Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 40/373 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 шілдеде № 5950 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5671 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.780) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 418915 мың теңге;
2) шығындар – 464435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 28000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28000 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10520 мың теңге.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 488439 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 478923 мың теңге;
2) шығындар – 519105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 7 июля 2020 года № 40/373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июля 2020 года № 5950
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVI сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5671, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 16 января 2020 года № 03 (10. 780), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 425915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 418915 тысяч тенге;
2) затраты – 464435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28000 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10520 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 488439 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9516 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 478923 тысяч тенге;
2) затраты – 519105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Секербекова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының

приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Секербекова
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение 1 к решению
Шетского районного
маслихата