Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХV сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 35/316 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 40/372 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 5943 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XХХV сессиясының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №35/316 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5669 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.780) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 15 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 253 061 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 445 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9464 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13151 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 785 271 мың теңге;
2) шығындар – 13 450 576 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81968 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 131224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1183366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1183366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 354621 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/316 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 7 июля 2020 года № 40/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июля 2020 года № 5943. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №35/316 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5669, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 января 2020 года № 03 (10. 780), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 253 061 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 445 175 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9464 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 13151 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8 785 271 тысяч тенге;
2) затраты - 13 450 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 81968 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 131224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 49256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1183366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1183366 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч теңге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 354621 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.