Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 6/49 "Шет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/366 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 6/49 "Шет аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3977 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазандағы № 41 (10.610) "Шет шұғыласы" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 20 қазанында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Тусупова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов

О признании утратившим силу решение Шетского районного маслихата от 15 сентября 2016 года № 6/49 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шетского районного маслихата" и его описания"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5922
В соответствии Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шетского районного маслихата от 15 сентября 2016 года № 6/49 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шетского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3977, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 13 октября 2016 года № 41 (10.610), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 октября 2016 года);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Тусупова
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов