Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 790 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 927 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 6063 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы 61 сессиясының "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 790 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осакаровка кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 103 263 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 076 764 мың теңге;
2) шығындар – 1 201 691 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 98 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 98 428 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 88 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 10 410 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Молодежный кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 279 171 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 23 октября 2020 года № 927. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 октября 2020 года № 6063. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 61 сессии Осакаровского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 790 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2020 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 103 263 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 076 764 тысяч тенге;
2) затраты – 1 201 691 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 98 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 428 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 88 018 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 410 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 279 171 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 181 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 270 990 мың теңге;
2) шығындар - 359 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 80 397 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 80 397 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 74 524 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 873 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. Есіл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 15, 16, 17-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 168 мың теңге;
2) шығындар – 49 648 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 4 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 4 606 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 606 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджетіне түсетін түсімдер құрамында 17-1-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер қарастырылсын.";
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19, 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 949 мың теңге;
2) шығындар - 90 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 270 990 тысяч тенге;
2) затраты – 359 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 80 397 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 397 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 74 524 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 873 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Есиль на 2020-2022 годы согласно приложениям 15, 16, 17 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 042 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 874 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 168 тысяч тенге;
2) затраты – 49 648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 606 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 606 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет сельского округа Есиль на 2020 год целевые трансферты и кредиты из областного и районного бюджетов согласно приложению 17-1.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 419 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 132 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 338 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 35 949 тысяч тенге;
2) затраты – 90 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4 492
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
200
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
23 қазаны № 927
шешіміне 24-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
"30" желтоқсандағы
№ 790 шешіміне 64-1-қосымша
Ақбұлақ ауылдық округінің 2020 жылға арналған нысаналы трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
13 965
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
13 965
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
13 965
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға

4 492
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
200
Приложение 24 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "23" октября
2020 года № 927
Приложение 64-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "30" декабря
2019 года № 790
Целевые трансферты сельского округа Акбулак на 2020 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
13 965
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
13 965
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
13 965
На повышение заработной платы государственных служащих