Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 966 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 21970 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаровка кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 091 мың теңге;
2) шығындар – 121 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 32 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 32 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 32 931 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 144 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Осакаровка кентінің 2021 жылға арналған бюджетіне түсетін түсімдер құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 15.03.2021 № 51 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Молодежный кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 518 708 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 500 778 мың теңге;
2) шығындар – 530 742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2021-2023 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2020 года № 966. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2020 года № 21970. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 137 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 046 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 091 тысяч тенге;
2) затраты – 121 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 931 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.11.2021 № 144 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-1. Предусмотреть в составе поступлений в бюджет поселка Осакаровка на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 3-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15.03.2021 № 51 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 518 708 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 930 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 500 778 тысяч тенге;
2) затраты – 530 742 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 144 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
23-1. 2021 жылға арналған Мирный ауылдық округінің бюджетінде 69-1 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 23-1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 22.07.2021 № 87 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 23 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.11.2021 № 144 (вводится в действие с 01.01.2021).
23-1. Учесть, что в бюджете Мирного сельского округа на 2021 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 69-1.
Сноска. Пункт 23-1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22.07.2021 № 87 (вводится в действие с 01.01.2021).

24. 2021 жылға арналған кенттер, ауылдық округтар бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 3-1, 6-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 54-1, 57-1, 60-1, 63-1, 66-1, 69-1 қосымшаларға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 144 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

24. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселков, сельских округов на 2021 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложениям 3-1, 6-1, 9-1, 12-1, 15-1, 18-1, 21-1, 24-1, 27-1, 30-1, 33-1, 36-1, 39-1, 42-1, 45-1, 48-1, 51-1, 54-1, 57-1, 60-1, 63-1, 66-1, 69-1.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.11.2021 № 144 (вводится в действие с 01.01.2021).

24-1. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 24-1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 10.06.2021 № 81 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сессия төрағасы К. Каймакова
Осакаров аудандық мәслихатының хатшысы К. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 1 қосымша
Осакаровка кентінің 2021 жылға арналған бюджеті

24-1. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Сноска. Пункт 24-1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10.06.2021 № 81 (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель сессии К. Каймакова
Секретарь Осакаровского районного маслихата К. Саккулаков
Приложение 1 к решению
Осакаровского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 966
Бюджет поселка Осакаровка на 2021 год

шешіміне 48-1 қосымша
Қаратомар ауылдық округінің 2021 жылға арналған нысаналы трансферттері
Ескерту. Шешім 48-1-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 28.09.2021 № 113 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
1 900
оның ішінде:
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 900
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
аудандық бюджеттен:
1 900
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
1 700
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
200
Осакаров аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсаны № 966
шешіміне 49 қосымша
Шідерті ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

Приложение 48-1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 28 декабря 2020 года
№ 966
Целевые трансферты Каратомарского сельского округа на 2021 год
Сноска. Решение дополнено приложением 48-1 в соответствии с решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28.09.2021 № 113 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1 900
в том числе:
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 900
Целевые текущие трансферты:
из районного бюджета:
1 900
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 700
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
200
Приложение 49 к решению
Осакаровского районного
маслихата от 28 декабря 2020 года
№ 966
Бюджет Шидертинского сельского округа на 2021 год