Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 35/317 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 42/390 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 6053 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы XXХV сессиясының "Шет ауданының ауылдық округтердің және кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" №35/317 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5671 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.780) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 20 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 424596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 417596 мың теңге;
2) шығындар – 454436 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 19320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19320 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10520 мың теңге.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 525425 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 515909 мың теңге;
2) шығындар – 552918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23 сентября 2020 года № 42/390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 октября 2020 года № 6053
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХV сессии Шетского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №35/317 "Об утверждении бюджетов на 2020-2022 годы сельских округов и поселков Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5671, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" 16 января 2020 года № 03 (10. 780), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 424596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 417596 тысяч тенге;
2) затраты – 454436 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 19320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19320 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10520 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 525425 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9516 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 515909 тысяч тенге;
2) затраты – 552918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Г. Мукушев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов
Шет аудандық
мәслихатының

приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Мукушев
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение к решению /
Шетского районного
маслихата