Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 790 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 821 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 5757 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 790 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5-тармақтар жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 576 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 567 349 мың теңге;
2) шығындар – 586 860 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 10 410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 10 410 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 10 410 мың теңге.
2. Молодежный кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 7, 8, 9, 10 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2020 года № 821. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2020 года № 5757. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения и дополнения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 576 450 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 101 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 567 349 тысяч тенге;
2) затраты – 586 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10 410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 410 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 410 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 490 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 826 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 4 606 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 606 мың теңге.
5. Батпақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19, 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 339 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 168 мың теңге;
2) шығындар - 29 354 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Маржанкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 24, 25, 26-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 949 мың теңге;
2) шығындар - 16 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге";
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2020 жылға арналған Маржанкөл ауылдық округінің бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер осы шешімнің 26-1 қосымшасына сәйкес қарастырылсын.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 606 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 606 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 354 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 847 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 339 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 168 тысяч тенге;
2) затраты – 29 354 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Маржанкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25, 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 306 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 949 тысяч тенге;
2) затраты – 16 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Маржанкольского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 26-1.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
24. Чапаев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 81-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 490 мың теңге;
2) шығындар - 2 490 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
25-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"25. 2020 жылға арналған кент бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4, 9, 14, 26-1, 35-1, 39, 46, 54, 58 және 74-қосымшаларға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 24, 27, 33, 36, 39, 40, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 78, 81-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 25-қосымшасына сәйкес 26-1 қосымшамен толықтырылсын;

5) дефицит (профицит) бюджета –0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
24. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2020 год согласно приложению 81 в следующих объемах:
1) доходы – 2 490 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 490 тысяч тенге;
2) затраты – 2 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселка на 2020 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 9, 14, 26-1, 35-1, 39, 46, 54, 58 и 74.";
приложение 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 24, 27, 33, 36, 39, 40, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 78, 81 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, к настоящему решению;
дополнить приложением 26-1 согласно приложению 25 к настоящему решению;