2020 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 169 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 7257 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 17583 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Б. Намаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков

Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год
Постановление акимата Кызылординской области от 13 февраля 2020 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2020 года № 7257. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 17583) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Намаева Б.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков

Қызылорда облысының әкімі 2020 жылғы 13 ақпаны № 169 қаулысымен бекітілген
2020 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
Тауарлы балық өсіру өнімінің түрлері
субсидия көлемдері
тонна
мың теңге
1
Тұқы тұқымдас балықтар және олардың будандары
10,0
4200,0

Утверждены постановлением Аким Кызылординской области от 13 февраля 2020 года № 169
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год
Виды продукции товарного рыбоводства
объемы субсидии
тонна
тысячи тенге
1.
Карповые виды рыб и их гибриды
10,0
4200,0