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
М. Тураров