Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 20 қарашада № 21662 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Құланөтпес ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара мал арасынан вирусный диарея және инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Құланөтпес ауылы әкімінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 4 "Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6055 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 19 қазанда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құланөтпес ауылының әкімі А. Абенов

О снятии ограничительных мероприятий с территории села Куланутпес
Решение акима села Куланутпес Нуринского района Карагандинской области от 19 ноября 2020 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2020 года № 21662
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Куланутпес РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации вирусной диареи и инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Куланутпес.
2. Признать утратившим силу решение акима села Куланутпес от 2 октября 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Куланутпес" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6055, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 октября 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Куланутпес А. Абенов