Осакаров ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 01 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 5851 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Осакаров ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 01 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5698 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 5 ақпанда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов

О признании утратившим силу решения акима Осакаровского района от 4 февраля 2020 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 28 мая 2020 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2020 года № 5851
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Осакаровского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Осакаровского района от 4 февраля 2020 года №01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5698, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 февраля 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов