Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 790 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 862 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 5912 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 790 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 198 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 171 749 мың теңге;
2) шығындар – 1 208 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 10 410 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 10 410 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 10 410 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 356 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 июня 2020 года № 862. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 июня 2020 года № 5912. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 198 248 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 171 749 тысяч тенге;
2) затраты – 1 208 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10 410 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 410 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 410 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 356 079 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 181 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 4 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 4 606 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 606 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19, 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 338 мың теңге;
2) шығындар - 81 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Батпақты ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында 20-1 қосымшаға сәйкес облыстық және аудандық бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер қарастырылсын";
6 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Сұңқар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 21, 22, 23-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 939 мың теңге;
2) шығындар – 22 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 606 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 606 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 808 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 132 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 338 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 77 338 тысяч тенге;
2) затраты – 81 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Батпактинского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного и районного бюджетов согласно приложению 20-1.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Сункар на 2020-2022 годы согласно приложениям 21, 22, 23 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 206 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 267 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 939 тысяч тенге;
2) затраты – 22 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

трансферттер түсімі – 22 632 мың теңге;
2) шығындар - 23 264 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 22-1 тармақпен толықтырылсын:
"22-1. 2020 жылға арналған Трудовой ауылдық округінің бюджетіне түсетін түсімдер құрамында 77-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер қарастырылсын.";
23-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"23. Мирный ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 78, 79, 80-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 249 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 279 мың теңге;
2) шығындар - 30 572 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 23-1 тармақпен толықтырылсын:
"23-1. 2020 жылға Мирный ауылдық округінің бюджетіне түсетін түсімдер құрамында 80-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер қарастырылсын.";
25-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"25. 2020 жылға арналған кент бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4, 9, 14, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 39, 42-1, 46, 50-1, 54, 58, 61-1, 64-1, 67-1, 70 -1, 74, 77-1 және 80-1-қосымшаларға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 75, 78-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

поступлениям трансфертов – 22 632 тысяч тенге;
2) затраты – 23 264 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Трудового сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 77-1.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Мирного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 78, 79, 80 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 572 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 249 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 279 тысяч тенге;
2) затраты – 30 572 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет Мирного сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 80-1.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселка на 2020 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 4, 9, 14, 20-1, 23-1, 26-1, 29-1, 32-1, 35-1, 39, 42-1, 46, 50-1, 54, 58, 61-1, 64-1, 67-1, 70-1, 74, 77-1 и 80-1.";
приложения 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 40, 43, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 59, 62, 65, 68, 71, 74, 75, 78 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 к настоящему решению;

осы шешімнің 35-қосымшасына сәйкес 20-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 36-қосымшасына сәйкес 23-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 38-қосымшасына сәйкес 29-1 қосымшамен толықтырылсын.
осы шешімнің 39-қосымшасына сәйкес 32-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 41-қосымшасына сәйкес 42-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 42-қосымшасына сәйкес 50-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 43-қосымшасына сәйкес 61-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 44-қосымшасына сәйкес 64-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 45-қосымшасына сәйкес 67-1 қосымшамен толықтырылсын.
осы шешімнің 46-қосымшасына сәйкес 70-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 47-қосымшасына сәйкес 77-1 қосымшамен толықтырылсын;
осы шешімнің 48-қосымшасына сәйкес 80-1 қосымшамен толықтырылсын.

дополнить приложением 20-1 согласно приложению 35 к настоящему решению;
дополнить приложением 23-1 согласно приложению 36 к настоящему решению;
дополнить приложением 29-1 согласно приложению 38 к настоящему решению;
дополнить приложением 32-1 согласно приложению 39 к настоящему решению;
дополнить приложением 42-1 согласно приложению 41 к настоящему решению;
дополнить приложением 50-1 согласно приложению 42 к настоящему решению;
дополнить приложением 61-1 согласно приложению 43 к настоящему решению;
дополнить приложением 64-1 согласно приложению 44 к настоящему решению;
дополнить приложением 67-1 согласно приложению 45 к настоящему решению;
дополнить приложением 70-1 согласно приложению 46 к настоящему решению;
дополнить приложением 77-1 согласно приложению 47 к настоящему решению;
дополнить приложением 80-1 согласно приложению 48 к настоящему решению.

52 170
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 170
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
облыстық бюджеттен:
50 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
50 000
аудандық бюджеттен:
2 170
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
2 170
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 маусымдағы № 862
шешіміне 36 -қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 790 шешіміне 23-1-қосымша
Сұңқар ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
3 004
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 004
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
3 004
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
3 004
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 маусымдағы № 862
шешіміне 37-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 790 шешіміне 26-1-қосымша
Маржанкөл ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
2 883
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 883
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
2 883
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
500
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
2 383
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
22 маусымдағы № 862
шешіміне 38-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы
№ 790 шешіміне 29-1-қосымша
Озерный ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы

52 170
в том числе:
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
50 000
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 170
Целевые текущие трансферты:
из областного бюджета:
50 000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
50 000
из районного бюджета:
2 170
На повышение заработной платы государственных служащих
2 170
Приложение 36 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июня 2020 года
№ 862
Приложение 23-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты сельского округа Сункар на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
3 004
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
3 004
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
3 004
На повышение заработной платы государственных служащих
3 004
Приложение 37 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июня 2020 года
№ 862
Приложение 26-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты Маржанкольского сельского округа на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 883
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 883
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
2 883
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
500
На повышение заработной платы государственных служащих
2 383
Приложение 38 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 22 июня 2020 года
№ 862
Приложение 29-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты Озерного сельского округа на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего